Úplně novým veselým příběhem nás tentokráte provedou Timon a jeho upovídaný parťák Pumba - dva nejlepší kamarádi, milovníci pohody a legrace. Snímek LVÍ KRÁL 3, v němž opět uslyšíte písničky Eltona Johna a Tima Rice, mezi nimi také "That´s All I Need!", vás zavede velký kus zpátky do historie před začátkem Simbova příběhu... a dokonce ještě o kousek dál!

V komedii plné opravdových dobrodružství vám Timon a Pumba prozradí, odkud vlastně jsou, jak se spolu potkali a jak Simbovi pomáhali zachránit savanu. Oba dva v příběhu také komentují některé klíčové scény ze Lvího krále - například když král Mufasa uvádí malého Simbu do říše zvířat - ale z vlastního a dost osobitého pohledu, který zdaleka není tak vážný a většinou je dost překvapivý. Největší šok asi zažijete ve chvíli, kdy poznáte skutečnou pravdu o dramatickém uvítání nového vládce, jemuž se všechna zvířata v původním Lvím králi klaní. V příběhu LVÍ KRÁL 3 potkáte všechny oblíbené hrdiny a také dvě nové komické postavičky (Timonovu mámu a strýčka Maxe), uslyšíte svou oblíbenou hudbu a uvidíte ještě mnohem víc. Připravte se na královskou zábavu s Timonem a Pumbou! (oficiální text distributora)

Terva

Čekal jsem, že to spadne někam do odpadové sféry, ale byl jsem mile překvapen. Dobré hlášky a povedený děj. Scénář - Tom Rogers, Roger Allers, Irene Mecchio a Evan Spiliotopoulos ()

svik

Hodnotím za 1b.......Co říci k tomuto bohem osvícené trilogii Lion Kinga každopádně každý díl má něco do sebe a nese s sebou srandy ranec. Podle mě 2 byla ze všech dílů nejslabší a zaslouží si menší uznání, no ale 3 tak ta stojí za to Skvělá návaznost na 1 díl, který byl skvěle propleten a zapleten do dalšího z mnoha příběhů Timona a Pumby ...TO JE DVOJKA (skvělý je taky seriál Hodujeme s Timonem a Pumbou) ...... Jsou zde skvělý seky. Prostě prča je to jeden z nej. animáků. ()

Marek1991

Dosť slabé, proste len komerčné dielo plné hlášok, ktoré doň nepatria. Iste sa na tom dá zabaviť, staršia generácia si dokonca zaspomína, no okrem pár vtípkov, to bolo bez riadneho príbehu, proste len taká jednoduchšia rozprávka, ktorá nie je ničím extra výnimočná, dokonca ani hudba nie je tak pekná. ()

Ajinka126

Zbožňuju lvího krále, Timona a Pumbu. Jako dítě jsem to mohla vidět i 5x za sebou.. proto mě moc mrzí, že tahle "bokovka", která se odehrává na pozadí slavného Lvího krále: Simbův příběh, se mi dostala do rukou až teď.. ()

corpsy

Vyšperkovaný scenár, ktorý tu zaujme viac, ako nejaké dobrodružstvo, ktoré je vlastne len ten pôvodný leví príbeh, z pohľadu ústrednej komickej dvojice. A práve v tom je to kúzlo. ()

Haluzz

Nejzábavnější díl série, přičemž veškerá sranda vychází z podrývání předchozích dvou dílů, přehodnocování důležitosti zásadních událostí podle optiky Timon/Pumba. Navíc, zbožňuju když prase a surikata citujou Casablanku nebo Apocalypse Now... ()

Turiec

Leví kráľ 1 z pohľadu Timona a Pumbu. Grafika opäť výborná a nechýba ani zopár skvelých vtipov. Určené predovšetkým starším deťom a dospelým. ()

Z0oMb3E

Tunelujte-tu-tu-tunelujte... :o) Celovečerné animované filmy sa dajú zaradiť do dvoch skupín. Pred a ovplyvnené PIXAROM. Hakuna Matata je jednoznačne ovplyvnený film pixarovským humorom a disneyovským štýlom animácie. To je aj dôvod prečo je zo všetkých dielov Lion King najvtipnejší. Predošlé časti boli jednoznačne zamerané na detského diváka, no tu si už prídu na svoje aj skoršie ročníky viac ako predtým v Disneyovkách. Taktiež jednoznačný podpis Walta je v prítomnosti pesničiek, ktoré sú cielené hlavne pre deti (mňa, okrem jednej, až tak nebrali). ()

Laxik

Jo, člověk by možná řekl, že se jedná o vaření z vody, ale ono to tak není. A proč? Autoři dostali skvělý nápad převyprávět jedničku z pohledu Timona a Pumby místo aby udělali regulérní trojku. A jejich dílo je hravé i vtipné. Co na tom, že je určené ještě menším dětem než předchozí dva filmy. ()

gogos

Oddychový animák který přináší tak trochu jiný pohled na celý příběh Lvího krále. Film stojí jen na ústřední dvojici a přináší spoustu skvělých gagů. Vše je samozřejmě podmíněno fenomenální jedničkou. Bez ní by něbylo nic... 4 hvězdy ()

JohnMiller

Tretie pokračovanie Levieho kráľa nie je nič iné ako prerozprávaný dej prvej časti z pohľadu Timona a Pumbi. Či to bolo pokračovanie, zbytočné (len dojenie kravy) alebo nie, nech rozhodnú fanúšikovia. Ja len dodám toľko, že sa na to pozeralo dobre. Z tohto "vydojeného" materiálu sa scenáristom podarilo vykúzliť celkom zábavný animák, ktorý bavil nie len deti ale aj mňa. ()

kajas

Já samozřejmě chápu pohnutky tvůrců udělat radost fanouškům a nechat vyprávět slavný příběh i z pohledu Timona a Pumby, ale těch surikat už na mě bylo trošičku moc. ()

Ombe

Bylo to úžasně vtipné doplnění už tak skvělé pohádky. Zcela jiný pohled tomu rozhodně neuškodil. Doporučuji podívat se předtím na první díl. Super! ()

major.warren

Na téhle animované bombě jsem vyrostl. Příběh Pumby a Timona na pozadí událostí prvního velkofilmu je super. Ukazuje, že oni tam nebyli od chvíle co se na Simbu slétali ptáci, ale byli tam celou dobu. Ten závěr s matkou a strýcem je tam trochu navíc, ale čert to vem. Dám 70%. Proč ne? Je to moje dětství. Pěkná animace, skvělé hlášky, krásná hudba, proč ne. Pumba a Timon jsou dle mě největší zvířecí hrdinové, co film má. A na tom Hakuna Matata něco bude. U mě krásné čtyři hvězdičky. Začátek trochu slabší, ale pak se to rozjede, a jede to, a pořád zrychluje. Až dojedeme ke Lví skále. Nádherný idylický animák, který se dívá za to co vidíš:-). ()

Fanucci

Pokud jste fanoušky Lvího krále, bude vás tento film myslím bavit. Milý, vtipný...některé hlášky se opravdu povedly. ()

joker.george

Tohle si autoři mohli radši odpustit. Zbytečné. Dozvíme se pouze pár nových informací ovedlejších postavách. Aspoň, že humor je celkem povedený, ale ten to sámo sobě nezachrání. ()

Streeper

Pumba a Timon jsou moji dvě nejoblíbenější postavy ve Lvím králi, takže jsem vážně ráda, že získali v pokračování takový prostor a bylo nám toho i hodně vysvětleno, třeba jak se potkali, nebo jak se zvířata začali klanět malému Simbovi :D Ale stejně mi první díl přijde ze všech nejlepší, hlavně proto, že tam byl Scar, což byla skvělá záporná postava. ()