Reklama

Reklama

Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (929)

Matty 

všechny recenze uživatele

Nenáročný film, který sice pobaví, ale zcela neadekvátně ke svému rozpočtu. Úsilí tvůrců mělo být vynaloženo na něco jiného nežli okázalé kamerové hrátky a spoustu za vlasy přitažených explozivních akčních pasáží. Třeba na solidnější scénář. Plytkost toho stávajícího je enormní. Manželský pár – nesympatický už jenom tím, jak je dokonalý – se po pěti nebo šesti letech společného soužití dostane do krize a lehce brutálním způsobem ji vyřeší. Film trochu těží z předpokladu, že my od začátku víme, co jsou oba manželé zač a že nás pobaví hned prvních pár vteřin z manželské poradny. Ale co ti, kteří neví? Rozhodně by neměli čekat romantickou komedii s nejdiskutovanějším hollywoodským párem současnosti, na druhou stranu ani říznou, syrovou akci. Smithovi jsou filmem v mnoha ohledech až příliš umírněným, přesto ve výsledku poměrně dost zábavným, jen nesmíte (skutečně nesmíte!) očekávat mnoho. Párkrát se zasmát, uznale pokývat hlavou nad velkolepou akcí a dle vlastní orientace obdivně zaslintat nad tělesnými proporcemi jednoho ze členů bezchybného páru. No mind, just fun! 65% Zajímavé komentáře: k212, Aiax , Jordan, Indy , AcHeRoN, Alojs ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Příjemná akční komedie, na kterou byli od začátku kladené příliš vysoké nároky. Čekala se akční řežba a přitom se tu většinu času jen mluví. Mezi Bradem Pittem a Angelinou Jolie funguje skvělá chemie a kam to nakonec vedlo už teď všichni víme. Doug Liman ukazuje, že akci i tu omáčku kolem zvládá s přehledem a já už se teď jenom těším na jeho JUMPERa. ()

Reklama

Amarcord_1 

všechny recenze uživatele

30% -Pár spektakulárních akčních scén a sympatický pár v hlavních rolích jsou jediné klady tohoto paskvilu, ježhož scénář, jsa si vědom své vlastní bezvýchodnosti, hloupne s každou přibývající minutou. Koukněte se radši zvlášť na nějaký Matrix a Válku Roseových. Tento film je tak trochu „2 in 1“ z obou zmiňovaných, a zoufale nefunguje. ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Mr. & Mrs. Smith sú krásni, vedia trafiť slepačí zadok na 500 metrov, vedia dokonale zaradiť rýchlosť, včas strhnúť volnat, sú mladí, inteligentní, dokonalí a ... rovnakí. Prečo sú úplne rovnakí? Prečo je žena femina s ocelovým hákom a muž hladký metroš? Prečo ich spojením nevznikne niečo nové, iné, ale znova len to isté len nafúknuté? A prečo funguje pikantný gender battle iba keď je večera na stole? Lebo je to popkornová rýchlokvaska a bodka. Smutná odpoveď na záludné otázky, ale je to tak. Škoda veliká už len koli ultrasympatickému páriku, ktorého iskrenie zrejme nebolo hrané. 60% ()

Brouk 

všechny recenze uživatele

Angelina je ženská, na kterou se mlsně zadívá drtivá většina mužského pokolení a asi i ženského .-), Brad je taky líbivej týpek, který vrtá pro změnu ženskému pokolení v hlavě, Smithovi jsou oddechová záležitost... žádné drama překvápka,je to prostě jen a jen konzumní záležitost a zábava, což není ani dobře a není to ani špatně, je to prostý fakt. Kdo čeká víc - bude zklamán, kdo čeká konzum bude maximálně spokojen. Já jsem se konzumně a vizuálně uspokojil, ale ve skrytu duše jsem i vzhledem k trailerům a mediální štvanici čekal víc.... ()

Galerie (104)

Zajímavosti (35)

  • Ve scéně, kde Smithovi (Angelina Jolie, Brad Pitt) vyprávějí jak se seznámili, by měli být v kolumbijské Bogotě. Nicméně tropická vesnice, ve které byla scéna natočena, je jen velmi málo podobná veliké metropoli z 9 000 000 obyvateli a teplotami do 20°C. V samotné Bogotě z toho po zhlédnutí filmu jaksepatří neměli radost. (Miro_CZ)
  • Angelina Jolie (Jane Smith) aj Brad Pitt (John Smith) dostali za svoje úlohy rovnaký honorár vo výške 20 miliónov amerických dolárov. (Fabrinka)
  • Kopie filmu byly dodávány do kin pod krycím názvem „Jones“. (imro)

Související novinky

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Studio Lionsgate najalo režiséra hororů Smrt ve tmě a Lesní duch Federica Álvareze, aby dohlédnul na přetáčky chystaného sci-fi blockbusteru Chaos Walking s Tomem Hollandem (Spider-Man: Daleko od… (více)

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)

Reklama

Reklama