Epizody(14)

TheGunner

Podivnej chlapík, kterej snad spadl z nebe. Nemá rodinu, nemá rád lidi. Má rád jenom svýho medvídka. A ať se pustí do čeho chce, nikdy to nedopadne dobře...Tohle se nikdy neohraje... ()

Kratoc

Škoda, že po 11. epizodách už nebyly další díly natočeny, ale o to více je možná Mr. Bean legendou, kdy jeho příběhy baví i po několikerém vidění. Když znáte R. Atkinsona a víte, že je to profesor angličtiny, tak jeho postavička Mr. Beana je ještě neuvěřitelnější. Přesto se neubráníte smíchu. ()

nikoletkaa

Můj nejoblíbenější Pan Bean! Všechny jeho díly jsem viděla snad stokrát, ale zasměji se u toho vždy. Taková záruka skvělé a kvalitní zábavy. Britský humor zkrátka nezklame :) ()

Skarface

Rowan Atkinson umí zahrát takového blbce že to snad ani není možný :D člověk se musí smát smát a smát a když máte kamaráda kterej je mu podobnej tak se musíte smát ještě víc :D ()

BlackHood odpad!

Bravo. Vtipy pana Beana jsou na 145644 hvězdiček z pěti. Ten jeho hnědý plyšáček a psychická labilnost, kterou hraje až moc přesvědčivě, jsou vážně pro inteligentní lidi. ()

Hepy13

Britská televizní klasika, která se stala legendou i tady u nás v česku. Rowan Atkinson jako Mr.Bean na kterého se prostě nedá nikdy zapomenout, ani na jeho méďu a zelené ''Mini''. Všechny díly znám téměř nazpaměť, ale to mi vůbec nebrání v tom dívat se na ně pořád dokola. ()

IvcaSammet

Originální seriál, který bavil, baví a doufám, že ještě hodně dlouho bude bavit generace diváků. I přes to, že jsem Mistra Beana viděla nespotčetněkrát, vždy se při sledování úžasné pobavím. Rowan Atkinson a jeho úžasné scénky prostě nikdy nepřestanou bavit! A bavit téměř beze slov tolik let staré i mladé, tomu se říká herecké umění! ()

Lilloos

Žánrově tenhle seriál není zrovna to, co vyhledávám, ale o parádní zábavu pro deštivý den navíc bez nutnosti znalosti kontextu se rozhodně jedná. Staví totiž na nejsvéráznější televizní ikoně vůbec. Nejlepší díly: 3 - The Curse of Mr. Bean, 7 - Merry Christmas, Mr. Bean ()

petikacka

Tady není třeba moc co dodávat...Kdo má rád britský humor a nezná Mr.Beana jako by nebyl...To se musí vidět...Za mě 100% ()

Berry

Vždycky před tím, než začne Mr. Bean by mělo přes televizní obrazovku proběhnout: ,,Hrozí nebezpečí úmrtí v důsledku šílených záchvatů smíchu!" ()

Mania

Je mi jasné, že jsem jediná. Ale opravdu nemám ráda tenhle styl humoru a Mr. Bean mi nesnesitelně leze na nervy. Možná právě za to má tu jedničku, kdyby mě neštval, tak nedám ani tu. ()

Elgin

Rowan a jeho tym vzdy dokazu minima vytazit maximum so spravnou davkou anglickeho humoru. Mr.Bean sa tak vryl nazabudnutelne do nasich spomienok. Moj najoblubenejsi pribeh je z kostola, kde sa moze clovek popukat od smiechu. Plny pocet naprosto zasluzeny! ()

lady01

Nepovažuju tenhle seriál za jeden z nejlepších. Pro mě je naopak někde hodně dole. Viděla jsem pár dílů a to mi bohatě stačilo. Když vidím, že někde běží Mr. Bean, okamžitě přepínám. A taky díky tomu, kdykoliv vidím, že v hlavních rolích hraje Atkinson, tak to ani nezapínám.... Nebo je to možná právě kvůli Atkinsonovi, kdo ví... ()