Flintstoneovi

• Česko Flintstouni (více)

Série(6) / Epizody(166)

Celý seriál se odehrává v městě Bedrock v době kamenné, přitom paroduje americkou společnost šedesátých let. I když to neodpovídá skutečné historii, zde se lidé setkávají s dinosaury, šavlozubými tygry nebo zarostlými mamuty. Používají auta na pohon vlastníma nohama nebo fotoaparáty, ve kterých je ukrytý pták, který po vyfocení snímku vyklobe věc, co viděl, do kamenné destičky. Hlavními postavami seriálu jsou Fred a Wilma Flintstoneovi a Barney a Betty Rubbleovi. V seriálu také hostovali (svým hlasem) např. Cary Grant, Tony Curtis nebo Alfred Hitchcock. (Payushka)

korbitch22 odpad!

Jabadabadů dementi.Když mi bylo šest, řekl sem tátovi, jestli může tu debilní píčovinu přepnout třeba na něco se Schwarzeneggrem.Takže v pětadvaceti z toho mám ještě "smíšenější" pocity.Že je to od stejného produkčního a výtvarného týmu jako Tom a Jerry je prakticky největší haluz animovaných dějin filmu.0%. ()

ARI50

Jaba Daba je známa kresba a je vcelku pěkná podívaná člověk se ani moc nenudí a děti to mají rádi. ()

duklak2

Zase až tak moc povedené mě to nepřišlo. Mě v hlavě vlastně utkvěla jen ta znělka a pak nápadité "ježdění" autem. Do pravěku nikdy!!! ()

BoPo

Klasika, ktorá nikdy nepatrila medzi moje top. No treba uznať, že aj po toľkých rokoch má stále čo ponúknuť. Hlavnou témou je snaha o vytvorenie dokonalej manželskej a susedskej atmosféry. A ako to už v seriáloch býva, snaha našťastie pre diváka skončí vždy nejakým prúserom. Najväčším kladom seriálu je kreativita vo vymýšlaní pravekých zariadení, ktoré majú byť alternatívou moderných. ()

Marek1991

Hanna & Barbera a ich Bedrock komédia s nezabudnuteľným Fredom Flintstoneom a jeho Jabadabadooo. Jedna z tých nezabudnuteľných kreslených rozprávok pre deti a kľudne aj dospelých. ()

corpsy

Nádherné. Aj v praveku sa žilo moderne. Seriál stojí na perfektných nápadoch a fantázii tvorcov, ktorý stvorili jeden z míľnikov animovaného seriálu. ()

zdepapepa

Kvalitou by to možná vyhrálo v přímém souboji proti Simpsonům. No, určitě, protože je vůbec neohlodal zub času... ()

Pierre

Jabadabadů! Dobrý animovaný seriál, na který se vždy rád kouknu ale do páté hvězdy mu prostě něco chybí. 75 % ()

Petroff

LISTER: Kocoure? KOCOUR: Hmm? LISTER: Viděl si někdy Flinstounovi? KOCOUR: Jasně! LISTER: Taky tě Wilma přitahuje? KOCOUR: Wilma Flinstounová? LISTER: Možná jsme už moc dlouho v hlubokym vesmíru, ale ta její figura mě pokaždý tak rajcuje. Jsem ujetej? KOCOUR: Klidně bych se vsadil s kýmkoli, že Wilma Flinstounová je nejrajcovnější kost, jaká kdy žila. LISTER: To jsem rád. Já myslel, že mi měkne mozek ()

OG_Swifty

Další starý animák, přesto neuvěřitelně sympatický a hlavně obdivuju všechny ty pravěký vychytávky - domácí spotřebiče, dopravní prostředky (hlavně to letadlo!! :)) atd.. nadčasové! ()

Hennes

Ani není možné jaké super vychytávky pravěké doby dokázali autoři vymyslet. Když vezmeme v úvahu vznik v šedesátých letech, o to je to v dnešní době obdivuhodnější, ale i vtipnější. ()

Attta

Klasický animák mého děctví, myslím že to běželo na RTLce nebo jak se to jmenovalo. Myslím, že tento seriál uchvátil více genrací, ne jen tu mou. Výborná odreagovačka:) Skvělé noviny a auto:D ()