Velmi milé, vtipné, dobře herecky obsazené.Nejlepší z letošího přívalu podzimních seriálů.(26.9.2012)

• KajusaK

Zhlédnuto pár dílů .. Na úrovni ordinace .. ale alespon to má málo dílů..(14.8.2015)

Náhodně jsem viděl jeden díl jednou takhle večer v TV a musím říct, že ve srovnáním s tím brakem, který je na Nově a Primě, je seriál ČT příjemným překvapením. Ne, že by měl extra velkou kvalitu, ale je pohodový, vtipný a hlavně oddychový, takže z něho má člověk docela dobrý pocit. Viděl jsem ještě pár dílů a musím říct, že na mě působí sympaticky. Ideálně na to, když si chce někdo vypnout a odreagovat se u něčeho, co nemá 2 hodiny a není to těžké na přemýšlení.(10.10.2012)

• Darth Sidious

Ty vole co je zase tohle za píčoviny...!!!!!???? Dnešní doba vymývá lidem mozky těmahle sračkama. Kdy přijde ta svoboda, že televize budou vysílat to na co mají lidé chuť? A ne nějaký hovna aby si nějakcí kreténi namastili kapsy! Za druhé, tohle nejsou vůbec žádné herecké výkony. Je to normální lůza tvrdící o sobě, že jsou herci. Stejně tak režiséři.......!!!!!(5.9.2012)

Působí to jako seriál na odpoledne a ne na hlavní vysílací čas. Je zde moc sexu. Žena bydlící s tchánem a neustále řešící svého bývalého, že ho miluje a pak se zamiluje do někoho jiného, který je ženatý. Druhá žena řeší sex se svým přítelem, který ho chce neustále. Další dívka sexuje s o 12 let mladším, který ale chce vztah. Další žena bydlící se svým přítelem, který je na mateřské a řeší střídavou péči o dceru, která chce jít bydlet za svým pravým tátou. Sakra, kdo se v tom má kua vyznat?:-) Já osobně jsem čekal od tohoto seriálu podstatně více. Původně jsem hodnotil pouze dvěma hvězdami, ale po zhlédnutí dílu, ve kterém je vidět úplně nahá Kateřina Hrachovcová, tak dávám hvězdy tři:)(6.9.2012)

• - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Členové kapely Chinaski v seriálu hrají kapelu, jsou využívány přímo jejich písničky. Tvůrci si rovněž pohráli s jejich historií - dvě známé skladby v seriálu teprve "vzniknou". [Zdroj: deník Metro] (hippyman)

• - V seriálu se objevuje také kapela Chinaski, která složila úvodní píseň a její členové si v seriálu i zahráli. [Zdroj: ceskatelevize.cz] (hippyman)