Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

J.Cobra

Dnes už asi neumějí udělat kvalitní parodii. Nejlepší jsou parodie typu Žhavých výstřelů, které můžete vidět a smát se jim od začátku do konce, aniž byste viděli jediný film, který parodují. Zde to neplatí a abyste se alespoň trochu zasmáli, musíte parodované filmy vidět. Ale ani to vám vůbec nezaručí, že se budete bavit. Jediné plus tak je, že zde nejsou žádné nechutné záchodové scény, kterých je dnes všude plno. ()

vieriX odpad!

Tak sem si to pustil jen tak ze zvědavosti a výsledek vesměs ten co jsem čekal hrozná, děsná ,příšerná sračka, která se snaží být vtipná, ale vtipu se to ani za mák neblíží. ()

Zuzatornik

Hodně dobrá parodie! Co se týče gestikulace, tak ta jako by z oka vypadla Twilightu. Že některý scény byly na hranici vkusu, celou úroveň filmu hodně sráží. ()

driftm

Proč 1*,protože to byl dobrý nápad udělat parodii na takovýto film,ale takovýhle parodiíí je už tolik,a všechny jsou více méně stejné.Parodie se snaží být vtipná ale není jenom trapně nudná!Tuhle parodii jsem ani nedokoukal!Prostě nejlepší parodie jsou scarie movie ty ostatní jsou jen zybtečný nerecyklovatelný odpad. ()

LukKon

Spočiatku to vyzeralo na 5 hviezd ako vyšitých ale ku koncu už filmu dochádzal dych a niektoré hlášky už boli viac trápne ako vtipné a preto len slabšie 3*. ()

nejmka odpad!

Ono twilight už moc parodovat nejde, samo o sobě je to výsměch. A tohle se prostě nepovedlo, zasmála jsem se asi dvakrát, ale jinak se to i přeze snahu od originálu neliší tolik, jak bylo pravděpodobně myšleno. Je to prostě kokotina a nestojí to za jedinou vyplýtvanou vteřinu vašeho času. Naprosto nepovedená věc a nuda hlavně, nuda. ()

Mara12

Je těžké natočit dobrou parodii, na něco, co je nechtěnou parodií samo o sobě. Ovšem herečka hrající Becky skvěle vystihla mimiku a pohyby Kristen Stewart, takže za ní jednu hvězdu a druhou za mého oblíbence Kena Jeonga. Kdyby si tvůrci odpustili některé do očí bijící extrémy, nemuseli jsme tu dneska mít parodii ale rovnou remake Twilightu. ()

Fantaghiro

No,zasmiala som sa,musím uznať :-) .Po umeleckej stránke samozrejme nič moc,ale musím priznať,že na to,že to je parodia,tak sa im to fakt podarilo.Páčilo sa mi,ako Becca krásne napodobňovala Bellu,hlavne čo sa týka jej uší a vlasov :-) Twilight mám rada(samozrejme len preto,že som prečítala všetky knižky, a keď ich aj niekto nazve brakom,boli podľa mňa zaujímavé).Prečo ten názov 'Tupíři' ?Chcelo by to niečo originálnejšie. ()

KateW

Jednoduše mám moc ráda, když si někdo dělá srandu z filmů, které se vyloženě vnucují všude,kam se podíváte. I když tento film není intelektuálním zážitkem a nebudete z něj mít kulturní orgasmus,tak se mile pobavíte a konečně vás nebudou probodávat pohledem za to, že řeknete něco nepěkného o Twilight serii. ()

MaxForValue

Scary Movie je dávno passé, nastupujú na scénu nové paródie, ktoré len omieľajú známe prvky z ostatných paródii. Po čase však aj oni zovšednia a to je aj prípad Vampires Suck. Niektoré gagy a hlášky sú skvelé, iné vyložene trápne. Je to lepšie než Spanish Movie, ale ku Scary Movie či Bláznivej strele to má veľmi ďaleko. ()

Pochtli

Parodie na parodii o upírech, bez znalosti minimálně 1-2 dílu Twilight je to tak na 1*. Čekal jsem totální kravinu a nakonec jsem se slušně pobavil:oD ()

Olafsson

A víte že já se docela slušně bavil? Párkrát jsem se nahlas zasmál a jako člověk který si o sáze Twilight myslí jen to nejhorší jsem si v tom tak nějak rochnil. Přiblblý pubertální humor tohoto stylu mě prostě bere. Jo a tahle Becca je pro mně mnohem víc hot, než jelito z Twilightu... Jenn měla evidentně výborně nastudované a nacvičené grimasy, styl mluvy a řeč těla původní Belly.. Diedrich Bader jako taťka je super.. Nečekejte pecku ve stylu Scary Movie, ale pobavíte se.. ()

BeeEsh

Já jsem se už dlouho takhle nezasmála, přestože jsem fanouškem ságy od samého začátku. Ta bitka teamů mě rozsekala :D ()

Barrymore

Navzdory tomu, že nemám ráda tento styl parodií, jsem se na něj podívala a musím přiznat, že jsem se u něj docela dobře bavila. Byl zde řečen jeden moc zajímavý fakt: je éra upírů. Filmy o Drákulovi (zejména) jsou zde již téměř století, ale v poslední době se jich tu poněkud přemnožilo. Přiznávám, že dobré upírské filmy mám ráda, ale dnešní zobrazení upírů je poněkud komické (upíři, kteří se litují a odmítají lidskou krev, místo aby byli v pravém slova smyslu upíry: chtivými monstry). Za tuto myšlenku děkuji. Moje nejoblíbenější scény jsou bitva fanynek v úvodu a závěrečná scéna: „Team Jakob, bitch!“ Za upřímnost tedy 65 %. ()

RigorMortis

Jedna z tých lepších paródií. Zlepence typu Scary Movie u mňa nemajú šancu na kvalitné hodnotenie, no Twilight je Twilight - a celkovo takéto upírčiny na jedno kopyto. Pekná práca. ()

Pitryx

Plno velmi dobrých gagů, tak jak to mám rád. Bohužel mne filmy o upírech neberou a nebavilo mne to dějově. To byla nuda. Ale jinak jsem se dost nasmál. Bohužel neznám originál a asi jej nikdy neuvidím, protože nevydržím čučet na to déle jak čtvrt hodiny. Třeba mne tento snímek dokope k tomu, abych to zkusil znovu. 201307257801/8353s.u. ()

kubilov

Rozdíl mezi Tupíry a Upíry (těmi z tvajlajtu) je ten, že Tupíři si z toho dělaj prdel a Buzníři to myslej smrtelně vážně.. Ještě se mi nestalo, že by byla parodie v celku asi tak stokrát lepší než celá filmová série kterou paroduje, gratuluji. Ačkoliv je zde i Ken Jeong (!!!) a bojuje se proti Black Eyed Peas, tak jsou Tupíři mezi filmy Friedberga a Selzera spíše průměr. ()