Věřím, že Sýkora to myslel dobře. Ale Jarchovský to dost pohnojil. Mooc ukecaný, strašně špatně nazvučený a v určitých chvílích si tam Voříšková a spol. něco šušká pod fousy a ještě, jakoby si repliky vymýšleli na place. Námět fajn. Hlavní zlej mafián fakt zloun a Krobot je spíš vtipnej, než cokoli jinýho. Případy 1.Oddělení ale jednoznačně zatím vedou ve všech našich kriminálkách.(25.4.2016)

Po dlouhých letech jsem viděla televizi. Sedla jsem na jednu scénu a neodtrhla se až do konce. Překvapilo mě, že dokážeme v Čechách vyprodukovat takto dobře psané dialogy, napětí, bezva herce, uvěřitelné scény, civilní postupy, zachytit skutečně probíhající trendy, dávat smysl v širším kontextu. Za mě palec hore, veřejná služba done right.(11.6.2016)

Rutinní záležitost na objednávku ČT, která nepřekvapí opravdu ničím, tedy ani pachatelem. Ono v podstatě celý tento slavný tým od Nejsvětější Trojice mi už začíná lézt krkem. Buď ať si detektivové najmou lepšího scénáristu s režisérem, nebo bysme měli zkusit výraznou obměnu hlavních rolí. Celé to začíná být takové "bezpohlavní". Jednu hvězdu navíc dávám za holomómckó ZOO, kam rád jezdívám, i když mě tam honila lama a já si kvůli ní zlomil žebro.(1.5.2016)

Počínaje titulní písní (Portless jsou prostě borci) nejlepší případ detektivů od Nejsvětější Trojice. V našem českém rybníčku relativně neobvyklé prostředí psích zápasů dokázalo udržet mou pozornost, ale dva díly by určitě stačily. Hřebejk si každopádně po šílené "kriminálce Plzeň" trochu vylepšil reputaci.(26.4.2016)

Nebylo to špatný, hlavně díky prostředí ve kterým se kriminálka odehrávala, marnej nebyl ani námět a ani herecké výkony, trošku jsem nepochopil některé detaily jakože umyslná komika nebo co ? (pád pistole, cikánský policajt co otevřel dveře)... ten film měl nějakou atmosféru, ale tyhle "komický" prvky to byl prostě trapas. Hřebejk šel zkrátka některejma scénama sám proti sobě, ale jinak jo, ty tři hvězdy si to pejsci zaslouží.(10.4.2016)

• - Někteří herci se ocitli v průběhu příběhu v kleci s živým lvem. Ten byl dle slov režiséra pod narkózou, nicméně i tak bylo natáčení scény náročné. (rakovnik)

• - Těšíkov, kde se odehrává část filmu, spadá pod Šternberk, takže není možné, aby měl svého starostu a obecní úřad. (Reckon)

• - Při natáčení ve Vinařicích u Berouna se stala nehoda, kdy najel hrec Martin Havelka automobilem Audi Q7 do kaskadérů a tři přimáčkl ke zdi, ti museli být ošetřeni v nemocnici a také herec utrpěl šok. (rakovnik)