Godzilla VS Destoroyah

• Japonsko ゴジラVSデストロイア (více)

V tomto díle hrozí Zemi katastrofa, která by měla za následek zničení celé planety. Godzilla se hrozivě zahřívá a mohla by zapříčinit protavení až k zemskému jádru. Vojáci se jí proto pokoušejí všemožně ochlazovat až je nakonec zmražena. Ale město je napadeno zmutovanými obludami a obřím monstrem Destroyerem. Na pomoc proti tomuto zlu přichází mládě godzilly, ke kterému se připojí i znovuprobuzená Godzilla. Nastává tak boj s monstry, ale i dřívější problém - Godzilla se stále zahřívá. Podaří se Zemi zachránit nebo bude zničena? (Chupacabre)

DannyBurino

Skvělý díl, jsem tak dojat, až mi z toho trochu slzí oči. Příběh je dramatickej a zajímavej atmosféra a efekty skvělé a některé emoční chvilky byly silné ( když zemřela malá Godzilla tak mi slzelo z očí ). Sice akce není tak dobrá jako v jiných dílech, ale to mě nějak nezajímalo když mě příběh tohohle filmu pohltil. Jsem moc rád že jsem si ho pustil. ()

Ondr4H

Film má spád a děj a je znát že toto "zakončení" mělo o něco větší rozpočet.Destroyer, je taková monstr verze Dábla, příhodný nepřítel na závěr.Ovšem co povznáší film nad svoji bežnou rutinu je posledních deset minut, kdy reálně hrozí že svět jaký známe zanikne s odchodem Godzill.Ta bezútěšná a apokalyptická budoucnost pro Japonsko je znát na každé postavě a podkreslující pohřební hudba scéně nenapomáhá.V posledních sekundách se to obrátí v dobré, ale ta pachuť zůstává dlouho potom.Bylo to o fous... ()

Destoroyah

22 / GODZILLA VS DESTOROYAH (1995) HEISEI ERA 1984-1995. Bravo...Po dlhej dobre dokázali vytvoriť plnohodnotný Godzilla film. Výborný film a to myslím vážne pretože dlho som nevidel Godzilla film u ktorom by som aj uronil slzu a naozaj sa bál. Hororová atmosféra na začiatku filmu bola fajn ale dizajn Destoroyaha bol trocha divný, inak ako záporné monštrum parádna. Dizajn Ohnivej Godzilly úžasný, za mňa určite lepší ako z roku 2018 a aj Godzilla Junior tu hrala celkom veľkú rolu a bolo mi dosť smutno keď zomrel. Vôbec som sa nenudil, vydarený koniec, výborný začiatok a celkový výsledok je super. Takto má vyzerať súboj v tomto filme aj keď špeciálne efekty sú celkom dobré ale na rok 1995 dosť pozadu. Jednoducho bomba! HODNOTENIE: 8/10 ()