• honajz

Seriál Ulice v ČT hávu. Propletené osudy několika rodin s několika klišoidními problémy. Bez nadhledu a bez invence. Stroze odvyprávěné. Charaktery postav nezajímavé - a často neživotné. Přesně takové ty seriálové rodinky a seriálové dialogy o ničem. Žádné drama, žádné zápletky, nic. A když, tak maximálně takové, co se hned vyřeší nebo vlastně se ukážou jako nedůležité. Žádné napětí. ---- Tak jsem díky manželce viděl pár dalších dílů, snižuju hodnocení a chytám se za hlavu. Ty rádoby vtipné hlášky! Ach, to bolí. Jitka Schneiderová se tomu aspoň snaží dát nějakou dikci, ale ty věty, co říká, co jí napsali, jsou prostě tupé, nevtipné, postřehy klopýtavé, upocené, táhnou se jak nohy v hrnci medu. Ubohost, kterou spolknou jen ženy v domácnosti, které si ubohoučký děj dotvoří svými zkušenostmi.(5.9.2012)

• lebowski!

Ihned mě trefila jistá inspirace Sexem ve městě. Samozřejmě po česku je z toho hnůj. Vinu házím na scénárist(k)y (teď nevim kdo to píše, ale něco mi říká, že žena), protože dialogy jsou odporný a všechny ústřední postavy jakbysmet. Ženy ženám, aneb jak se zabavit, když je starej v putyce.(24.10.2012)

• KajusaK

Zhlédnuto pár dílů .. Na úrovni ordinace .. ale alespon to má málo dílů..(14.8.2015)

• Big Bear

Stejně jako káva ,,druhák'' se už nedá pro normálního člověka pozřít, tak s ententýky jsem na tom podobně. Tahle vylouhovaná sedlina Přešlapů (2009) a Sexu ve městě zkrátka nefunguje. Jako by nestačil chatrný scénář procpaný rádoby moudry a trapným humorem, je zde celá hromada dětských neherců, kteří opravdu neumí hrát... A jelikož už ani na tu přemakepovanou Jitku Schneiderovou se nouká jak dříve, nevidím po pár dílech důvod, proč u tohoto seriálu trávit byť jen jedinou minutu času... Hvězda za těch pár lidí, kteří hrát umí a snaží se tu hrůzu držet nad vodou... *(26.9.2012)

• Casablanca

To jako vážně? Afektované herečky v rolích "ze života"? Ne, díky...(8.11.2012)

• - Námět na sérii o rodičovství a dětech ležel na stole ČT již několik let před realizací, bývalému vedení televize však nepřipadal vhodný. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Pracovní jméno seriálu původně znělo Pískoviště, ale tvůrci od něho upustili, protože hodně evokovalo dětský svět a nechtěli dětský seriál. [Zdroj: deník Metro] (hippyman)