Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    07:55-10:50
    Nova Cinema
    Western / Drama

    Před odplatou se neschováš. Rock Hudson a Kirk Douglas v hlavních rolích amerického westernu.Známý americký herec Kirk Douglas (nar. 1916) patří k nejčastějším…

  • poster
    10:50-13:35
    Nova Cinema
    Romantický / Drama

    Ve snímku Zápisník jedné lásky předčítá starý muž ze svého vybledlého zápisníku pacientce (Gena Rowlands) v sanatoriu příběh o jediné ženě svého života. Ve filmu se…

  • poster
    14:00-15:15
    ČT1
    Pravda a lež (TV film) (1992)
    Pohádka / Romantický

    Za mrazivým oknem na chvíli zahlédl Šimon, řečený Spravedlivý, překrásnou dívku. Nebyl si jistý, zda se mu jen nezdála, přesto se ale vydal na dalekou pouť za svým snem.…

  • poster
    15:15-16:35
    ČT1
    Není houba jako houba (TV film) (1996)
    Komedie / Pohádka

    V hostinci u Kolodějů slouží dvě hezká děvčata - mlsná Líza a falešná Berta. Berta má svého mládence, houbového Václava, který na ní může oči nechat. To ale nepřejícnému…

  • poster
    15:45-18:20
    Nova Cinema
    Sci-Fi / Fantasy

    Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost…

  • poster
    18:20-20:00
    Nova Cinema
    Komedie / Krimi

    Dicku Harperovi (Jim Carrey) se konečně vyplácejí roky jeho tvrdé práce po dlouhém čekání je povýšen na viceprezidenta společnosti Globodyne, světového leadera v oblasti…

  • poster
    20:00-21:45
    Nova Cinema
    Animovaný / Dobrodružný

    Totéž studio, které vyrábělo "Shreka", se podílelo na animovaném dobrodružství o mladém mustangovi, který se snaží zachránit svůj domov a znovu získat ztracenou svobodu.…

  • poster
    20:05-22:05
    Barrandov
    Western

    Když se místní železnice stane terčem bandy desperátů vedené známým lotrem Whitey Harbinem (Dan Duryea), vedení drah najme jemného, leč životem otrlého Granta McLaina …

  • poster
    20:20-22:50
    Nova
    Dobrodružný / Drama

    Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v…

  • poster
    22:50-01:00
    Nova
    Komedie / Krimi

    David Burke (Sudeikis) je bezvýznamný dealer marihuany, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže…

  • poster
    23:50-01:15
    ČT2
    Mlha (1980)
    Horor / Mysteriózní

    Malé Kalifornské městečko Antonio Bay slaví sté výročí svého založení. Zničehonic se objeví reinkarnované přízraky šesti námořníků, kteří byli před sto lety oloupeni a…

  • poster
    23:55-02:05
    Nova Cinema
    Fanatik (1996)
    Thriller / Sportovní

    Když sportovní tým San Francisco Giants zaplatí Bobbymu Rayburnovi (Wesley Snipes) 40 milionů, aby je dovedl do světové série, nikdo není šťastnější než fanoušek číslo…

  • poster
    02:05-04:50
    Nova Cinema
    Drama

    Když Lou Anne Johnsonová (Michelle Pfeiffer) přijme místo učitelky na Parkmontské střední škole, ani jí nenapadne, že vstupuje do otevřené války se svými studenty. Třída…

TV program - pátek 31.1.

  • 04:05

    Hledači pokladů (TV pořad) (2010) (E10)
    Reality-TV

    04:50

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E42)
    Reality-TV

    05:15

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E43)
    Reality-TV

    05:35

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S4E9)
    Reality-TV

    06:00

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (S6E5)
    Soutěžní / Reality-TV

    06:45

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E9)
    Reality-TV

    07:10

    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009) (S11E5)
    Dokumentární / Historický

    08:00

    Hledači pokladů (TV pořad) (2010) (S15E9)
    Reality-TV

    08:55

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (S3E12)
    Soutěžní / Reality-TV

    09:55

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S14E9)
    Reality-TV

    10:25

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S14E10)
    Reality-TV

    10:50

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E44)
    Reality-TV

    11:20

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E45)
    Reality-TV

    11:50

    Hledači pokladů (TV pořad) (2010) (S14E1)
    Reality-TV

    12:45

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S5E2)
    Reality-TV

    13:15

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S5E3)
    Reality-TV

    13:45

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S5E4)
    Reality-TV

    14:15

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S5E5)
    Reality-TV

    14:40

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S5E6)
    Reality-TV

    15:10

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (E7)
    Soutěžní / Reality-TV

    16:10

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (S3E16)
    Soutěžní / Reality-TV

    17:05

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E28)
    Reality-TV

    17:35

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S19E29)
    Reality-TV

    18:05

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S6E12)
    Reality-TV

    18:35

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S6E13)
    Reality-TV

    19:00

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (S4E1)
    Soutěžní / Reality-TV

    20:00

    Nostradamus: Odhalená proroctví pro 21. století (TV film) (2015)
    Dokumentární / Drama

    22:00

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S12E7)
    Reality-TV

    22:30

    Válka skladů (TV pořad) (2010) (S12E8)
    Reality-TV

    23:00

    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009) (E5)
    Dokumentární / Historický

    23:55

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (S6E5)
    Soutěžní / Reality-TV

    00:50

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S14E9)
    Reality-TV

    01:20

    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009) (S14E10)
    Reality-TV

    01:45

    Nostradamus: Odhalená proroctví pro 21. století (TV film) (2015)
    Dokumentární / Drama

    03:20

    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015) (E7)
    Soutěžní / Reality-TV

    04:05

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3819)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Neviditelný vrah (epizoda) (2020) (S15E42)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Krok za krokem - Podfuk (epizoda) (1998) (S07E11)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Roztoužený stařík (epizoda) (2016) (S11E42)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Ohnivá koule (epizoda) (2010) (S03E08)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudý měsíc (epizoda) (2010) (S03E09)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Kolotoč (epizoda) (2006) (S02E06)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3820)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)
    Dobrodružný / Drama

    22:50

    Millerovi na tripu (2013)
    Komedie / Krimi

    01:00

    Mentalista - Ohnivá koule (epizoda) (2010) (S03E08)
    Drama / Krimi

    01:55

    Mentalista - Rudý měsíc (epizoda) (2010) (S03E09)
    Drama / Krimi

    02:35

    Krok za krokem - Terapie (epizoda) (1997) (S07E09)
    Komedie / Rodinný

    03:10

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:50

    Ordinace v růžové zahradě - Roztoužený stařík (epizoda) (2016) (S11E42)
    Rodinný / Drama

    04:50

  • 04:00

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:15

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E15)
    Animovaný / Komedie

    06:45

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E31)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:55

    Meteor Monster Truck (TV seriál) (2006)
    Animovaný / Rodinný

    07:30

    M*A*S*H - Až do dna (epizoda) (1981) (S09E15)
    Komedie / Drama

    08:25

    M*A*S*H - Rudobílé blues (epizoda) (1981) (S09E16)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Pozdrav pánbu, Hawkeye (epizoda) (1981) (S09E17)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:25

    Rosamunde Pilcherová: Dokonalé štěstí (TV film) (2012)
    Romantický / Drama

    12:20

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:30

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S11E1)
    Krimi / Drama

    13:30

    Jake a Tlusťoch - Jako pes a kočka (epizoda) (1989) (S03E03)
    Krimi / Drama

    14:30

    Walker, Texas Ranger - Strážci (epizoda) (1995) (S04E03)
    Akční / Dobrodružný

    15:30

    Námořní vyšetřovací služba - Zelenáč (epizoda) (2005) (S03E10)
    Akční / Komedie

    16:30

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:45

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:40

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    21:55

    Pravidla podsvětí (2013)
    Akční

    00:00

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    01:00

    Walker, Texas Ranger - Strážci (epizoda) (1995) (S04E03)
    Akční / Dobrodružný

    02:00

    Námořní vyšetřovací služba - Zelenáč (epizoda) (2005) (S03E10)
    Akční / Komedie

    03:00

    Jake a Tlusťoch - Jako pes a kočka (epizoda) (1989) (S03E03)
    Krimi / Drama

    04:00

  • 04:45

    13. komnata - 13. komnata Kateřiny Marie Fialové (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Namaluj mi vraždu (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Doktor Martin - Je dobré mluvit (epizoda) (2015)
    Komedie / Drama

    10:35

    Vyprávěj - Proč byl Matěj estébák? (epizoda) (2012)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Pravda a lež (TV film) (1992)
    Pohádka / Romantický

    15:15

    Není houba jako houba (TV film) (1996)
    Komedie / Pohádka

    16:35

    Příběhy slavných - Ritz, nebo nic (epizoda) (2011)
    Dokumentární / Životopisný

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Mimořádné Sportky a Šance

    20:10

    Poldové a nemluvně - Dort (epizoda) (2020) (E04)
    Krimi / Komedie

    21:10

    13. komnata - 13. komnata Juraje Kukury (epizoda) (2020)
    Dokumentární / Životopisný

    21:34

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:35

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    22:30

    Profesionálové - Zabiják s dlouhou rukou (epizoda) (1978)
    Akční / Krimi

    23:25

    00:25

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:55

    Objektiv (TV pořad) (1987)
    Publicistický / Dokumentární

    01:25

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:55

    Bydlení je hra (TV pořad) (2004)
    Dokumentární

    02:25

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:55

  • 04:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:30

    Sabotáž (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    05:30

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Čína z ptačí perspektivy (TV seriál) (2015) (E1)
    Dokumentární

    09:45

    Rozluštěné poklady (TV seriál) (2012)
    Dokumentární

    10:30

    Hráč bez limitu (TV film) (2013)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:00

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    11:05

    "Střídavka" po deseti letech (2016)
    Dokumentární

    12:00

    Obdivuhodný svět přírody (TV seriál) (2006)
    Dokumentární

    12:25

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    12:55

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Tajná akta nacistů (TV seriál) (2015) (E4)
    Dokumentární / Historický

    13:50

    Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (TV seriál) (2010)
    Dokumentární / Historický

    14:40

    Děti v Terezíně a nestvůra s knírkem (TV film) (2019)
    Dokumentární / Historický

    15:35

    Nádherná Amerika: Nejhezčí městečka (TV film) (2014)
    Dokumentární

    16:30

    Štíty království českého - Štíty Přemyslovců (epizoda) (2008) (E03)
    Dokumentární

    16:55

    Sousedé (TV pořad) (2017)
    Dokumentární

    17:25

    Titáni hlubin (TV seriál) (2017) (E2)
    Dokumentární

    18:15

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak to bylo na Dušičky (epizoda) (2013)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Příběhy moderní medicíny – ITP aneb když tělu schází krevní destičky (TV film) (2020)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    19:10

    Jak se žije (TV pořad) (1998)
    Dokumentární

    19:30

    Vzduch je naše moře (TV seriál) (2001) (E5)
    Dokumentární / Historický

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Krásný ztráty (TV pořad) (2000)
    Talk-show

    20:30

    David Attenborough: Zvířecí dynastie - Psi hyenoví (epizoda) (2018) (E04)
    Dokumentární

    21:25

    Jméno růže - Epizoda 4 (epizoda) (2019) (E04)
    Krimi / Drama

    22:20

    Hříšnice - Part VII (epizoda) (2018) (S02E07)
    Drama / Mysteriózní

    23:00

    Hříšnice - Part VIII (epizoda) (2018) (S02E08)
    Drama / Mysteriózní

    23:50

    Mlha (1980)
    Horor / Mysteriózní

    01:15

    Mistři stavitelé (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    02:10

    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    02:35

    Přísně tajné vraždy (TV pořad) (2009)
    Dokumentární / Historický

    02:50

    Ztracené adresy (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    03:10

    Hranice bez hranic (TV pořad) (2012)
    Dokumentární

    03:35

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    04:00

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:05

    Noční přepadení (1957)
    Western

    22:05

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:10

    Pád do tmy (TV film) (1991)
    Drama

    00:10

    Zákon a pořádek: Zločinné úmysly - Legie (epizoda) (2003) (S02E18)
    Krimi / Drama

    00:40

    01:10

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    02:00

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    02:05

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:00

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:45

  • 04:35

    Kosmáček (TV film) (2012)
    Fantasy

    06:05

    Mentalista - Růžový kostýmek od Chanel (epizoda) (2010) (S03E06)
    Drama / Krimi

