Tak evidentně má ČTnějaký speciální tajný recept na seriálovou tvorbu, protože v té seriálové smršti se jí daří nejlépe a ona může své úhlavní nepřátele nechat daleko za sebou. Postav jsou normální a uvěřitelné. Jsou přesně takové, jaké můžeme potkávat na ulici nebo již zmiňovaném pískovišti. Seriál se na štěstí neodehrává jen mezi čtyřmy stěnami, i když to bych mu klidně odpustila. Glosy a myšlenkové pochody Jitky Schneiderové jsou perfektní a velice dobře mířené. Ona je vlastně takovým průvodcem tímto seriálovým dílkem.(4.10.2012)

• lebowski!

Ihned mě trefila jistá inspirace Sexem ve městě. Samozřejmě po česku je z toho hnůj. Vinu házím na scénárist(k)y (teď nevim kdo to píše, ale něco mi říká, že žena), protože dialogy jsou odporný a všechny ústřední postavy jakbysmet. Ženy ženám, aneb jak se zabavit, když je starej v putyce.(24.10.2012)

• fallangell

Banda idiotů si hraje na idioty. AU(24.10.2012)

Působí to jako seriál na odpoledne a ne na hlavní vysílací čas. Je zde moc sexu. Žena bydlící s tchánem a neustále řešící svého bývalého, že ho miluje a pak se zamiluje do někoho jiného, který je ženatý. Druhá žena řeší sex se svým přítelem, který ho chce neustále. Další dívka sexuje s o 12 let mladším, který ale chce vztah. Další žena bydlící se svým přítelem, který je na mateřské a řeší střídavou péči o dceru, která chce jít bydlet za svým pravým tátou. Sakra, kdo se v tom má kua vyznat?:-) Já osobně jsem čekal od tohoto seriálu podstatně více. Původně jsem hodnotil pouze dvěma hvězdami, ale po zhlédnutí dílu, ve kterém je vidět úplně nahá Kateřina Hrachovcová, tak dávám hvězdy tři:)(6.9.2012)

• Casablanca

To jako vážně? Afektované herečky v rolích "ze života"? Ne, díky...(8.11.2012)

• - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Námět na sérii o rodičovství a dětech ležel na stole ČT již několik let před realizací, bývalému vedení televize však nepřipadal vhodný. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - V seriálu se objevuje také kapela Chinaski, která složila úvodní píseň a její členové si v seriálu i zahráli. [Zdroj: ceskatelevize.cz] (hippyman)