Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Psovod Toníček a jeho milovaná Andělka se konečně dočkali a chystají se na svatbu. Radostné dny ale naruší běsnění vraha, jehož obětí se stane i jeden četník z pátračky. Sympatický psovod Toníček se konečně dočkal. Matka jeho milované Andělky dala svolení a chystá se svatba. Taková ta pravá venkovská, se spoustou hostů i jídla. Ženich s nevěstou jsou v sedmém nebi. A vůbec se nenechají zneklidňovat nejen pátráním po ukradeném falešném chrupu ještě fešné, i když postarší vdovy Zaoralové, ani tím, že v okolí řádí nebezpečný zločinec, který má už na svědomí několik lidských životů. Jak se ukáže, je tento pomstou posedlý maniak jeden z nejhorších případů, s nímž měla četnická pátrací stanice doposud co dělat. Dokonce Arazím unikne dík šťastné náhodě při nočním návratu od slečny Ludmily skoro jisté smrti. Bohužel, jeden z jeho četníků se nakonec přece jen stane tragickou obětí svého povolání i zločinné posedlosti. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fúha, dosť brutálne. Začína sa to v podstate až ako takmer komédia, v ktorej je plno humoru a absolútne nedôležitý kriminálny čin (prezentovaný postavou komika Vácvala Vydru). Už úvodná scéna však naznačí, že v skutočnosti bude atmosféra oveľa temnejšia. A len čo na to vzhľadom na komediálne Vydrove etudy (po()zabudnete, príde nečakané finále, ktorá vás drsne schmatne pod krk a vy nemôžete uveriť tomu, ako ďaleko boli tvorcovia schopní a ochotní zájsť. Akože nie je to seriálová špička desaťročia, ale mám tento seriál proste rád a koniec tejto konkrétnej epizódy je fakt drasťárňa. Ale, konieckoncov, možno i paradoxne práve vďaka tomu mám Četnícke humoresky tak rád - pre ten veľmi zvláštny a na prvý pohľad riadne čudný mix krimi a komédie, kde sa v jednej chvíli smejete zábavnej chémii medzi postavami policajtov a hneď nato príde krv, smrť a úplne zbytočná bolesť. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v katolickém kostele svatého Vavřince v Kloboukách u Brna a pod viaduktem na ulici Vlhké a i přímo v domě Vlhká 26. (M.B)

Reklama

Reklama