Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

sbl

Zíííív. Cenu pro nejnudnější akční scénu vyhrává film Takers. Řekl, sem si "ok, tohle bude akčni film u kterého se jenom natáhnu, nebudu muset přemýšlet a jenom budu koukat na ty pohybující se obrázky". To jsem ale nevěděl, že budu přemýšlet nad tím, jak je tohle prošpikováno všemi akčními klišé, stupidními dialogy a slabými hereckými výkony. Sice se režisér snaží nějak to okořenit osobitou režií, ale já jsem ty jeho "režijní" nápady nepochopil. Zklamání aneb jak s perfektním hereckým lineupem natočit podprůměrný film, po kterém za půl roku ani neštěkne pes. ()

BOURQUE

Ja osobne počas celého filmu som mal pocit, že sa jedná o pokus natočiť podobný film, aký bol The Italian Job. Keď sa podívame na príbeh, tak je to síce úplne iný scenár, ale nápady a metódy sú veľmi podobné. Každopádne podľa mňa sa však jedná o podpriemerný akčný film. To znamená, že sa zo zvedavosti podívate na to, hlavne kvôli hercom (Dillon, Christensen, Saldana), ale nakoniec musíte konštatovať, že to nedokázali zachrániť ani oni. Hudba taktiež podpriemerná, ale výnimku určite tvorí pasáž pri scéne v hotelovej izbe (masaker). Herci, ktorí podľa mňa zaslúžia veľkú pochvalu, sú Matt Dillon a Paul Walker. Na nich som videl, že sa snažili. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

J. T. Kirk

Nebylo to nic převratného, ale za podívání to jistě stojí. Musím se přiznat, že je to pár týdnů od té doby co jsem se na tento film díval a už mě vypadávají některé scény. Ale tu přestřelku v hotelovém pokoji nezapomenu. Třeba se na to časem zase mrknu, ale až bude čas. ()

DHDV

Místy přeplácané ale často i velmi propracované. Občas Vám to připomene hudební videoklip jindy zase kriminálku ze 30 let. Nějaká ta pomsta, hrdinská smrt kvůli mrtvé lásce, obětování a docela nepříjemný „záporák“. To vše zabalené do „cool“ elegance a rychlého střihu. Jediný kdo ve filmu silně přehrává je Ch. Brown jinak sem s castingem velmi spokojen. Zoe je fakt kočka, škoda že neměla více prostoru!! ()

Norus88

Častý námet zlodejov bánk a obrnených aut, ktorý pokiaľ je dobre natočený ako tento snímok nikdy neomrzí. Skvelá akcia s dobrým hereckým obsadením a so všetkým ako má byť. K tomu aj nádherná naháňačka medzi fízlami s Chrisom Brownom, ktorá dodala tomuto snímku presne to napätie čo ostatným podobným chýba. Veľmi dobre rozložený dej na nie krátku stopáž snímku. ()

WillyMarks

Jak moc se tvůrci snažili to celé udělat jako Heat? Každopádně to nešlo... Všechno bylo okoukané, předvídatelné, neoriginální...byla tu spousta akce, nekonečných zásobníků, tlupa rusáků, strašná kamera, nezajímavá hudba a spousta kýčovitých scén a nelogičností.... Ovšem film měl řadu světlých chvil a zajímavých nápadů, ale rozhodně to není snímek, který by mě nějak nadchnul či zaujal. Co se týče hereckého obsazení jsem byl nadšený, ale z hereckého výkonu naprosto zklamaný...škoda' lepší 2* 34% ()

helloween93

Takové o třídu horší Heat. Chybí tomu dramatičnost a psychologie z Heat. Děj je poměrně lehce předvídatelný, přijde kamarád, kterej vylezl z vězení a přijde z kšeftem - přípravy - akce - podraz. V podobných filmech jsme to viděli už hodněkrát. Nicméně poměrně dobré obsazení tenhle film zvedá lehce nad průměr. ()

Wolvie

Žánrovka silně pokulhávající,pokud ji postavíme vedle Nelítostného souboje nebo spravedlivěji vedle stejně starého Affleckova Města,ovšem bez problémů přijatelná,pokud ji bereme samostatně a bez zbytečného srovnávání se žánrovými souputníky.Pořád totiž má velmi slušné herce (Idris Elba jede) a je vedená relativně zručným způsobem,přesně tak,aby nezačala nudit.Nadchnout už sice nezvládne,ale pro fanouška žánru,který je momentálně docela na suchu,by tahle jednohubka mohla být vítaným zahnáním žízně. ()

MickeyStuma

Jedná se sice o zlodějský snímek jakých vzniklo v podstatě spousty, ale přeci jen je po přirozeném úvodu představení všech postav a dějově příprav na onu loupež daleko svižnější a akčnější. Dějová linka je také v jedné podstatné věci odlišná. Parta jde loupit, ale neví že jde o lest a pomstu jejich bývalého člena gangu. Prostě mu skočili, jak se říká, na špek a tak se zdánlivě banální loupež zvrhne v děsivou přestřelku a štvanici, která jakoby neměla konce a která nezůstane bez obětí. Snímek tak svým tempem a akcí dokáže přinutit neodtrhnout oči od celého dění a vychutnávat si každičkou vteřinu skvělé akční adrenalinové podívané. Za zmínku také stojí, že se po celé stopáži objevují odkazy na velice známé starší snímky různých žánrů. Jako příklad uvedu závěrečnou scénu z filmu ´Butch Cassidy a Sundance Kid´ a to, jak Paul Newman s Robertem Redfordem ve svých rolích vběhli do náruče smrti během přestřelky. Ano, tato scéna je i tady. A mnoho dalších. Tentokrát se jedná o skvělou filmovou práci. ()

Faila

Vůbec jsem nečekala, že mě bude tenhle film tak moc bavit. Mám ráda filmy s promyšlenými a nápaditě provedenými zločiny, a to tady bylo. Třešničkou na dortu pro mě pak bylo herecké obsazení. ()

Harts

nádherná akční podívaná, nic víc, nic míň a očekávání výsledku, povede se vše podle plánu nebo ne?:-) ()

ZackSawyer

Leda tak prd a ne gangsteři, spíš bandička lupičů co se snaží až za to životem platí. Ale protože mám rád filmy s loupežemi tak jsem to musel vidět :-D ()

guri

Takers sa tvaria velmi coolovo, elegantne a drsne, no pri blizsom pohlade zistite, ze to je iba lacna napodobenina znackoveho obleku. Je to taka "bestofka" najroznejsich lupicskych filmov vrsiaca jedno klise za druhym a pokusajuca sa vo vacsine akcnych scen spravit viac strihov ako je dier v jeho scenari. Akcia vsak neposobi akcne, rychlo ani strhujuco, ale najma neprehladne. Naproti tomu zaverecna prestrelka v hoteli strihom setrila a vysledok je viac nez dobry. Takers neprinasaju absolutne nic nove, no v ramci akcneho filmu su prijemnou jednohubkou. A ak by sa film vystrihal zbesileho strihu, modreho filtra a nuloveho prekvapenia, mohol byt vysledok este o kusok lepsi. ()

darkreider

Talianska prepychová lúpež bankového transportu do tretice (alebo ich je ešte viac?) a žiaľ najslabšie. Ale čo na to, že strih kazí akciu, stále je to relaxačná zlátanina, kde najväčší frajeri v spomalenom zábere odchádzajú od explodujúceho vrtuľníka. Inšpirácia sa čerpá všade okolo, ale necítim sa byť urazeným, takže hlásam mocné "whatever" a s pocitom decentného akčného vyžitia dávam stred. ()

Nail

Jak tu již někteří psali je to cool. Na mě však až moc a navíc mi tento snímek přišel ve spoustě věcech jako kopírka z jiných filmů o loupežích. Navíc mi sympatický přišel pouze Paul Walker zbytek bída pro mě. Chce to lepší nápady ()

cerbygerby

Jooo tak to byla tedy dost povedená krimoška... Skvěle obsazená a navíc i přes podobný děj jako u jiných takových filmů mě to dost bavilo... Tu scénu s tím odbouchnutím kousku selnice aby tam mohlo zapadnout to auto jsem už viděl... takže jak říkám je to dost podobné, ale i přesto mě to zase bavilo a proto dám kvalitní 4* ()