poster

Česko Slovensko má talent 8 (TV pořad)

 • Slovensko

  Česko Slovensko má talent 8

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný

Česko / Slovensko, 2019

 • SOLOM.
  **

  Tahle série nám uběhla jako voda a dle reklam už se chystá zase další (Proboha proč?). Kvalita opět hodně bídná, ale zas tu řada nejrůznějších poděsů a individuí měla šanci získat Zlatého Pátroviče. Dianka se nám převlékla za Vicky a otřeně zazpívala (údajně to nikdo nevěděl a nepoznal) – no jejímu vystoupení jsem se alespoň zasmál. Zase se tu objevilo ale i pár skutečných Talentů, kteří si ty DVĚ hvězdy zaslouží. Vítězka Margaréta Ondrejková sice pěkně zpívala, ale zpěváci snad mají jiné soutěže…(17.12.2019)

 • honajz2
  **

  Furt to samé dokola, ale v rámci takového pořadu se na něco takového stěžovat nedá. Co tam vlastně chcete vymyslet? Sice se tu objeví pár magorů, ale i tak jsem to sledoval jen občas a finále jsem ani neviděl a popravdě - je mi to fuk. Tu druhou hvězdu dávám jenom proto, že to bylo lepší, než minulá řada. 2*(27.1.2020)

 • tančísvlky
  ****

  Viac ako nadštandardné pozeranie československej filmovej produkcie a to bol hlavne predovšetkým finálový večer. Tak to teda klobúk dolu ,čo možno vytvoriť aj v priamom prenose. Len ťažko tam možno nájsť slabú chvíľku v produkcií a hlavne v účinkujúcich. Tento program má skutočne európsku kvalitu ...(8.12.2019)

 • PowPow
  **

  Oproti minulým sezónám posun k horšímu. Moderátoři to absolutně nezvládají, Diana a Marta jsou nevýrazné, jen Jakub Prachař a Jaro Slávik to dobrýma hláškama zachraňují. Jinak se ale soutěž mění ve střídavou přehlídku zpěváků, akrobatů a tanečníků s občasným příspěvkem kouzelníků. A to už začíná být nezáživné. Navíc se začal klást příliš velký důraz na příběhy soutěžících po vzoru amerického formátu. Chtělo by to na pár let hledání talentů přerušit, vrátit se k původnímu konceptu a změnit osazenstvo. Nicméně odpad to v žádném případě není, oproti soutěžím jako SuperStar je Talent o třídu výš. Jo a absolutně nechápu ty idioty, kteří se na to poosmé(!) za sebou dívají, jen aby tady nasolili odpad a okomentovali to.(22.11.2019)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Tak a je to tu zas! Stačí mi teda zopakovať mierne upravený komentár, ktorý tu zverejňujem rok čo rok: Skončili sa letné prázdniny a tak je najvyšší čas zaradiť do programovej štruktúry nejaký dlhodobý, overený formát. Takže preto chce slovenská shitová televízia JOJ svojim osprostelým divákom už po ôsmy raz nakukať, že "Česko Slovensko má talent 8". Kde skončili víťazi z minulých ročníkov? Ani pes po nich neštekne. Tento krát bude znova objavovať zázračné talenty nechutné quarteto porotcov: slávny gay-porno herec Roman Gregor (vlastným menom Jaroslav Slávik), nevycválaný odjebek Jakub Prachař, mužatka Marta Jandová dcérečka starého plešatého chuja Petra Jandu a do štvorice to najsprostejšie teliatko - vrcholne nesympatická hlupaňa Diana Mórová. Odpad!(11.9.2019)

 • - Zlatý bzučák, který může zmáčknout jen porotce, si dokonce jednou zmáčkli sami soutěžící. Jmenovali se Bike O' Clock. Do finále samozřejmě ale nepostoupili, neboť byl neplatný. (SONY_)

 • - Dne 1. 11. 2019 vidělo na Primě Česko Slovensko má talent 788 000 diváků. To je nejvíce od roku 2013. (TheSlezy)

 • - Vítězem osmé řady se stala mladá zpěvačka Margaréta Ondrejková. (SONY_)