Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pepua
  ***

  Akce této gangsterce rozhodně nechybí, ale chyběl mi zde hlavní hrdina. Vždy nově se objevivší důležitější postavu divákovi krátce představí vypravěč a celý film je pak prakticky pouze popisem války dvou gangů, uvítal bych vykreslení charakteru alespoň dvou, tří hlavních postav.(13.11.2008)

 • Goldbeater
  ****

  I když Masakr nedosahuje ani zdaleka takových kvalit jako pozdější Kmotr nebo Neúplatní, je to stále dobrá a díky době vzniku velmi originální gangsterka. Pochválil bych obzvlášť kulisy a kostými, které navodily tu pravou atmosféru Chicaga 20. let minulého století. Menším nedostatkem filmu je pak děj, který je dost komplikovaný a zahrnuje až moc postav. A ačkoli byla každá z nich stručně představena, ztrácel jsem se v nich. Ale tyhle nedostatky se dají opomenout, zvláť když tu máme tolik sympatických herců v čele s Jasonem Robardsem. No myslím, že to je vcelku dobrý film.(7.6.2011)

 • Matty
  ****

  Název filmu a pověst režiséra vytváří očekávání druhořadé akce pro drive-in kina, ve skutečnosti je Masakr na svatého Valentýna zřejmě nejambicióznějším projektem Rogera Cormana. Natočený pro velké studio, se známými herci a, soudě z bohatosti výpravy, také se slušným rozpočtem (který ale Corman, uvyklý guerillovějším podmínkám natáčení, nevyčerpal). Atraktivní komponenty Masakru nezačínají produkčními hodnotami a nekončí otevřenějším zobrazením násilí, které dnes oslní málokoho. Nádherně přímočará, na průběh více než na výsledek soustředěná gangsterka vyniká „živějším“ zapojením kamery, důrazem na faktografickou přesnost a sebe-vědomím vyprávění. Tvorbu Cormanova žáka Martina Scorseseho tak film předjímá jak po stránce obsahové, tak formální. 75%(7.6.2011)

 • Tommassi3
  ****

  "Ahoj chlapi !! Můžu pro vás něco udělat ??" - "Jo, můžeš držet hubu !!" ;) Jeden z nejosobitějších příspěvků subžánru..(19.4.2013)

 • LiVentura
  ***

  Kterak se to tehdy vlastně seběhlo a co to všechny stálo.(16.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace