Epizody(14)

LencaN

Tohle už je opravdu taková neskutečná klasika, že si bez jejího vánočního dílu nedokážu představit Vánoce. Rowan Atkinson je génius. V pozdější filmové branži už to není optimální, ale tady je prostě tak pitoreskní postavičkou, že ho člověk musí milovat, ať provede jakoukoli vylomeninu. ()

husakpetr93

Tohle snad nikdy nezestárne. A fanoušci, kteří chtějí vidět seriál kompletní, by si neměli zapomenout dohledat i nepoužité scény "The Bus Stop" (vystřižena z epizody 6), "The Chair" (vystřižena z epizody 9) a "The Library". ()

oli9

Tohle můžete vidět stokrát jako dítě , puberták nebo dospelý a nikdy vás to neomrzí ! Vynikající Rowan Atkinson jeho medvídek a auto :) ()

vandamator

Atkinson je král humoru, nikdo jiný nedokáže beze slov bavit diváky desetiletí grimasou jako on. Legendární seriál, který bude bavit hádám vždy a nikdy neomrzí. Jen škoda že se nenatočilo více epizod. ()

Fender

Naprosto legendární a kultovní klasika, kterou musí znát opravdu každý. Rowana Atkinsona už snad nikdy nic nepřekoná, je vskutku nenapodobitelný. I přes jednoduchost celé této postavy je to zkrátka velmi geniální. ()

dmatejek777

Nejlepší seriál, který se jsem měl vždy rád. Rowan Atkinson je výborný herec, role mu padne na sto procent. Když je špatná nálada, Mr.Bean vždy zvedne náladu. Jsou zde situace a události z běžného života, jako jsou Vánoce, Silvestr, restaurace, a další. ()

Cherubin

Jak jsem neměla Atkinsona díky Mr. beanovi ráda, tak teď ho naprosto zbožňuju:). Mr. Bean nemá chybu. Celé je to o vlastně o tom,jak fungují nejrůznější Murpyho zákony:). ()

Rafa

Rowan Atkinson ako najkomickejšia postava všetkých čias. Na jeho adresu sa nedá povedať veľa. Musíte vidieť. ()

SakyLand

Na Beana nedám dopustit. Žádná pointa v tom není, ale za to je jen málo takovýchto seriálů, co mi dokážou vždycky zvednout náladu. Škoda že Atkinson již nechce žádného Beana točit.. ()

Gesicht

Aneb, co Britům vadí na nich samotných :) Výborná groteska v prvním plánu, v druhém pak výsměch všem možným společenským nešvarům, které v menší míře můžeme pozorovat u většiny lidí okolo nás. Dotaženo ad absurdum, neuvěřitelně vtipné .. a místy nutí i k zamyšlení. ()

drozd

I přesto, že nám sdělovací prostředky tvrdí, že je Bean jen role bohatého herce Rowana Atkinsona, já tomu nevěřím. Rowan Atkinson je nehraje Beana, to totiž zahrát nejde. On se snad na tu roli připravoval od narození. ()

EmilyL.

Některé části některých dílů jsou skutečně nechutné... Proto hvězdičku dolů. ale jinak nemám výhrady :) ()

eFrankie

Nikdy nepochopim, kolik xichtů ten člověk má, ale dokázal vždy pobavit a hlavně rozesmát až bolí bránice. No a ta jeho supr kára... ()