Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

Ani v tomto případě ve mně vyšetřovatelé od Nejsvětější trojice nevzbudili žádné nadšení, nešlo taky ale o jasný průser. Příběh nebyl zase až tak špatný, ale chyby, které tvůrčí kolektiv opakuje už od Případu pro exorcistu, se znovu vyskytly i zde, takže jsem nemohl jít s hodnocením výš.(9.9.2019)

Úvodní díl byl evidentně seznamovací, u postav, které tvůrci představili už dříve, byla vysvětlena jejich případná nová situace. Nešlo o nic úžasného, to je fakt, ale po dřívějších zkušenostech jsem byl za výsledek opravdu rád. Znovu si dovolím tiše doufat v alespoň stejnou kvalitu dalších epizod.(9.9.2019)

Tvůrci tentokrát mé naděje nepohřbili a vyprodukovali vcelku solidní díl, který byl sice místy úsměvný, ale k výrazným stížnostem mě nepřinutil. Příběh se poměrně slušně rozjel, k obvyklým nedostatkům se už nehodlám vracet, takže už jedině pochválím to, že se Kristýna Horová opět zodpovědně zhostila role praporčíka č. 13.(9.9.2019)

• Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2016)

Finální epizoda s oběma předchozími díly neudržela krok, zarazila mě už Průchova důkladná sebekritika, hlavně se ale do děje vrátily nesmyslné záležitosti, o nichž jsem si myslel, že už se jich tvůrci dokázali zbavit. Byla to škoda, protože se první i druhá epizoda držely na celkem slušné úrovni.(9.9.2019)