• Mulosz

Tak uz i my mame svuj Sex ve meste. Tfuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!(6.9.2012)

• Radek99

Smutná jsou místa, v něž došla česká veřejnoprávní televize v honbě za sledovaností. Vyrovnala se, možná i pokořila, komerční televize v míře prázdnoty. Prý ženy ženám? Kdeže. Omezenci omezencům! PS: Opravdu platíme koncesionářské poplatky kvůli tomu, aby se za ně natáčely komerční vztahové seriály? To je ona definice televize veřejné služby?!(5.12.2012)

• geklon

EKLHAFT....další autorské hovno za peníze koncesionářských poplatníků. Na téma Takhle vážně nikdo žít nechce a jestli jo, spíš by ho měli přesvědčit, že tohle se nehodí ani jako levná charakteristika postav v reklamě na nábytek, nebo na instantní polívky, či samopřebalovací plíny a nepatří do seriálu na veřejnoSprávné teleivzi....(1.7.2013)

• wampilenka

V tomhle seriálu jsou všechna lidská zla a pochybení zobrazena jako něco, co je tak normální, že nemá cenu nad tím vůbec přemýšlet, že nemá smysl nazývat zlo zlem. Pohoda jazz tabáček... Proč si kazit sluníčkový den?(19.2.2013)

• Casablanca

To jako vážně? Afektované herečky v rolích "ze života"? Ne, díky...(8.11.2012)

• - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Poněkud netradiční propagací seriálu byla zmínka o blogu čerstvé matky Ute Zikmundové nazvaný Jsemvtom.cz na sociální síti Twitter. [Zdroj: mediar.cz] (hippyman)

• - V seriálu se objevuje také kapela Chinaski, která složila úvodní píseň a její členové si v seriálu i zahráli. [Zdroj: ceskatelevize.cz] (hippyman)