Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eleanor05
  *

  Rozhodně nejslabší z celé trilogie o olomouckém detektivním týmu. Modré stíny měly sice šílenou kameru, která zabírala v každém druhém záběru jen hlavu postavy a asi tři kilometry místa nad ní a taky nepochopitelně vybledlý a světlý obraz, ale byla v nich zápletka, napětí, zábava a divák neznal pachatele skoro až do konce. Tady byla kamera i obraz standardní, ale příběh nestál za nic. A při tom je to škoda, protože takhle dobrá skvadra k sobě se hodících lidí, co by vyšetřovatelů (Melíšková, Majer, Voříšková, Krobot) tady nebyla od Četnických humoresek a troufám si tvrdit, že Marie Výrová je nejpřesvědčivější a nejzajímavější vyšetřovatelka v české kinematografii vůbec. Takže škoda obsazení i vcelku zábavné čtveřice ústředních postav, které byly utopeny v průměrné, nudné, předem odhadnutelné detektivce. Snad se další části chopí někdo podobnější panu Taušovi, popř. přímo pan Tauš (pokud ovšem vymění kameramana)...(27.4.2016)

 • JohnCZ
  ****

  Série Detektivů od nejsvětější trojice i přes všechnu tu kvalitativní rozkolísanost řadím mezi ty lepší kriminálky, co české televize produkují. Jsou viditelně televizní a česky laciné, ale poměrně slušně napsané a vynikají takovým tím komorním aspektem, který do našeho prostředí sedí víc, než všechny ty vykonstruované US kriminálky. Třetí minisérii dostal opět do rukou Hřebejk, který se vykašlal na všechny ty wannabe umělecké záběry (z toho se akademici a rádoby umělci určitě poserou), vrátil do hry humor a zkrátil stopáž o hodinu, tedy na opět tři díly a je to na tempu velice znát. Třetí případ se rozjíždí tradičně pomalu a opět tak trochu selhává po stránce gradace. Nicméně "to mezitím" patří k tomu nejlepšímu v celé sérii - zejména druhá epizoda funguje jak po stránce detektivní, tak především po filmařské (u mě vítězí dvě scény - návštěva veterináře a scéna s Kristýnou Voříškovou v mlze). Takhle dobře budované napětí v české kinematografii rozhodně není standardem... bohužel. Vyústění dává smysl, vedlejší postavy jsou zahrány velice dobře (mafiánský boss nemá chybu) a co se hlavních postav týče, jejich prostor je konečně vyvážený. Pokud si Detektivové udrží takovouhle laťku, chci pokračování!(22.10.2016)

 • kinderman
  ***

  O fous lepší než Případ pro exorcistu, ale pořád ani pořádné krimi, ani žádné drama, zase především fraška. Jak jinak si vysvětlit, že kriminalisté místo vyšetřování vysedávají bezúčelně v nemocnici a pak jdou na nudle nebo že v ZOO nechají lva, který se má co nevidět probudit z narkózy, klidně ležet na podlaze ošetřovny.(24.4.2016)

 • kocik1
  ***

  Je to jako když skočíte na sáňky, rozfrčíte to ... a najednou v půlce kopce zastavíte. Slušně rozjetý námět, kterému nechybí napětí ani dobří herci, po druhém díle nahodí stopku. Možná došly peníze, možná to scénáristu přestalo bavit, co já vím. Poslední díl je odfláknutý, rychle odvyprávěný, nijaký a to co se podařilo v předchozích dílech vybudovat, dokonale rozplizne v ničem. 52%(25.4.2016)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Dobré to je, obzvlášť díky tomu, že proběhl downgrade v ději i lokacích, tentokrát žádná vysoká politika, žádné vznešené universitní budovy, ale lokální trapnomafián v kroskách a nejhonosnější lokací je tu samotka v zoo a rozpadlý kravín - i když to tak nemusí vypadat, je to hodně příjemné osvěžení. Případ samotný je fajn, stejně tak herci, jen je škoda, že narozdíl od předchozích Modrých Stínů tu není ani ťuk nějakých vizuálních hrátek, ale to se dá ještě odpustit, horší je, že někdy je kamera vyloženě vlezlá a ukazuje to, na co bychom měli přijít spolu s vyšetřovateli až o mnoho minut dále v čase. Slušná práce.(26.4.2016)

 • - Při natáčení ve Vinařicích u Berouna se stala nehoda, kdy najel hrec Martin Havelka automobilem Audi Q7 do kaskadérů a tři přimáčkl ke zdi, ti museli být ošetřeni v nemocnici a také herec utrpěl šok. (rakovnik)

 • - Někteří herci se ocitli v průběhu příběhu v kleci s živým lvem. Ten byl dle slov režiséra pod narkózou, nicméně i tak bylo natáčení scény náročné. (rakovnik)

 • - Těšíkov, kde se odehrává část filmu, spadá pod Šternberk, takže není možné, aby měl svého starostu a obecní úřad. (Reckon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace