Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Brano

Ďalšia primitívna a zároveň trápna paródia, ktorá sa nijak zvlášť nelíši od ostatných. 1* dávam za dve, tri vtipné scény a aspoň malú snahu autorov o výber hercov, ktorí sa budú podobať tým pôvodným. Inak je to strata času. ()

AgnesDee

Parodie je prostě parodie, a nemůže se tudíž brát vážně. Pokud někdo bere vážně parodii na takovou kravinu, jako je Twillight, tak asi vyrůstal na filmech o panence Barbie. Je to vtipný, je to výstižný. Mnohem lepší, než originál. ()

krasomama

Boli aj výbuchy rehotu, pobavilo ma zopár skvelých vtipov, ale tie trápne hrali proti nim presilovku. Škoda nevyužitých (alebo zle využitých) možností, veď Twilightsaga je ideálny materiál. Poľahčujúca okolnosť - tento výtvor aspoň zhustil úbohý dej, ktorý bol v pôvodných filmoch nezmyselne rozťahaný na 4 hodiny. P. S.: Potešil ma trefný výsmech dementného hereckého prejavu Kristen Stewart, lebo ma "iriťujú" herečky s permanentne otvorenou hubou (ako svojho času napr. aj Magda Vášáryová) – za to dávam tretiu hviezdičku. ()

milanko8

Jelikož je třeba znát opravdu dobře originál, aby se člověk plnohodnotně pobavil u této parodie, byl u mne účinek trochu slabší, protože zhlédnout originál by pro mě byl vážně nadlidský úkon... I tak byly některé scény vtipné, jiné naopak trapné (ale asi jako původní film). Co říci závěrem - prostě "Vampires Suck!". ()

IZFNP

Celkom dosť kúskov ma na tom pobavilo, ale ako celok to bolo nesúrodé a chvíľami neskutočne od veci. Na to, ako veľmi TW sága volá o sparodovanie, to bolo chabé. Ale občas i vtipné. ()

aggatka

Hmm...no zacalo sa to celkom dobre, hlavne ten kaktus v rukách Becci ma rozosmial, no čím dlhšie som to pozerala tým viac som sa začínala nudiť. Humor primitívny, veľmi sa tvorcovia snažili, ale proste im to absolútne nevyšlo. Jediné, čo v tomto filme vynikalo bol herecký talent Jenn Proske..bola fakt dobrá a kľudne si ju viem predstaviť i v Twilighte, takže bodíky sú len a len kvôli nej. ()

p.i.t.b.u.l

Poslední dobou tyto rádoby parodie nestojí za nic. Snaží se do filmu vtěsnat co nejvíce vtipů, ale to k dobré parodii nestačí. Někdy je prostě lepší tolik se nesnažit. Ačkoli se tento film točí převážně kolem Twilight ságy, jsou zde i některé povedené scénky z jiných filmů. Bohužel jich je tak žalostně málo, že si jich skoro ani nevšimnete. Nevím, ačkoli tenhle ten žánr mně není cizí, většina posledních parodií nestála za nic. A to je i tento případ. Nudné, nudné a ještě jednou nudné. Co můžu pochválit je v celku dobré napodobení hlavních herců. Podoba je fakt dobrá. Ale to je tak vše co bych na tomto filmu viděl kladně. Snad příště. ()

Snapphanar

Konečně někdo zfilmoval Twilight ságu tak, jak ji sama veliká "spisovatelka" stvořila? Jistě že se jedná jen o parodii, ale i tak to má snad více hlavu i patu, než předloha - Stmívání a Nový měsíc. I já, jako mnozí, jsem se opravdu bavil. A ano, nejsem zrovna veliký příznivce Twilight - jak jste to u všech tupírů poznali? ()

Honziik17

Musím říct, že podle mě je tohle jeden z těch lepších filmů co se týče parodií. U některých scén jsem se zasmál :) ()

benny159

Nemám rád paródie od týchto dvoch režisérov. Podľa mňa sa im všetko podarilo skôr strápniť, ako parodovať. Ale musím uznať, že toto im vyšlo :) Bavil som sa, a čakal som, kedy konečne niekto dá Twilightu podpásovku. Niektoré scény fakt ušli. 60% ()

honzic

Poměrně trapná parodie, místa možná vtipná, ale jinak přehnaná a spíše trapná, herecké výkony slabé. Hodnocení: 30 % ()

jokerik odpad!

Není škoda vyhozených peněz za gely na vlasy, bílé pudříky a rudé rtěnky? Místo toho by naše opice v Zoo mohli dostat každá po tuctu banánů. ()

IvcaP

Tahle parodie se teda moc nepovedla! Dávám jednu hvězdičku za pár vtipných scének, u kterých jsem se pobavila, ale těch VTIPNÝCH scén tam bylo na parodii opravdu málo, naopak o trapné a nechutné scény nebyla nouze! ()