1.série byla dokončená r. 2000, premiéru měla od ledna 2001 - opravte si to ! . Jinak : 5 * a 90 % (i za Luhačovice) .(30.10.2017)

Luhačovice, město zaslíbené, které mi dalo manželku, v hlavní roli. Teda až po Arazímovi, který sem vyrazil na poklidnou dovolenou, což mu samozřejmě nemohlo být dopřáno. Poblíž se stala vražda a ta nedá poctivému četníkovi spát (ani když má po boku tak okouzlující Ludmilku). Dalších z řady příjemných a milých dílů, ve kterém se sice pátrá, ale tentokrát dostane velký prostor i osobní život hlavního hrdiny. PS: zatímco minule si mohl mlsný divák užít nahý ženský zadeček, tentokrát bude pro dámské osazenstvo k vidění Arazímův zadní sedací sval:-)(29.10.2017)

jeden z lepších dílů, celý seriál je prima, už jsem si ho projel vice krát děkuji deda:-) tento díl také nemá chybu jen ta uršula mě vadila spíš přímo srala :-)14.2.2020(15.9.2018)

• - Případ vraždy na silnici je inspirován případem na Plzeňsku, tehdejším skutečným postuprm policie a odhalením pachatele. (Kacer)