poster

Sněhurka a sedm trpaslíků

 • USA

  Snow White and the Seven Dwarfs

 • slovenský

  Snehulienka a sedem trpaslíkov

Animovaný / Rodinný / Romantický / Muzikál

USA, 1937, 83 min

Režie:

David Hand

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Hudba:

Leigh Harline
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *****

  Mistrovské dílo z doby, kdy Disney byl skutečným králem.(11.6.2009)

 • hippyman
  ****

  je to sice maximální kýč a tyhlety muzikálový animáky fakt nemám rád, ale když ono je to táááák hezkýýý a barevnýýý... klasika nejklasikovatější nemůže překvapit příběhem - leda tak jeho zpracováním, které se díky své roztomilosti povedlo v mých očích na 70%...(23.2.2011)

 • NinadeL
  *****

  Ale chci ten dabing s Ellou Šárkovou v roli královny!(29.10.2009)

 • D.Moore
  *****

  Stále krásná záležitost, která zřejmě nikdy nepřestane být kouzelná. V tomhle byl Walt Disney opravdu geniální.Obzvlášť ta smršť nápaditých gagů musela být ve své době něco neskutečného. Mimochodem teprve když si člověk pustí verzi s českým dabingem, může zalitovat, že princ nedostal více prostoru - jeho písně totiž nazpíval fenomenální Karel Hála.(12.6.2015)

 • kiddo
  *

  A tak nám začíná éra zoofilního znásilňování evropského pohádkového kánonu a jeho přetavení z ultramorálních hororů do zcela nezávadné megainfantilní podoby vhodné leda pro upozaděné děti s extrémně sníženou inteligencí. Lekce číslo jedna, prťousové: pokud si máte nějaké privilegium odpracovat a můžete to pomocí hypnózy nebo odhalených koz hodit na kohokoli jiného, neváhejte a jděte do toho, i kdybyste se kvůli tomu měli uchýlit k systematickému zneužívání zvířectva. Bod Rejpalovi, vždyť kdo by se chtěl nechat komandýrovat podobnou afektovanou krávou se skandálně mizernýma způsobama.(12.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace