Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Zajija

Sice dobrý nápad udělat si švandičku ze Stmívání, aby všechny puberťačky na světě pukly rozhořčením, ale nápad je vše samotný film nic moc. Převišuje spíše více trapných scénech než-li těch vtipných. Musím uznat jen to, že mě rozesmála scéna, kdy se střetne fan kluib Edwarda a Jacoba, jinak snad ani nic jiného nestojí za zmíňku. Hvězdička za nápad. ()

hero_bk

I bez znalosti předlohy (vlastně akorát traileru) jsem se parádně bavil a dobře jsem se zasmál. Na vícero podívání asi ne, ale některý joky byly vážně úžasný... ()

mObscene

je to strašná kravina..ale pre mňa ako človeka ktorý neznáša celý twilight a tú priblblú mentalitu toho filmu,som sa neskutočne nasmiala..:D proste paráda..:D:D vždy sa začnem smiať keď si na to spomeniem..:D a ano musite twilight vidiet aby ste to pochopili... ()

TommyDiamond

Tenhle film je pouze pro ty, kteří viděli stmívání, nový měsíc, zatmění. Jinak vám to nic neřekne. Dokonce je tam i lehce naznačený konec. Je pravda,že některé hlášky asi 3 nebo 4 stály za to. Ale jinak to byla hodně velká trapárna. Ať je Twilight sága jaká chce,takovéhle parodování a zesměšňování si rozhodně nezaslouží. Snad jen jednu hvězdu za to,že hlavní aktérka tohoto filmu Jenn Proske se mě líbí rozhodně víc něž Kristin Stewart... Celkově 11% ()

dj_kure

5* je za to, že si to dělá prdel z něčeho co nesášim. Párkrát se jim povedlo upozornit na to jak je Stmívání stupidní. Jinak je to děsná sračka pochopitelně ;) 50% ()

TEKAS

Když koukám na parodii, očekávám, že se budu bavit. Tahle umělá fádní nuda téměř bez jakéhokoliv dobrého nápadu na zábavu měla možná pár dobrých momentů (za zmínku stojí třeba vlkodlačí tanec) a ucházející hudbu, ale vůbec nesplnila nic, co jsem čekala. Takže kde se poděla ta neskutečně legrační parodie?! ()

Talina

Tak na nějaké slzy smíchu to není, ale pobaví to :) Já osobně jsem se teda někdy smála i u originálu, protože mi např. to Kristenino "lapání po dechu" přišlo docela dost směšné, ale každý asi nemá herecké vlohy :) ()

Allka

Nuda a šeď. Místy sice zasvítí slunce v podobě fóru (Edwardeeee...:Cože? Edward? Kde? Já ho miluju!), ale to je bohužel hodně zřídka. ()

štófy

Všechen humor ve filmu je totálně hloupý, je to kravina, ale díky tomu, že to má parodovat právě Stmívání, jsem se celkem bavil, protože tvůrci se dokázali vysmát, byť velice hloupě, všem prvkům, kterým se já směju právě na originální Twilight sáze. ()

beso74 odpad!

Neskutočne tupý pokus zviesť sa na vlne upírskych hororov a spraviť paródiu na nich. Pochvalu si snáď zaslúžia len páni zodpovední za distribučný názov tohoto kúsku, je neskutočne priliehavý, hoci to o to v prvom pláne asi vôbec nešlo. Kde sú tie časy keď sa za nepodarenú paródiu považoval Utopenec na úteku... ()

megan017

Vážení, pokud se vám nelíbí, že se ve filmu sarkasticky poukazuje na to, co všechno píší haters a parádně se po Twilightu vozí "Jsem nudná teenagerka bez charakteru, na kterou všichni kluci letí" "Nechceš si sednout vedle toho kluka, se kterým budeš mít osudový fatální vztah?" , tak dejte ruku na srdce a přiznejte si. Máte rádi Twilight. Protože když film prakticky papouškuje haterské reakce, co se všude píší, tak si to hodně protiřečí, když někdo napíše věc typu, že byl Tvajlajt oproti tomuto lepší. Já se od začátku do konce dusila smíchy, připomnělo mi to sladké časy při sledování Scary Movie a odkejvala jsem všechno, co se ve filmu řeklo. Prodloužená verze je ovšem trochu unávná, právem to tvůrci zkrátili. Já to určitě doporučuji všem, co se umí kvalitní šílenosti zasmát, protože toto je parodie vskutku vydařená. Parodie pro odpůrce Twilightu. ()

Marator

I když nejsem velký fanoušek crazy komedií a parodií (až na Žhavé výstřeli), Vampires Suck jsem si pustil v podstatě ze zajímavosti. Po shlédnutí Twilight ságy jsem byl takový nenaplněný, tak jsem chtěl zakončit celé toto chvílemi nudné nahánění upírů s pejsky odlehčenou tečkou v podobě parodie. Musím říci, že některé scény mě pobavily, u některých jsem už střih dopředu věděl co příjde, ale co mě opravdu šokovalo byla brutalita gegů! Dobře pokud Charlie zmlátí vozíčkáře, je to v pořádku. Vždyť je to vlkodlak. Ale žonglování s dítětem na něhož v závěru padne bowlingová koule to už je megapříliš i na mě. Kam až ta filmová zábava pro širokou veřejnost dojde? ()

Godhaj

,,Co my nejradši jíme?“ ,,Upíří müsli?“ Čekal jsem že Tupíři budou parodií na různé upírské filmy, jenže ona je to parodie přímo na film Stmívání. Parodie probíhá scénu za scénou stejně jako v originálním filmu. Vtípky jsou většinou dost laciné, založené na různých nechutnostech a nepředpokládaných reakcích postav. To mi však nepřipadalo příliš vtipné stejně jako různé narážky na současné americké popkulturní události. Poměrně zdařilé je zrelativizování schématického jednání, kterého se ve Stmívání dopouštějí snad všechny postavy. Herci se vizáží do svých rolí perfektně hodí, ale herecky jsou průměrní až špatní s jednou velkou výjimkou. Herečka Jenn Proske totiž ztvárnila Bellu s takovou přesností (hlavně mimika a gesta) až se tají dech. ()

Miagy

Mierne som prilepšil hodnotenie. Myslím, že v dnešnej dobe patrí miesto vo filmovom priemysle aj paródiám - pokiaľ neurážajú. Táto je podľa môjho názoru vcelku vydarená, páčilo sa mi najmä to, že sa autori snažili úplne okopírovať originálne diela a pridali tam niečo vtipné, vydarené, neurážlivé. ()

Petike odpad!

Ale musím uznať, páči sa mi slovenský distribučný názov. :-D Aspoň má väčšie gule než ten český, čo sa týka pomenovania vecí pravým menom. :-))) ()

Daginka

Boží! :) Nejvíc se mi zažrala pod kůži ''porozchodová'' scéna, kdy Edík sleduje zabalen v dece a s veleobřím kýblem zmrzliny Mouchu (1958) a po děsivé scéně odhalení muže-mouchy začne vzlykat ,,Proč nemůžou být spolu?.'' ()

departed

Za normálních okolností bych se na takovouhle píčovinu nepodíval, ale s přítelkyní jsme se zhulili a tohle nám přišlo jako nejvhodnější film na koukání. ()