Batman a Robin

• USA Batman & Robin (více)

Milionář Bruce Wayne, který se skrývá pod maskou Batmana, se musí postavit vědci Victoru Friesovi, jenž se po nehodě v laboratoři změnil ve zločinného Mr. Freeze. Ten musí udržovat svou teplotu na bodu mrazu a v bizarním ledovém sídle se pokouší najít lék pro svou hibernovanou manželku. K provozu laboratoře, a zejména pak svého mrazícího brnění, potřebuje diamanty, které uloupí a ani Batman s Robinem mu v tom nedokáží zabránit. Protože jeho spotřeba diamantů je obrovská, podaří se Batmanovi vlákat ho do pasti na aukci a zajmout. K útěku mu pomůže Poison Ivy, dříve dr. Isley, která hodlá nastolit na Zemi vládu rostlin. Poison nabídne Freezemu spojenectví, nehraje s ním však čestně. Odpojila totiž od přístrojů jeho ženu a svedla to na Batmana. Mr. Freeze přísahá, že se pomstí a zmrazí svým novým vynálezem nejen Batmana, ale i celý Gotham a po něm celý svět. Pokud mu v tom chtějí Batman, Robin a jejich nová spolubojovnice Batgirl zabránit, nesmějí zaváhat ani na okamžik. (TV Nova)

D-bont

Musím sa priznať, že spolu Batman Forever mám tento film vo svojej dvd zbierke. Dôvod? Fantastický audio-komentár Joela Schumachera, v ktorom cítiť, že oproti Batman Forever na tento film nie je hrdý. Ináč by tu bolo hodnotenie odpad. ()

Skylwalker42

Jedna hvězda za Umu, ale opravdu jen za ni. Tento "film" nemá zhola nic co by se dalo kladně hodnotit. Arnold ve své nejhorší a nejtrapnější roli :-( Tak nějak si představuji filmovou stoku. ()

HellsAngel odpad!

Keď toto Schumacher točil, tak bol buď pod vplyvom veľmi ťažkých drog, alebo sa vedome rozhodol sabotovať si kariéru a popritom zničiť značku Batmana. Najtrápnejší a najstupídnejší komiksový film, aký kedy vznikol (a to som, prosím pekne, videl Fanstastickú štvorku Josha Tranka). ()

Frecerick

Režisér Joel Schumacher si drží podobný standard jako u předchozího Batmana… Akorát je Batman lepší… a Robin je stále stejně otravný… a zjevně platí, že čím víc superhrdinů, tím víc… superhrdinů! Protože Batgirl je tu jenom proto, aby se feministicky vypořádala s Poison Ivy, neboť ta si podá jakéhokoliv muže pouhým dechem. Naši superhrdinové však přesto odmítají nosit ochranné roušky nebo respirátory, protože se to těm chlípníkům beztak líbí! Tak… úchylnou linku si můžeme stejně jako u předchozího filmu odškrtnout a teď přichází ta akční část, kde Carreyho šílenost vystřídaly Schwarzeneggerovy bicepsy a tricepsy a kvadricepsy a… však to znáte. A já byl spokojený a Mr. Freeze jsem si užíval. Akorát z toho jeho ledového humoru mi už po nějaké době běhal mráz po zádech. Paradoxně mě tedy padoušský ansámbl zaujal více než Bat-rodinka, a to i přes to, že ta se rozrostla o milou Alfredovu neteř, která si libuje v sebevražedných závodech na motorkách. Použití Alfreda a jeho věku pro snad jedinou osobní a emoční linku beru jako velmi lacinou, ale vesměs účinnou strategii. Celé je to ale jinak hodně hloupoučké a jednoduché, nefunguje v podstatě žádné napětí, ale není to tak přehnaně barevné a „moderní“ jak předchozí Schumacherův přešlap a na nic velkého si to ani nehraje. Ve filmu je pár vtipných štěků, kterým jsem se i zasmál a hokejová bitka na začátku mi přišla i celkem nápaditá. Bohužel jsem tento film i tak nucen poslat k ledu… zase ten Arnold, ach jo. Žebříček všech celovečerních filmů s Batmanem najdete zde: https://sarden.cz/2021-04-13-0000/batman-vs-batman-usvit-batmanovosti ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

