poster

Sněhurka a sedm trpaslíků

 • USA

  Snow White and the Seven Dwarfs

 • slovenský

  Snehulienka a sedem trpaslíkov

Animovaný / Rodinný / Romantický / Muzikál

USA, 1937, 83 min

Režie:

David Hand

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Hudba:

Leigh Harline
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  *****

  Když minutáž nějakého celovečeráku odpovídá jeho stáří, a přesto jde stále o živou, milou a okouzlující podívanou, pak je to malý zázrak. Ve své době z toho musely být děti (a nejen ty) úplně hotové.(22.1.2011)

 • tahit
  *****

  Pohádka, která nezestárla. Ne náhodou je i po tolika letech vzniku stále přepůvabná. Snad právě proto, že dovedla působivě upoutat okouzlující filmově malovanou řečí. Walt Disney zde dokonale dětskou optikou ztvárnil svého pohádkového ducha. V tomto ohledu byl opravdovým mistrem kresleného filmu a jeho ateliéry odvedly skvělou práci. Protože dá dětem to, po čem prahnou. Přestože romantika dětské fantazie je dnes asi jiná, je patrno, že tento hodně letitý pohádkový film má všechny předpoklady požitku jako dnešní produkce a dobře působí na dětskou duši. Nakonec občas i na dobrý kreslený film se podívám rád.(2.7.2010)

 • swamp
  *****

  Walt Disney..a ještě k tomu v životní formě! :) Kdo by neznal tuhle muzikálovou pohádku?! Pokud se někdo takový najde..rychle do půjčovny..tohle je povinnost!(22.8.2005)

 • AngelAngie
  *****

  Jedna z těch nejkrásnějších pohádek, která nikdy neomrzí...(10.8.2008)

 • EdaS
  *****

  Jeden z mých největších filmových restů konečně splněn. Dobrá zpráva je, že ani v osmadvaceti nejsem na Disneyho Sněhurku starý.(19.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace