Epizody(14)

Allein4

Snad ani nejde hodnotit jinak, než plným počtem. Klasika. Na toto se dá dívat stále dokola a stále je to vtipné. Což je vlastně neuvěřitelné. 100 % ()

Claire27

Jak stačí málo k tomu, aby se člověk od srdce zasmál. Dokonce i beze slov. Stačí pouze vtipný obličej, plyšový medvídek, zelené auto, vánoční krocan a komedie může začít! Děkuji ti Mr. Beane. ()

Tumbik

Nepřekonatelný Rowan Atkinson ve své nazapomenutelné roli Mr. Beana. Po každé epizodě se válím smíchy po podlaze. ()

Sashmen13

Jak to jen popsat, tohle je legenda. Už jako malej jsem tohle miloval. Vždycky, když se mi povedlo stihnout díl v televizi, bylo to něco úžasného. Takový smysl pro situační komiku, to se nedá natrénovat, s tím se musí člověk narodit. Jen v jednom Atkinsna lituji, že si díky téhle postavě zavřel cestu k vážným rolím. Co jsem slyšel, docela rád by někdy hrál něco z jiného soudku. Já osobně jen ho vidím, a už jsem v křečích...Never forget ()

Evee04

Nezamenitelná klasika,ktorá nikdy neomrzí a vždy sa nej človek zabaví.Rowan Atkinson dokáže bavit ludí všetkých generácií a niekedy je až ironické,ako málo vlastne stačí človeku.____100% ()

Potjoc

V tom Beanovi a jeho veškerém chování a řešení problémů jsem viděl často svého blízského. Po letech jsem to spustil a dochází mi, jak ty samotné scénáře a gagy jsou většinou ne úderné, ale tak jednoduché, že bych je sám ani rád nevymýšlel, ale tady je dúležité to podání a to je to kouzlo. U těch scén, kdy udělá druhým takové problémy, že chtějí jít po něm, tak jsem se klepal strachy, aby ho nechytili. ()

soukyd33

Nemůžete jinak. 100% hodnocení si to zaslouží. Baví už po generace, a to všechny a všude. Scénky jsou geniální a legendární. Poznámka: Mělo to takový úspěch, že díly vyšli i na Blu Ray. 👍 Zaručená zábava pro všechny věkové kategorie. Nejlepší podkres kamkoli. Herecké výkony Rowana Atkinsona jsou neuvěřitelné. Prakticky beze slov a jen grimasy, proslavil se jako Mr. Bean po celém světě. 👍😂 Nad tím zůstává rozum stát. 😀 Poznámka: Uvést do znovu do kin, tak se kina zboří pod náporem diváků v sálech. Doporučuji všem. Hvězdiček 5 100% výkon. ()