StrejdaCREED

Batman & Robin Film má určitě potenciál a mohl by být i dobrý. Jo, nápad supr ale provedení s dovolením na piču. Robin se chová jako kluk v pobertě, sorry ale urazim se kvůli tomu že ta holka mě chce víc než tebe a ty jen závidíš, proč? Chci vlastní batsignál, proč? Teď jedu solo jsem dobře, proč? Nejlepší postava z celého filmu byl jednoznačně Alfred.  Co se týká detailů jako je zabezpečení Batjeskyně ani nekomentuju.  Hahh, vloupam se do Batjeskyně která se rozsvítí začíná řvát, VETŘELEC, pak vyjede Batmobil zapne se počítač objeví se obleky a všechno, ez. ()

KajlQ

Trapné, trapné, trapné a ještě jednou trapné. Já ani nevím proč jsem se na to chtěl podívat. Scénář a dialogy působí jako z hodně špatného a levného pornofilmu. Těžké drogy v tomto filmu hrají největší roli. Otřesně nasvícené scény, které vypadají jako v tom nejlevnějším kasinu v Las Vegas s těma nejhnusnějšíma šlapkama ze kterých chytnete AIDS. Extrémně nadržený režisér Joel Schumacher si potrpěl na detailních záběrech prdelí našich hlavních postav a na bradavkách kterě čouhaji z kostýmu a nad Umou Thurman si rovnou vyhonil kára. Jediné co trošku zachraňuje film jsou celkem úsměvné hlášky pana Schwarzeneggera. Otras ()

Cringy_Tommy odpad!

Nechápu proč jsem se 2 hodiny dobrovolně mučil. Nevím co je horší jestli kostými s bradavkama nebo záběr na prdel Clooneyho. Všechno je to prostě tak špatný a věřím že touhle píčovinou mučí lidi v pekle. Člověk co tohle nasvitíl byl asi epileptik protože to vypadá no... jak sračka.Scénář sračka, všechny postavy totální NPC a všechno je tak špatně. Aspoň hudba byla v pohodě a záběr na zadek Alicie Silverstone mi vykouzlil úsměv na tváří aby mě zase po chvilce film zasypal ksicht dalšíma hovnama. ()

Kiedis odpad!

Šmarjá,tenhle film je něco podobného jako NY Rangers v hokeji - sice hvězdami nabitý,ale stejnak kýčovitý a nechutný brak,který si nezaslouží jedinou hvězdičku...Extra velké faux pass Joela Schumachera ()

jackieboy odpad!

Schumacher udělal z legendárního komixového díla legendární sračku. Jeho představa komixového světa se zřejmě zadrhla ve vývinu někdy ve třech letech, takže nám nezbývá, než sledovat slátaninu první třídy nacpanou kýčem, špatnými hereckými výkony a obohacenou o špatný režisérský vkus a um. Barevnost dříve tak temného světa je nechutná a divák si při sledování prožívá pekelnou pastvu pro oči a šedou kůru mozkovou. Pokud se vám jeden z těchto orgánů nepřevaří tak gratuluji-právě jste si prošli peklem bez úhony. ()

Treble odpad!

Po shlédnutí tohoto dílka jsem musel velmi velmi přehodnotit význam slova sračka... Udělám z tebe kompost!!! ()

tribys

Po podprůměrném díle příchází průjemný díl, opět pod takovkou Schumachera. Nechápu, proč mu svěřili i další díl. Špatné obsazení, výkony, scénář, režie, hudba, střich, kamera, Batman, Robin, Batgirl (ehm), záporáci...chce se mi blejt...Zdravíčko jsem Batman... ()

miko105

Viac zelený film som ešte nevidel. Buď tam bola Uma v zelenom oblečku alebo tam bol zelený oheň alebo zelená značka na na moste alebo zelené svetlo lampy. Takto by som mohol pokračovať ešte hodnú chvíľu keďže sa táto zrejme režisérova obľúbená farba strieda v minútových intervaloch. 1* za herecké obsadenie ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (více)