Batman a Robin

• USA Batman & Robin (více)

Milionář Bruce Wayne, který se skrývá pod maskou Batmana, se musí postavit vědci Victoru Friesovi, jenž se po nehodě v laboratoři změnil ve zločinného Mr. Freeze. Ten musí udržovat svou teplotu na bodu mrazu a v bizarním ledovém sídle se pokouší najít lék pro svou hibernovanou manželku. K provozu laboratoře, a zejména pak svého mrazícího brnění, potřebuje diamanty, které uloupí a ani Batman s Robinem mu v tom nedokáží zabránit. Protože jeho spotřeba diamantů je obrovská, podaří se Batmanovi vlákat ho do pasti na aukci a zajmout. K útěku mu pomůže Poison Ivy, dříve dr. Isley, která hodlá nastolit na Zemi vládu rostlin. Poison nabídne Freezemu spojenectví, nehraje s ním však čestně. Odpojila totiž od přístrojů jeho ženu a svedla to na Batmana. Mr. Freeze přísahá, že se pomstí a zmrazí svým novým vynálezem nejen Batmana, ale i celý Gotham a po něm celý svět. Pokud mu v tom chtějí Batman, Robin a jejich nová spolubojovnice Batgirl zabránit, nesmějí zaváhat ani na okamžik. (TV Nova)

Mort09

Jako dítě jsem tenhle díl měl hrozně rád, když jsem ho ale uviděl s odstupem let, tak jsem se zhrozil. Totální splácanina s ujetou fyzikou akčních scén, hloupými padouchy a nepříliš hezkou BatGirl. 10% ()

Baroque

nedopozeral som. nedalo sa. a to sa mi často nestáva. lepšie povedané, takmer vôbec. čudujem sa, že som nedal odpad. ()

RoxaNie

Toto je také hrozné a také mega sklamanie, že po prvých 5 minútach to ani nemám chuť pozerať, ba ani hodnotiť. Dala by som to k odpadu, ale nevidela som to celé. A popravde radšej ani nechcem. ()

RomanBond007

Od roku 1989 asi zaťiaľ najhorší Batman. Arnold Schwarzenegger ako Mr. Freeze sa ešte dá, ale Clooney ako Batman - čo ja viem?!Príbeh sa v celku dá, má síce dosť chýb, ale nedával by som ho do odpadu! , ale ani zas do tej najlepšej tvorby v USA.Scenár bol trošku jednoduchý, hudba mi nevadila, ale ostatné Batmanovky majú trošku na viac.No ale za Schwarzeneggra dávam 60%!!! ()

Lokitre

Ha ha. Tohle bylo dost divné. Jestli jste čekali, že se od minulého filmu Batman zlepšil, tak ani náhodou. Ani nevím, kde mám začít. Stříbný ubrečení Arnold se hrozně nehodí do role Mr Freeze. Všechny Batmanovi vychytávky (auto zbraně a tak) vypadají spíše jako hračky pro děti a vizuálně vypadají i trochu zoufale. Oskarová herečka Uma Thurman jako by úplně zapoměla jak se hraje. Film porušuje víc fyzikálních zákonů než sama znám ( a že já jich znám dost :)). Když zabrousíte na youtube a najdete intervia (špatně napsáno, ale vy víte co tím myslím) jak i sami herci mají podobný názor na film jako všichni lidé na planetě ( a možná se tahle hrůza donesla i dál). ()

Pythonator

Jestliže předchozím filmem Schumacher celou sérii přizabil, tak tímto ji dokonale zabil. Celé je to ještě barevnější, ujetější a hlavně dětinštější. Zřejmě mu hráblo a na Temném rytíři pracoval v domnění, že maká na dalším velkofilmu od Disneyho. Jo jo, drogy jsou svinstvo. Celý film je trochu mimo, Clooney je nečekaně taky mimo a přehrává ho snad i toporný Arnie. Jakkoli je Clooney skvělý herec, tady mi přišlo, že ho to buď nebavilo nebo dostal málo zaplacené a dle mého se tak stal jednoznačně tím nejhorším představitelem Batmana v dějinách a nezachrání to ani výrazné bradavky na jeho kostýmu. Sakra, proč nemohly být bradavky i na kostýmu Alicie Silverstone?????????? Účelný záběr na její prdelku a celá scéna její proměny v Batgirl je asi to nejzajímavější na celém filmu. Tedy kromě Umy. Vynikající Uma drží celý film nad hranicí odpadu a pro mě vybojovala dokonce neskutečně vysoké hodnocení dvou hvězdiček. ()

Mraxis odpad!

