Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomassi
  ****

  Výborná gangsterka z doby, kdy byla sláva těchto lidí největší. Konec 20. let minulého století. V Chicagu soupeří dva gangy o nadvladu nad nelegálním obchodem alkoholu. Jedním z nich je Al Capone, druhý je Bugs Morano. Na Valentýna vše vyvrcholí masakrem Moranových mužů. Naprosto nechápu tak nízké hodnocení. Vždyť ten film má v sobě vše, co gangsterka má mít. A co víc. Je tady více akce než u jiných projektů podobného typu. Navíc celý film mě udržoval v té správné atmosféře 20. let - věrohodné prostředí, dobová hudba, chlast, thompsony. Co víc si přát. A Jason Robards v roli Al Capona byl charismatický a dokonale tvárnil tuto postavu. Pro mě je to za plné čtyři hvězdy.(28.12.2010)

 • pepua
  ***

  Akce této gangsterce rozhodně nechybí, ale chyběl mi zde hlavní hrdina. Vždy nově se objevivší důležitější postavu divákovi krátce představí vypravěč a celý film je pak prakticky pouze popisem války dvou gangů, uvítal bych vykreslení charakteru alespoň dvou, tří hlavních postav.(13.11.2008)

 • Tommassi3
  ****

  "Ahoj chlapi !! Můžu pro vás něco udělat ??" - "Jo, můžeš držet hubu !!" ;) Jeden z nejosobitějších příspěvků subžánru..(19.4.2013)

 • jondzavid
  **

  Viac obrázková policajná správa ako film a to nudnejšia než voiceovery v Sin City - 2* za presného Jasona Robardsa.(2.9.2011)

 • Goldbeater
  ****

  I když Masakr nedosahuje ani zdaleka takových kvalit jako pozdější Kmotr nebo Neúplatní, je to stále dobrá a díky době vzniku velmi originální gangsterka. Pochválil bych obzvlášť kulisy a kostými, které navodily tu pravou atmosféru Chicaga 20. let minulého století. Menším nedostatkem filmu je pak děj, který je dost komplikovaný a zahrnuje až moc postav. A ačkoli byla každá z nich stručně představena, ztrácel jsem se v nich. Ale tyhle nedostatky se dají opomenout, zvláť když tu máme tolik sympatických herců v čele s Jasonem Robardsem. No myslím, že to je vcelku dobrý film.(7.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace