• blackrain
  ****

  Tak evidentně má ČTnějaký speciální tajný recept na seriálovou tvorbu, protože v té seriálové smršti se jí daří nejlépe a ona může své úhlavní nepřátele nechat daleko za sebou. Postav jsou normální a uvěřitelné. Jsou přesně takové, jaké můžeme potkávat na ulici nebo již zmiňovaném pískovišti. Seriál se na štěstí neodehrává jen mezi čtyřmy stěnami, i když to bych mu klidně odpustila. Glosy a myšlenkové pochody Jitky Schneiderové jsou perfektní a velice dobře mířené. Ona je vlastně takovým průvodcem tímto seriálovým dílkem.(4.10.2012)

 • Mulosz
  odpad!

  Tak uz i my mame svuj Sex ve meste. Tfuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!(6.9.2012)

 • Big Bear
  *

  Stejně jako káva ,,druhák'' se už nedá pro normálního člověka pozřít, tak s ententýky jsem na tom podobně. Tahle vylouhovaná sedlina Přešlapů (2009) a Sexu ve městě zkrátka nefunguje. Jako by nestačil chatrný scénář procpaný rádoby moudry a trapným humorem, je zde celá hromada dětských neherců, kteří opravdu neumí hrát... A jelikož už ani na tu přemakepovanou Jitku Schneiderovou se nouká jak dříve, nevidím po pár dílech důvod, proč u tohoto seriálu trávit byť jen jedinou minutu času... Hvězda za těch pár lidí, kteří hrát umí a snaží se tu hrůzu držet nad vodou... *(26.9.2012)

 • Darth Sidious
  odpad!

  Ty vole co je zase tohle za píčoviny...!!!!!???? Dnešní doba vymývá lidem mozky těmahle sračkama. Kdy přijde ta svoboda, že televize budou vysílat to na co mají lidé chuť? A ne nějaký hovna aby si nějakcí kreténi namastili kapsy! Za druhé, tohle nejsou vůbec žádné herecké výkony. Je to normální lůza tvrdící o sobě, že jsou herci. Stejně tak režiséři.......!!!!!(5.9.2012)

 • Radek99
  odpad!

  Smutná jsou místa, v něž došla česká veřejnoprávní televize v honbě za sledovaností. Vyrovnala se, možná i pokořila, komerční televize v míře prázdnoty. Prý ženy ženám? Kdeže. Omezenci omezencům! PS: Opravdu platíme koncesionářské poplatky kvůli tomu, aby se za ně natáčely komerční vztahové seriály? To je ona definice televize veřejné služby?!(5.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace