Reklama

Reklama

Prci, prci, prcičky: Holky sobě

  • USA American Pie Presents: Girls' Rules (více)
Trailer

Obsahy(1)

Čtyři kamarádky Annie, Kayla, Michelle a Stephanie jsou v posledním ročníku střední školy. Annie se snaží přijít o panenství se svým přítelem Jasonem. Stephanie je sebevědomá hráčka lakrosu, která vydírá zvrhlého ředitele své školy, aby odešel do důchodu, tím, že ho natočí, jak je spoutaný a ona ho trestá bičíkem. Kayla si není jistá, jestli ji její přítel Tim podvádí, a proto se mu neustále hrabe v telefonu a ptá se, jestli je nejlepší přítelkyně, jakou kdy měl. Do toho všeho přichází do školy nový pohledný kluk Grant. S Michelle se Grant setká jako první, když dívka spěchá do třídy a při pohledu na něj je tak rozrušená, že narazí do dveří a on jí pomůže vstát. Poté se Grant seznámí s Kaylou. Tim se totiž s Kaylou rozejde a Grant jí nabídne, že budou naoko dělat, že spolu něco mají, aby Tim žárlil. Stephanie hraje lakros a s Grantem se seznámí tak, že ho při hře srazí na zem. Michelle vezme Annie do sexshopu, aby si koupila svou první hračku, vibrační kalhotky. Annie je později téhož dne použije při sexu po telefonu se svým přítelem. Vyruší ji ale Grant a jeho matka Ellen, protože se přijdou představit jako jejich noví sousedé Anniinu svobodnému otci Kevinovi. Ten Grantovi řekne, aby šel nahoru a seznámil se s jeho dcerou. Grant ale vejde do pokoje, když je Annie v „nejlepším“. Michelle a Stephanie si Granta oblíbí a obě se snaží získat jeho náklonnost. Annie se s ním později setká v knihovně, společně se učí a pomalu se do sebe začínají zamilovávat. Grant řekne, že je do Annie zamilovaný, a políbí se. Ta se ale cítí provinile, protože už jednoho přítele má, Jasona. A tak jde za ním na ubytovnu, kde ho přistihne s nějakou dívkou. Annie je zpočátku naštvaná, ale pak si uvědomí, že ke Grantovi něco cítí a chce být s ním. Vše vyvrcholí na večírku u Ellen doma, když dívkám dojde, že všechny Granta znají, soupeří o jeho pozornost a jsou do něj zamilované... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

borec999 

všechny recenze uživatele

S pôvodnými prcičkami to nemá spoločne vôbec nič, iba to že je tu postava Stiflerovej sestry. Inak je film celkom o ničom a to hlavne preto, že sa nesnažia chalani zbaliť baby, ale ako názov Girls Rules napovedá, dostali sme opačný pohľad a pozeráme sa na osudy dievčat, ktoré balia chalanov. Čo nehovorím že je automaticky chyba ale tento krát to moc nevyšlo. Pár vtipných momentov sa nájde a absolútny prepadák to nie je, ale s prehľadom najhorší film série a zbytočnosť áno. PS: môj obľúbenec Danny Trejo tu má jednu z najzbytočnejších úloh kariéry, keď sa zdrží na 2 scény, v ktorých je na plátne absolútne sám a nepovie ani slovo. Zaujímalo by ma koľko za takúto úlohu dostal :) 40% ()

Real Tom Hardy odpad!

všechny recenze uživatele

Piaty film ságy v nedohľadne a 8 rokov čakania na toto hovno? Keď som na margo Band Camp uviedol, že nemá s pôvodnou trilógiou nič spoločné a späté s ňou nie je ani na spirituálnej úrovni, pri pohľade na Girls' Rules som si teda pekne nasral do huby. Universal stavil na istú kartu, že ak k filmu pripojí magické dvojslovie American Pie, priláka o hodne viac potenciálnych divákov, ako keby ho pomenoval jednoducho bez neho. Pre koho ale bolo APGR robené je mi normálne záhadou, lebo pochybujem, že toto si išli a užili dámy a dievčatá. Asi to idem zistiť... Jediná svetlá chvíľka snímky bola masturbácia počas historického prejavu Johna Fitzgeralda Kennedyho a, samozrejme, Danny Trejo. --- ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (6.10.2020) (27.10.2021) ()

Reklama

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Girl’s Rules v zásadě nemá s Prcičkami už skoro nic společného, kromě svého názvu. Postavy jsou ploché a nezajímavé, děj není nijak vtipný, ani skutečně zábavný. Nesnaží se to vykoupit ani fekálností, kterou jsem ve filmu za celou dobu nezaznamenal. Zatímco i v řadě předešlých spin-offů se mi dokázal aspoň slušně zvednout žaludek, tady bych zvracel maximálně z toho, jak ubohou péči film dostal. Do toho všeho se mísí zpracování, které místy působí dojmem, jako kdyby se parta kamarádů rozhodla vzít kameru a natočit si vlastní amatérské pokračování Prciček. Prostě špatně! Jediné, co mohu vyzdvihnout, jsou místy zajímavě pojaté dělené záběry, na nichž se režie evidentně vyřádila, ale také na nich zjevně strávila značnou část své jinak zatracené kreativity. P. S.: Absence Eugene Levyho je takovým posledním hřebíčkem do rakve. /// Viděno jako *cenzura* s českými titulky. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Prcičky (skvělý slovo prostě) jsou kultovní sérií, která definovala mé dospívání. Ačkoliv jsem věděl, že tahle dámská verze bude stát za prd, překvapilo mě, jak moc se to vizuálem a duchem liší hlavně od původní trilogie. Ale své oblíbence jsem si našel a místy mě to i dost bavilo, takže jako takové velmi nenáročné pokoukání to poslouží dobře...podobně asi jako velká část českých komedií. PS : Absolutně nerozumím tomu, proč je tu Danny Trejo...50% ()

Marze odpad!

všechny recenze uživatele

Film režíruje muž, oba scénáristé jsou muži a také polovina produkčního týmu. American Pie byl nevkusný, tato frančíza je mdlá bez chuti. Nevyvolalo to ve mě žádné emoce, ale naštěstí zde není nikdo análně znásilněn losem. ve škole jsem se učil, že jsou tři základní lidské rasy – europoidní (bílá). (Evropan,Ind). - mongoloidní (žlutá). (Inuit, Indián, Asiat). - negroidní (černá). Ale v tomto filmu jsem jak se ti Američané mezi sebou v postelích furt míchají napočítal nejméně dvanáct. Takže v roce 2024 by podle nových pravidel Hollywoodu mohl tento film dostat Oscara. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (10)

  • První film American Pie, který neobsahuje žádnou nahotu, což je zvláštní vzhledem k tomu, že tato série je známá svou dravostí a sexy chováním. (LUKICKK)
  • První film American Pie, ve kterém hlavní roli hrají ženy. (LUKICKK)

Reklama

Reklama