Tenhle film nenávidím možná ze všech nejvíc. Ok, ok, hned vysvětlím. BatClooney nosící v kapse Batkreditku vypadá ve svém obleku jako šašek. Bojuje s Jedovatou Umou, která se chce spolčit S panem Arnoldem mrazákem. I když jejich cíle se naprosto liší (Květinám nedělá planeta pokrytá ledem zrovna dobře)... To máme příběh. Nyní provedení: Konstantní záběry na Batmanův zadek a bradavky. Následně přeskočí pro změnu na zadek nějaké Batgirl a na její plechové vnady. Neustále někde někdo rozhazuje háky. Batmobil po nové úpravě vypadá příšerně. Pak tu máme nějakého plyšového potvoráka, neskutečně hloupě hláškujícího Arnolda s odporně modrým obličejem a nějakou fantasmagor vypadající bouchačkou i zbrojí. Zářivě zeleně oblečenou Umu Thurman s oranžovým sestřihem a její plastové kytičky. Netřeba zmiňovat nemyslícího, arogantního Robina s hřejivě teplým oblekem. Je to hloupé, trapné a myslím si, že největší hrozbou pro Batmana není Joker, Bane nebo Ras al Ghul či Cobblepot. Je jím režisér Joel Schumacher. V tomhle filmu totiž uspěl a konečně se mu povedlo Batmana brutálně zavraždit... Já jsem nesmírně vděčný, že Christopher Nolan vzal Batmanovu mumifikovanou mrtvolu a vzkřísil ho... Kdykoliv se koukám na sérii Batmanů, tak tenhle i předchozí film přeskakuji a vytěsňuji ze svých vzpomínek. Jde nepopiratelně o traumatický zážitek 0% ()

DannyBurino

CHA CHA CHA CHA CHÁ, to mysleli vážně? Tenhle film je směšný a uspěchaný proč? Žádné zvuky ran, směšní padouši ( Freeze ještě ušel), Clooney se na batmana moc nehodil a BAT kreditka, kde to sehnal a proč to tam je, a je tam asi miliarda vedlejších postav bez jakéhokoliv důvodu. Ale dá se na to koukat ( jako na " parodii " ). ()

Clovecice

Tenhle film byl vážně jeden velký nepovedený vtip. Děj sám o sobě až tak špatný nebyl, ale scénář byl opravdu naprosto hrozný. Vůbec se tomu nedalo věřit. Robin byl jak malá ubrečená holčička a batgirl tak hrozně moc falešná. ()

ondra.p

Proč, sakra, proč. Tohle filmové zlo uvrhlo jednoho z nejlepších superhrdinů všech dob na dlouhá leda k pomyslnému ledu. Paradoxně po dostaveníčku s Mr. Freezem. Sterilní Batman Clooney, trapný Schwarzenegger podává snad nejhorší výkon kariéry. O speciálních "efektech" ani nemluvě. Celý film je jeden velký mindfuck a fucklogic a fuckfuck. Dementní Poison Ivy, jejíž plán je naprosto dementní, má k sobě dementního poskoka Bana, který si z pravého Bana půjčil jen vzhled a jméno. Dají se dohromady s dalším dementem Freezem, který má další dementní plán na zmražení Gothamu. To není vtip, to je zkutečný příběh filmu, za který dostal někdo zaplaceno. Protože jsem na Batmana hodný, tak neudělím nejhorší možný výsledek a to jen díky dvěma věcem. 1. je to film o Batmanovi, 2. paradoxně se díky všem těm nesmyslům a vtipným soubojům pobavíte. Účet tohoto filmu byl nejspíš placen Batmanovo kreditkou. Slabých 30%, těsně nad hranicí jedné hvězdičky. ()

wrzec

Jednoznačně nejhorší film, který kdy jinak docela slušný filmař Joel Schumacher natočil a zároveň i nejhorší celovečerní film o Batmanovi! George Clooney jako Batman = joke ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (více)