    07:00

    Mentalista - Žhavá rudá (epizoda) (2010) (S03E07)
    Drama / Krimi

    07:55

    Poslední západ slunce (1961)
    Western / Drama

    10:50

    Zápisník jedné lásky (2004)
    Romantický / Drama

    13:35

    Šampióni 2 (1994)
    Rodinný / Komedie

    15:45

    Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)
    Sci-Fi / Fantasy

    18:20

    Finty Dicka a Jane (2005)
    Komedie / Krimi

    20:00

    Spirit - divoký hřebec (2002)
    Animovaný / Dobrodružný

    21:45

    Náhlá smrt (1995)
    Akční / Drama

    23:55

    Fanatik (1996)
    Thriller / Sportovní

    02:05

    Nebezpečné myšlenky (1995)
    Drama

    04:50

  • 04:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E27)
    Dokumentární / Reality-TV

    07:15

    Cool Kids - Margaret mladší (epizoda) (2019) (E12)
    Komedie

    07:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E17)
    Komedie / Reality-TV

    08:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E16)
    Komedie / Reality-TV

    11:00

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    12:15

    Futurama - Den Matky (epizoda) (2000) (S02E14)
    Animovaný / Komedie

    12:45

    Simpsonovi - Vše o Líze (epizoda) (2008) (S19E20)
    Animovaný / Komedie

    13:15

    Simpsonovi - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích (epizoda) (2008) (S20E01)
    Animovaný / Komedie

    13:40

    Simpsonovi - Ztraceni s GPS (epizoda) (2008) (S20E02)
    Animovaný / Komedie

    14:10

    Simpsonovi - Výměna bez záruky (epizoda) (2008) (S20E03)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Teorie velkého třesku - Relativita triviálních rozhodnutí (epizoda) (2011) (S05E04)
    Komedie / Romantický

    15:05

    Teorie velkého třesku - Variace na Schrödingerovu kočku (epizoda) (2011) (S05E05)
    Komedie / Romantický

    15:35

    Futurama - Krajně mezní příběhy (epizoda) (2000) (S02E16)
    Animovaný / Komedie

    15:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:00

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E17)
    Komedie / Reality-TV

    17:00

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:05

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:15

    Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (epizoda) (2008) (S20E04)
    Animovaný / Komedie

    18:45

    Simpsonovi - Nebezpečné zatáčky (epizoda) (2008) (S20E05)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Homer a Lisa ve při (epizoda) (2008) (S20E06)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - MyPody a sousedi (epizoda) (2008) (S20E07)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Srážka (2016)
    Akční / Krimi

    22:15

    Smrtící nymfa (2014)
    Horor / Fantasy

    00:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E17)
    Komedie / Reality-TV

    01:05

    American Crime Story - Třetí oběť (epizoda) (2018) (S02E03)
    Krimi / Drama

    02:10

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E28)
    Dokumentární / Reality-TV

    03:10

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E17)
    Komedie / Reality-TV

    04:10

  • 04:20

    Plastická chirurgie s. r. o. - Joan Rivers (epizoda) (2004) (S02E16)
    Drama / Komedie

    06:25

    Everwood - Měj se, sbohem (epizoda) (2005) (S04E08)
    Drama / Rodinný

    07:35

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E25)
    Telenovela

    08:55

    Přístav - Brácho! (epizoda) (2016) (S03E05)
    Komedie / Romantický

    10:05

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:05

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:10

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E26)
    Telenovela

    13:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E122)
    Romantický / Komedie

    14:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E123)
    Romantický / Komedie

    15:05

    Everwood - Líp tě poznat (epizoda) (2005) (S04E09)
    Drama / Rodinný

    16:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E124)
    Romantický / Komedie

    17:00

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E125)
    Romantický / Komedie

    18:00

    Doktorka Quinnová - Měsíčňan (epizoda) (1994) (S02E25)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Kdo neumí ukolébavky (epizoda) (1994) (S02E21)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcherová: Zmatená láska (TV film) (2011)
    Romantický / Drama

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Máma Boonová (epizoda) (2005) (S03E01)
    Drama / Komedie

    23:25

    Slunečná - Pohádková babička (epizoda) (2020) (E07)
    Komedie / Romantický

    00:50

    Doktorka Quinnová - Měsíčňan (epizoda) (1994) (S02E25)
    Drama / Rodinný

    01:50

    Doktorka Quinnová - Kdo neumí ukolébavky (epizoda) (1994) (S02E21)
    Drama / Rodinný

    02:50

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E134)
    Telenovela / Drama

    03:50

    Chirurgové - Burácení (epizoda) (2016) (S13E06)
    Drama

    04:45