Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Arazím odjíždí s přítelkyní Ludmilou na dovolenou do Luhačovic. Jejich poklidný pobyt naruší loupežné přepadení manželů Steinerových. Vrchní strážmistr Arazím má konečně týden dovolené. Ale zdá se, že se z toho raduje méně, než jeho půvabná přítelkyně květinářka Ludmila, která spolu s ním odjíždí do lázní Luhačovic. Starostlivé mužstvo mu dokonce opatří automobil z půjčovny, aby mohl v lázních skutečně "reprezentovat". Ale buďme bez starosti, Arazím se rozhodně nudit nebude. Zpočátku to vypadá na opravdu osvěžující odpočinkový pobyt.
Lázeňské kůry, společenský život, procházky, povznášející vítězství v soutěži společenského tance. Ludmilka je v sedmém nebi. Ale pak dojde na serpentinách nad městem k loupežnému přepadení manželů Steinerových, při němž paní Steinerová zemře. Doktor Steiner patří k lázeňské honoraci a těžko lze pochybovat o jeho svědecké výpovědi.. Profesionální posedlost nakonec Arazíma přinutí, aby se do případu přece jen vložil, byť k velké nelibosti nešťastné slečny Ludmily. Bylo vše opravdu tak, jak o tom vypověděl doktor Steiner a náhodní svědci tragédie? (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Luhačovice, město zaslíbené, které mi dalo manželku, v hlavní roli. Teda až po Arazímovi, který sem vyrazil na poklidnou dovolenou, což mu samozřejmě nemohlo být dopřáno. Poblíž se stala vražda a ta nedá poctivému četníkovi spát (ani když má po boku tak okouzlující Ludmilku). Dalších z řady příjemných a milých dílů, ve kterém se sice pátrá, ale tentokrát dostane velký prostor i osobní život hlavního hrdiny. PS: zatímco minule si mohl mlsný divák užít nahý ženský zadeček, tentokrát bude pro dámské osazenstvo k vidění Arazímův zadní sedací sval:-) PS 2: V tomto díle se to hemží uherskohradišťskými herci ze Slováckého divadla - Juřina, Vraspír, Tomíček, Pulec, Belan, Stránský, Kyncl. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Případ vraždy na silnici je inspirován případem na Plzeňsku, tehdejším skutečným postuprm policie a odhalením pachatele. (Kacer)

Reklama

Reklama