poster

Symptom Pandorum

 • USA

  Pandorum

 • Německo

  Pandorum

Sci-Fi / Horor / Thriller / Akční

USA / Německo / Velká Británie, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ***

  Asi největší mínus tohoto filmu je, že režisér vůbec nedokázal vytvořit hutnou atmosféru a při prvním náhledu na potvory mě napadlo srovnání s filmem Pád do tmy(nejen ty příšery, ale případ zaseknutí v tunelu a hlavně tma…). Během sledování jsem neměl stísněný pocit, jen jsem bez emocí sledoval tento počin a nějak jsem přeživším nevěřil, že by opravdu na takovém místě mohli přežít. Zajímavé je, že i když se tam každou minutu něco děje, tak to ztrácí dech čím dál tím více, a to prvních deset minut bylo vcelku slušných. Chaotický střih mě zde také neseděl a tak Pandorum hodnotím 2,5 hvězdičky…(23.1.2010)

 • Chupacabre
  ****

  Slušné ... proč jen mě to připomíná HORIZONT UDÁLOSTI ...(30.7.2010)

 • M.a.t.t.
  ***

  Vesmírna loď Elysium, cieľ - Tanis, planéta životnými podmienkami podobná Zemi. Záznam z kapitánovho denníka, čiastkový status: Počet obyvateľov 60000, preživšia posádka nepresvedčivá, príšery priemerné. Réžia obstojná, atmosféra a vystavanie príbehu chválohyhodné. Napätie často absentujúce, klišé naopak prítomné. Strih súbojov neprehľadný, akcia málo oku lahodiaca. Záverečná pointa sympatická. Komplexný status: Premárnená šanca, ktorá hanbu žánru určite nerobí ale ani nemá vyslovene čím nadchnúť. 50%(11.11.2009)

 • Anthony
  **

  Jak mám taková tématay rád, tak tento film byl pro mě zklamáním. Hlavní důvody jsou střihač a kameraman. Pokud je drtivá většina filmu naprosto nepřehledný zmatek, kdy v akčních scénách není vůbec patrné kdo koho honí, kdo s kým bojuje, pak nastupuje nuda - a to i přesto, že samotný námět mi přišel zajímavý - jeho zpracování to zabilo.(24.11.2009)

 • Shit
  ****

  To že to je trošku vykrádačka Vetřelců a Horizontu událostí, to mi opravdu koule netrhá, protože to je jinak zpracovaný znamenitě. Atmosféra je správně temná, příběh záhadnej a postupně se odhalující, dynamika filmu je taky velká a souboje, ač si tu někdo stěžuje, že jsou moc střihovitý, tak mě to osobně vyhovovalo. Skvělý hororvý scifi, který určitě neni nijak geniální a inovující,i když příběh je dobře vystavěnej a vypointovanej, ale to tomu ani trochu neubírá a určitě to je jedno z nejlepších sci-fi letošního roku(14.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace