poster

Mr. & Mrs. Smith

 • USA

  Mr. & Mrs. Smith

 • Slovensko

  Pán a pani Smithovci

 • Velká Británie

  Mr. & Mrs. Smith

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Přestože se o Mr. & Mrs. Smith hodně mluvilo, nevěděl jsem co přesně mám očekávat, zda to bude kvalitní a inteligentní komedie, pěkný akční film s romantickou zápletkou nebo vše dohromady. O to větší bylo mé zděšení, když jsem film spustil... Divákovi jsou přímo před nos servírovány ne zrovna povedené gagy a snůška o něco lépe zvládnutých akčních scén. Rozhodně jsem litoval málo využitého potenciálu proti sobě válčících rodinných příslušníků, jistě několik narážek tam bylo a možná i docela sympatických a milých, ale chyběla jim jistá překvapivost a údernost. Hlášky jsou tak těžko zapamatovatelné místo toho aby divákovi uvízly v paměti na dlouhou dobu. Ona je vůbec první část docela nepodařená, zdá se jakoby si tvůrci uvědomovali, že jejich film bude cool už jen díky perfektnímu manželskému párku, na který se jistě půjde mnoho dychtivých fanoušků podívat. Dokonce i režisér se nijak výrazně nesnaží, ale průlom přichází až ke konci filmu, kdy manželé bojují v poněkud přehnané, ale přesto výborné, akční scéně proti elitním vojákům. Celkově se jedná o průměrný film, který zachraňuje hlavně poslední výborně zrežírovaná část a příjemné technické zpracování.(26.3.2006)

 • Adrian
  ***

  Viac konverzačka ako akcia, čo by ani tak nevadilo. Horšie je to, že vzájomná manželská chémia je silno závislá od dialógov, resp. úrovne "zábavnosti" uštipačného humoru a vzájomného doberania sa. V tomto smere film vykazuje veľké výkyvy, za čo v podstate imho môže zbytočná naťahovanosť (hlavne v úvode), ktorá podráža nohy kvalite snímku ešte viac vďaka veľmi jednoduchému a priamemu scenáru. Vo výsledku jednohubkový priemer.(22.6.2005)

 • Tom Hardy
  ***

  Dravá Limanova režie a řada výborných nápadů, ale to vše svázáno v okovech nevyvážených dialogů, jejichž kvalita udává tempo celému filmu. Excelentní momenty střídají unylé pasáže, které se zdají mnohem delší, než jak dlouhé ve skutečnosti jsou. Výborné obsazení, sem tam památná situace a správně říznutá akce, ale chybí větší švih. Nápadů tu byla řada, jejich využití je tak poloviční...(30.8.2006)

 • Boss321
  ***

  Slušný akční snímek o na první pohled spořádané dvojici, ze kterých se vyklubou nájemní vrazi. Brad Pitt a Angelina Jolie byla úžasná volba a jiskření mezi nimi nemá chybu. Do toho několik povedených hlášek a vtipných momentů. Tahle kombinace Války Rooseových a Jamese Bonda na pět není, ale bavil jsem se u toho opravdu dobře.......(5.12.2007)

 • Djkoma
  ****

  Od autora Agenta bez minulosti jsem čekal dost a když k tomu přidám skvělou ústřední dvojici Brada Pitta a Angelinu Jolii očekávání byla veliká, ale obavy z propadáku také. Naštěstí se o propadák vůbec nejedná a naopak jde o příjemnou akční komedii podobnou Válce Rouseových (až na to, že manželé jsou hezčí :-)) a Pravdivým lžím(Angelina je lepší :o)). Komediální složka filmu je skvělá a výborné hlášky manželů skvěle podporuje většinou komediální Vince Vaughn (Vybíjená). Oba manželé střílejí hlášky perfektně a s naprosto bezcitnou tváří což ještě více vyznění(občas i černého) humoru ještě více umocňuje. Např. hlášky v ukradeném autě mimojiné o jedné bývalce a nebo o své svatbě jsou opravdu šílené a nechápu kdo je vymýšlel, ale přesto děkuju. Režie není nijak úchvatná, ale chvílemi pokulhává hlavně v bojových scénách, které jsou občas nepřehldné. Bohužel film trochu kazí hudba, která je dost mimo mísu a ze zajímavých scén se díky tomu nedostane maximum, škoda. Závěrečná hodně dlouhá přestřelka je touto hudbou hodně zkažena, ale přesto sledovat dravou Angelinu a elegána Brada stojí za stokorunový lístek do multikina.(15.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace