poster

Scooby-Doo na stopě (TV seriál)

 • anglický

  Scooby-Doo, Where Are You!

 • slovenský

  Scooby-Doo, kde si?!

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní / Komedie

USA, 1969, 34x21 min

Scénář:

John Strong
 • Riziko
  *

  Mimoriadne slabé príbehy s množstvom do očí bijúcich logických nedostatkov, ktoré robia akékoľvek ďalšie sledovanie neznesiteľným. Serióznosti seriálu samozrejme nepridáva takmer v každej časti sa objavujúce: "Okh, mhoje okhuliarhe, bes nikh vhobes niz nevhidhim." V porovnaní so Scooby Doo Show je to slabé ako gruzínsky čaj trikrát prevarený.(22.8.2015)

 • AxusNalim
  ****

  Tuhle první řadu Scoobyho seriálů jsem viděl poprvé už před x lety na zahraničních programech a kvůli těm vzpomínkám jsem původně dal ****. Teď, po zhlédnutí mnoha horších i nejhorších pozdějších řad, se ke mně Where Are You zase dostalo a dávám znovu 4*. ALE musím překousnout (stejně jako ve všech ostatních v českých tv vysílaných řadách) dabing především Scoobyho (jeho výslovnost slov s "r" a další pazvuky) - rozbíjí to vtipnost některých scén, kdy mu není rozumět. Taky by si mohli nějak ujednotit překlady všech těch "zoinksů a jinkiesů." ...a speciálně v téhle řadě mám chuť zabíjet, když se tam skorodospělí lidi osloví "děti." (Třeba Fred řekne: "Děti, máme tu záhadu.")(26.11.2006)

 • Paldiny
  ***

  Najmenej obľúbený Barberov projekt čo neznamená, že by bol špatný. Detektívne príbehy mi jednoducho nesedia (nebrali ma ani knižky „O troch pátračoch“) a pri všetkom tom pátraní po labilných správcoch v maskách som vždy iba čakal, kedy sa Shaggy a Scooby zašijú niekde za jedálenský vozík a postarajú aj o posledný puding. Aspoň, že mali zápletky reálny základ. Pre mňa priemer, stále lepší než afektovaná verzia s hnusným hafanom vyliezlim z počítača.(1.9.2016)

 • Potjoc
  ****

  Moje nejoblíbenější série ze všech Scoobyů. Je to originál a i když tento celý seriál (i frančíza) má okatý konec, že ti duchové jsou převlečení zloději, i když je to šablonovité, tak se mi to líbilo. Sice se mi obvykle nelíbí ten typ kresby u lidí - jakože realistický - ale líbily se mi hlavně ty různé zvuky při scénách (u spadnutí, či sklouznutí). A právě zvuky a ty honičky se mi nejvíc líbilo na tomto seriálu(17.9.2015)

 • filmator
  ****

  Hanna-Barberovský tv kreslený seriál, zábavný, vtipný, jednotlivé díly opakují podobnou formulku, ale to je u Colomba taky. Mnohem lepší než pozdější série, ve kterých jsou hrdinové malí a kýčovitě nakreslení (podobně jako paskvil Tom and Jerry Kids). Prostě - tohle je ta původní klasika, která stojí za zhlédnutí.(7.1.2006)

 • - Podle tohoto seriálu bylo natočeno pár animovaných celovečerních filmů a dokonce dva hrané. (CrypzzXD)

 • - Seriál měl premiéru v září roku 1969 a od prvního vysílání byl obrovským americkým trhákem. (CrypzzXD)

 • - Shaggyho meno je Norville Rogers. (Carol Pifková)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace