Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

DaveSmith

Jeden by řekl, že Jenn Proske má víc hereckýho talentu než Kristen Stewart. Minimálně solidně paroduje její pestrou škálu výrazů. Jinak film celkem ujde a slušně pobaví. I když na to, abych řádně docenil všechny vtipy, bych asi musel znát trochu líp ty moderní sračky o upírech, co se točí pro náctiletý holky. ()

chlebo

Čo dodať, priatelia? Dlho som uvažoval, že hodnotenie tentokrát úplne nechám iným a ako už zopárkrát predtým sa iba vyjadrím, ale nedalo mi to. Občas proste ten hajzlový humor sadne jak riť na šerbel a občas nie. Tu to bolo tak pol na pol, jednak som si občas pobavene zarechtal a mierne sa poslintal, ale jaksi som stále z každej sekundy stopáže, ako citlivý divák, cítil tú neskutočnú brakovosť (a to inak tie slinky pri primitívnom zubení sa vypúšťam, povedzme si na rovinu, pri kdejakej pičovine) Svoje zložité a rozporuplné pocity ťažko vyjadrím, ale teda skúsim to takto : napriek tomu, že som sa občas zabavil, išlo skôr o nejaký smiech cez slzy. Smutné totiž je, že to parodicky dokonale vystihuje niečo, čo každému normálnemu čitatelovi aj divákovi na dlhé roky znechutilo upírov a zanechalo aj dlhodobú traumu, ktorej sa napríklad ja osobne len ťažko zbavujem. Odkedy nad Tuajlajtom a Patyzónom púšťali moč nie len inkontinentní pacienti, ale aj kopa dawnov po celom svete, trpím silnou vampirofóbiou a všetko, kde vidím slovo upír okamžite zavrhujem. Možno aj preto som označil za prachsprostú pičovinu aj takú 30 dní dlouhou noc , prípadne sa bojím pozrieť Sama nocí tmou . Nakoniec som sa teda, napriek občasnému pobaveniu rozhodol Vampires Suck hodnotiť a dospel som k záveru, že takto nejak, len nevtipne, vnímam aj parodovaný film. Preto udeľujem rovnaké hodnotenie ako originálu. Len tu na rozdiel od toho nie preto, že to skončilo, ale práve za tých pár úsmevných momentov. ()

Sinusiridum odpad!

Mě tedy Stmívání vůbec nevadí, viděla jsem, romantika pro holčičky je taky potřeba. Nevadila by mi ani parodie na Stmívání. Je tu jen jeden háček a to ten, že tam nic legračního nebylo a jeden prd to rozhodně nezachránil. ()

Shitonit

Tak jasně, Tupíři jsou přesně ten film, od kterýho nečekejte nic. Nuevo. Ani hovno.. Prostě NIC. A pak z toho budete mít smíchy posraný trenky. Ale jestli si tuhle mojí dobře míněnou radu poserete hned na začátku tím, že zapojíte mozek, tak ...taktaktak s Tupírů budete mít upíří kulový. A v tom případě vám to patří. ()

stephano odpad!

Co dodat, když chce někdo natočit film podle filmu co je hit a parodovat ho, měl by si nejdřív ty vtipy připravit a ne bejt hlavně rychlej aby stihnul premiéru jeho třetího dílu. Tohle neni parodie, je to mor. Bohužel i tak se povedlo dokázat jak hloupej příběh Twilight má. ()

L3G1ON4R

Laciná parodie na Twilight Ságu, kde si autoři střílejí i z jiných celebrit. Film skýtá poměrně slabé množství gegů, což je docela škoda. U tohoto produktu se nemusí aspoň myslet, to je asi jediným kladem z celého sajícího šílenství. ()

habertek

Vcelku to ušlo. Z dnešních velmi nepovedených parodií je tahle dost dobrá. Nelíbí se mi tam ten stupidní americký humor, který je někdy dost trapný, ale neodsuzuji ho úplně. Kdo viděl Twilight sagu jedničku a new moon tak se u tohoto dost zasměje. ()

Sparky

Vážně jsem se bavil... dal bych 4, kdyby byli herci jen o málo lepší, a kdyby ty fakt dobrý fóry nebyly zadupaný do země těma trapnejma. ()

whysoserious

Chtěl jsem se pobavit na účet Twilight ságy a toho se mi bohužel nějak nedostalo. Parodie mám vcelku rád- když se jim můžu zasmát. Bohužel tady to nějak nevyšlo. Dávám hvězdičku alespoň za ty dva momenty z celého filmu kdy jsem se pousmál ( Twilight jsem viděl- to jen pro ty, kteří by si chtěli rýpnout ať se podívám na originál a až potom teprve kritizuju:) ()

Xeany odpad!

Je to vážně blbost, dalo se tam vymyslet spousta vtipných scén, bohužel se to tvurcum nepovedlo. Škoda. ()

Renie42

Parodie, to je slabý slovo. Hřebila jsem se u toho, jak se dalo. Stmívání jsem viděla před nedávnem, tak jsem hned viděla, jak to přetočili, sem tam něco přidali. Docela dobře se strefili s obsazením, podoba tam byla a Jacob byl o hodně hezčí zde, než v originále. Pro tenhle film je lepší vidět Stmívání, jinak některé scény ztrácejí smysl. ()

ab.dul odpad!

Perfektní ukázka, jak naprosto zkazit parodii. Divím se, že jsem vydržel až do úplného konce. Vždyť ono to nebylo ani trochu vtipné. Film mi přišel jako znovu odehrané Stmívání partičkou ochotníků, kterým se to nepovedlo... ()

xxlch odpad!

Jakožto fanoušek Twilight ságy bych měla být pobouřena a to nejsem.Ale jako fanda filmových parodií pobouřena jsem a to na nejvyšší možnou míru.Todle je něco tak zbytečně natočenýho,že to nemá obdoby a ještě to uráží dobré parodie-jak se tendle filmík dostal mezi diváctvo-nechápu.Nikdy více!!! ()

Aildrin

Skoro lepší než originál, (počítáno na scény u kterých jsem se řezal smíchy), ale bohužel byla spousta míst ve kterých se daly nasadit daleko humornější repliky. Třeba scéna se střídáním ročních období, kdy kamera krouží kolem hlavní hrdinky mi přišla příšerně nevyužitá, zato třeba imitace Belly vyhnaná do extrému byla dokonalá. 47% ()

DJ Kritik

Paródia hlavne na prvú časť upírskej ságy, s niekoľkými odkazmi na iné filmy a postavičky show-biznisu. Scény sú ale výrazne sexuálne orientované, čiže je to taký humor cez narážky a ftípky typu prci prci prcičky. Vtiahnutie do deja: *** Humor: *** ()

frxXx

Robiť si srandu z twiligtu kvitujem...miestami to aj vidieť ale nedá sa na to pozerať neprerušovane a s menším náznakom záujmu, ()