• geklon
  odpad!

  EKLHAFT....další autorské hovno za peníze koncesionářských poplatníků. Na téma Takhle vážně nikdo žít nechce a jestli jo, spíš by ho měli přesvědčit, že tohle se nehodí ani jako levná charakteristika postav v reklamě na nábytek, nebo na instantní polívky, či samopřebalovací plíny a nepatří do seriálu na veřejnoSprávné teleivzi....(1.7.2013)

 • blackrain
  ****

  Tak evidentně má ČTnějaký speciální tajný recept na seriálovou tvorbu, protože v té seriálové smršti se jí daří nejlépe a ona může své úhlavní nepřátele nechat daleko za sebou. Postav jsou normální a uvěřitelné. Jsou přesně takové, jaké můžeme potkávat na ulici nebo již zmiňovaném pískovišti. Seriál se na štěstí neodehrává jen mezi čtyřmy stěnami, i když to bych mu klidně odpustila. Glosy a myšlenkové pochody Jitky Schneiderové jsou perfektní a velice dobře mířené. Ona je vlastně takovým průvodcem tímto seriálovým dílkem.(4.10.2012)

 • ivishka
  **

  Nesohlasím s odpady, jelikož mám dojem, že česká televize narozdíl od těch trapáren na nově a nyní i na primě občas zná hranici té minimální přípustnosti vtipu a inteligence. Jsou tu dokonce i postavy s kterými bych se dokázala ztotožnit. Jelikož znám i horší věci tak dvě hvězdy jsou naprosto dostačující.(26.9.2012)

 • obivan568
  *

  Nevím, jestli je to tím, že jsem chlap, ale tohle mě vůbec nebaví... - 25%(15.10.2012)

 • Riley
  odpad!

  20 minut nevěryhodných hereckých výkonů stačilo.(24.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace