• *CARNIFEX*

Napriek tomu, že je Tarantino jeden z mojich najobľúbenejších tvorcov, tento snímok ide úplne mimo moje vnímanie či chápanie. Neskutočne som sa nudil. Nechápem, ako mohol tento filmársky "nepodarok" inšpirovať dvojicu zmrdov z Columbíjskej, ktorí sa jedného dňa rozhodli, že vystrieľajú pár študentov či učiteľov na svojej strednej škole. Čo sa týka Stona, tomu sa podarilo zrežírovať akurát jeden veľkofilm, a to bol "J.F.K."(11.1.2016)

Trochu ztřeštěný film, kde se střídá barevné a černobílé pozadí, což ne vždy přijde vhod, ale vše ostatní ve správné míře, vulgární mluva, brutální scény (většinou i vtipné) a stylový W. Harrelson. Uvažoval jsem o třech, ale pak mi došlo že bych tomuhle filmu trochu křivdil. T. L. Jones dává při svém výstupu na scéně filmu solidní šmrnc.(17.3.2010)

Zatímco u Mechanického pomeranče mi násilí přišlo nutné a místy zábavné, tady se mi zdálo bezdůvodné a v některých případech dokonce surové. Filmu nelze upřít originalitu a několik geniálních scén, stejně jako dementní dialogy a ujeté chování ústřední dvojice. Přes skvělou kameru to na mě působilo chaotickým dojmem, takže s hodnocením výš nepůjdu.(6.8.2010)

Televize a média se stala něčím tak odporným a špinavým, zároveň však vysoce korektním a uhlazeným až začala groteskně odrážet to čemu říkáme život. Stone to v ZABIJÁCÍCH dotahuje do takového extrému, aby i ten nejblbější balík z Texasu poznal, že to rozhodně není v pořádku. Lidská mysl je chorá a to nejčistší co se v člověku skrývá je....(13.8.2011)

Jeden z nejnebezpečnějších filmů, které kdy šly do kin. Pro ty kdo budou tento film podobně jako já sledovat bedlivě čeká na konci velice nepříjemné zjištění o sobě samých.....PS: Pro všechny nynější fanoušky Roberta Downey Jr.: "Vážení tenhle člověk uměl zatraceně dobře hrát už v době kdy vy jste se ještě schovávali mámě pod sukni. Není to jen herec, který byl zázračně objeven Iron Manem a Sherlockem Holmesem. Jeho šílenosti se vyrovná pouze jeho genialita."(23.7.2012)

• - Film byl natočen za pouhých 56 dnů. (don corleone)

• - Študenti Harris a Klebold, ktorí boli veľkými fanúšikmi filmu a inšpirovali sa ním pri masakre na americkej škole Columbine, používali iniciály filmu NBK pri kódovaní svojich domácich videí. Zabili 13 ľudí a 24 zranili. (rudeboy)

• - Postavy byly napsány podle mladého páru z Nebrasky, který měl na svědomí několik masových vražd z roku 1958 a děsil celý středozápad země. (don corleone)