Když čtyřletá Amanda McCreadyová zmizí ze svého domova a policie není schopná nalézt žádné stopy, dívčina teta Beatrice najme dva soukromé detektivy Patricka Kenzieho a Angie Gennarovou (Casey Affleck a Michelle Monaghanová). Detektivové otevřeně přiznávají, že s tímto typem případu nemají téměř žádné zkušenosti, ale rodina o ně stojí ze dvou důvodů – nejsou to policisti a znají poměry drsné bostonské čtvrti, kde všichni žijí. Jakmile se Kenzie a Gennarová začnou o případ zmizelé dívky víc zajímat, odhalují temné dorchesterské podsvětí plné drogových dealerů, podvodníků a pedofilů. A když už se zdá, že se případ chýlí k vyřešení, jsou postaveni před morální dilema, které je rozdělí. (HBO GO)

jasiska

To, čo sa začína ako obyčajné krimi, sa postupne stáva výbornou drámou a končí sa tak, že všetci opúšťajú kino v zamyslení. Takéto filmy môžem - sem sa s nimi. ()

DannyBoy80

70% dal bych i 85, ale ten morální zavěr mě totálně znechutil. Ale popořadě. Gone baby gone je velmi dobré detektivní drama, něco na způsob Training Day. Příběh je vystavěn velice zajímavě a nechybí ani překvapivé zvraty. Solidní herecké výkony, hlavně překvapil Ben Affleck, takový počin bych od něj nečekal. Ale posledních 15 minut znehodnotilo celý film. Ty morální žvásty si mohl odpustit. Navíc tam ani nebylo co řešit, navíc reakce partnerky hlavního hrdiny je naprosto uchylna. Škoda. ()

Ondis

Asi nejlepší kriminálka poslední doby. Herci báječní, příběh výborně zamotanej a závěr....no závěr musí v divákovi vyvolat upřímnou lítost a trhat jeho srdce. Jasných 5* ()

Káronoš

Hollywoodská prvotina Bena mi naprosto ošálila smysly, ač jsem očákaval solidní krimi, dostalo si mi perfektně zvládnuté skládanky (alá Lynch), s absencí jakýchkoli chyb. Výprava, příběh, REŽIE, famózní herecké výkony, kamera, dusivá atmosféra a inteligentní dilema na konci jsou znaky dobře odvedené práce a nenapadá mě nic, co bych filmu vytknul. Ben Affleck prostě snímek ukočíroval až neuvěřitelně dokolane a mladší bratr mu před kamerou též skvěle sekundoval. Mírně otevřený diskutabilní konec o správnosti či nesprávnosti Patrickova osudováho rozhodnutí mě nutí k neustálému zamyšlení... Jestli Ben udrží stejnou laťku i ve svých dalších projektech, čeká nás vzestup nového režijního génia. Nevím jak vy, ale já mu tu z celého srdce přeji. Hodnocení: 9/10. ()

mirkaaa

Zajímavý příběh o zinscenovaném únosu malé holčičky. Ben Affleck, který je jako herec často zatracován, coby režisér zazářil na výbornou. Jeho bratr Casey byl též výtečný a ani Morgan Freeman a Ed Harris, kteří hrají vedlejší role, se ve filmu neztratili. ()

Wishkah

Ben Affleck rozehrává kriminální drama s překvapivou zápletkou a nutí diváka, aby přemýšlel, jak by v dané situaci reagoval on. Třeba já sem si při závěrečné scéně, kdy Casey Affleck sedí na pohovce s Amandou, říkal:"Hmm. A máš to debile." :-) Ben Affleck ukázal, že je potřeba ho sledovat, protože se nám představil jako talentovaný režisér. Film má úžasnou atmosféru podpořenou skvělými hereckými výkony Caseyho Afflecka, Eda Harrise, Morgana Freemana a Amy Ryanové (tu sem dokonale nesnášel celý film). ()

FARGO

Hodně divný pocit mám z toho filmu, gradace i atmosféra skvělá, jen mě zaujal ten konec. Už od počátku sem měl pocit, že náš hlavní hrdina bude trochu zpomalený a ten konec mi to doložil. Což je podle mě největší kámen úrazu, ten doslova blbý konec. ()

Midnite

Priznám, že som tento film pozrel iba do polovice .. ale ma proste prestal baviť, nudil som sa a bolo to strašne rozvláčne podané .. možno, keby som vydržal, hodnotenie by bolo vyššie, ale žiaľ .. ()

Schuldiner

Ten film je dobrý, ale prostě to tak nějak kulhá, nemůžu si pomoci.. Někdy nelogické, někdy málo uvěřitelné, přesto je to ale silné téma, herecky zajímavé (tedy jak u koho), jen prostě...nevim, řekněme takových 70%! ()

kobe6

Přišel jsem k tomu náhodou a o to lepší pocit jsem z toho měl. Výborně natočená krimi. Ben je asi lepší za kamerou než před ní. Cassey pro mě překvapení, nevěděl jsem, že je tak dobrý. Vyrovnal se i svým zkušenějším a slavnějším kolegům. Nemůžu se dočkat na The Town:) ()

Jorge-Z

Tohle drama si zaslouží plný počet jak kvůli příběhu, tak i režii Bena Afflecka. Bratr Casey mě hodně překvapil, jeho postava je prototypem muže, které je schopen obětovat vše i to co miluje jen kvůli pravdě. Ta poslední scéna to jen dokazuje. Rozhodl se správně? Co kdyby zvolil tu druhou možnost? Lidé se prostě nemění! ()

VonoXX

Bene, smekám. Nevěřil jsem Ti, ale Město a Gone, Baby, Gone mě přesvědčio, že jseš opravdu skvělej režisér. Jeho debut jsem hltal od první minuty až do té úplně poslední. [92%] ()

Lionheart

Téměř dokonalý film. Syrový, realistický, a nejednoznačný. Tak to mám rád. Režie jistá, herci úchvatní, hudba sice ne příliš výrazná, ale k celkovému výrazu dodává tu správnou atmosféru. Není moc filmů, u kterých mám slzy na krajíčku, ale zde jsem je i při druhém zhlédnutí musel pracně zamačkávat.... ()

Hanes88

Musím říct, že od začátku až po závěr naprosto skvělý film. Po celou dobu panuje tajemná atmosféra a celé dějové prostředí prostě člověka pohltí. A ten závěr...ten tomu teprve dává korunu. Byl jsem pěkně v šoku a nakonec člověk ani neví jestli to skončilo dobře nebo špatně. Ale opravdu skvělý film. 90%. ()

Piškotka

Zvláštní a neobvyklé. Vyrovnaný souboj známých a méně známých herců. Casey Affleck přílíš kladný a držící se svých zásad. Morální dilema na konci filmu bylo onou třešničkou na pomyslném dortu. Stála jsem na jeho straně, i když by malá holčička více prospívala v péči cizích lidí. Únos je únos. ()

ThomasCrown

Bratia Affleckovci v najlepšej forme, obzvlášť Caseymu to hrá a jeho detská tvárička skrýva drsnú podstatu, rovnako ako tento film nie je hraním sa na jasné rozuzlenie. Prekvapenie za prekvapením a záver..ten záver! a pohľad do caseyho tváre..fenomenálne! ()

Prochy38

Tento film mi doporučil brácha. Nechal jsem se uchlácholit superlativy, i když jsem tomu moc nevěřil, protože B. Affleck jako režisér je pro mě novinka. A teda! Více než milé překvapení! Parádní krimi-thriller se vším všudy. Velké herecké osobnosti. Vymakaný a velmi silný příběh. Zvrat vedle zvratu a všechno má logiku a fakt to sedí. Nadšení a ne mělé! C. Affleck skvělý i E. Harris! ()

Becca_

Jediné na co se místy dalo koukat byl Casey Affleck. Hloupé ukecané dialogy, předvídatelnost příběhu a postava, kterou hraje Michelle Monaghan tam byla jako proč??? ()

Zemřel herec Michael K. Williams

Zemřel herec Michael K. Williams

07.09.2021

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby