Reklama

Reklama

VOD (1)

Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (930)

Adrian 

všechny recenze uživatele

Viac konverzačka ako akcia, čo by ani tak nevadilo. Horšie je to, že vzájomná manželská chémia je silno závislá od dialógov, resp. úrovne "zábavnosti" uštipačného humoru a vzájomného doberania sa. V tomto smere film vykazuje veľké výkyvy, za čo v podstate imho môže zbytočná naťahovanosť (hlavne v úvode), ktorá podráža nohy kvalite snímku ešte viac vďaka veľmi jednoduchému a priamemu scenáru. Vo výsledku jednohubkový priemer. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Přestože se o Mr. & Mrs. Smith hodně mluvilo, nevěděl jsem co přesně mám očekávat, zda to bude kvalitní a inteligentní komedie, pěkný akční film s romantickou zápletkou nebo vše dohromady. O to větší bylo mé zděšení, když jsem film spustil... Divákovi jsou přímo před nos servírovány ne zrovna povedené gagy a snůška o něco lépe zvládnutých akčních scén. Rozhodně jsem litoval málo využitého potenciálu proti sobě válčících rodinných příslušníků, jistě několik narážek tam bylo a možná i docela sympatických a milých, ale chyběla jim jistá překvapivost a údernost. Hlášky jsou tak těžko zapamatovatelné místo toho aby divákovi uvízly v paměti na dlouhou dobu. Ona je vůbec první část docela nepodařená, zdá se jakoby si tvůrci uvědomovali, že jejich film bude cool už jen díky perfektnímu manželskému párku, na který se jistě půjde mnoho dychtivých fanoušků podívat. Dokonce i režisér se nijak výrazně nesnaží, ale průlom přichází až ke konci filmu, kdy manželé bojují v poněkud přehnané, ale přesto výborné, akční scéně proti elitním vojákům. Celkově se jedná o průměrný film, který zachraňuje hlavně poslední výborně zrežírovaná část a příjemné technické zpracování. ()

Reklama

Lynn 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že i mně se občas stane, že do kina jdu výhradně dík reklamní masáži a dvěma hollywoodským tvářím z plakátu. V tomto případě mi ovšem dvojka Pitt-Jolie parádně sedla a dvě hodiny čiré popcornové zábavy za tu stovku za lístek stály. Jen avizované odvážné scény se v honbě za nižším ratingem kamsi vytratily :-) Díky bohu jiskření mezi Johnem a Jane zůstalo. Skvělá věc pokud chcete do kina vyrazit s partou přátel, zn.: zábavné a nenáročné. ()

JFL 

všechny recenze uživatele

Scénář je značně děravý, špiónský lore lajdácký a první polovina filmu je zbytečně vleklá expozice. Ale naštěstí to zachraňuje rámování sezením u vztahového terapeuta a skvostně kulminující druhá půlka. Ta se zapíše do paměti nejen skvěle rozehranými akčně-vztahovými scénami, ale také konečně onou dynamikou páru a chemií mezi protagonisty, které v první půlce zcela absentují. Ostatně také až v druhé půlce dojde na nějaké akční sekvence, přičemž jejich přednost spočívá v tom, že dokáže kombinovat moneyshoty s rozvíjením vztahu titulního páru. Ale přes to člověk velmi těžce zahání myšlenku, že navzdory zjevné ambici se tohle na "Pravdivé lži" prostě nehrabe. ()

RHK 

všechny recenze uživatele

Zábavná akční komedie s nadupaným rozpočtem plná efektů a navíc s hvězdným manželským párem Brad Pitt & Angelina Jolie. Ve skutečnosti jsou to Takoví normální zabijáci a že si už povídají jen Pravdivé lži, to zjistí po pěti nebo šesti letech na sezení u psychoterapeuta. Při další akci oba zjistí, že nejsou na společné lodi a začíná Vybíjená. Nájemní vrazi je však spojí dohromady a protože jsou Mr. & Mrs. Smith nejen ve střelbě opravdu dokonalí, hvězdný pár Poslední zůstává. K naleštěné podívané hned tři trailery: http://www.csfd.cz/film/116726-mr-and-mrs-smith/videa/ ()

Galerie (104)

Zajímavosti (35)

  • Po vzájomnom odhalení identít mala podľa pôvodného scenára nasledovať automobilová naháňačka, ale z finančných dôvodov sa tak nestalo. (youtoo18)
  • Brad Pitt (John Smith) údajně odstoupil od projektu poté, co z něj odešla Nicole Kidman a zdálo se, že se za ni nepodaří nalézt dostatečně kvalitní náhradu, ale vrátil se, jakmile byla obsazena Angelina Jolie (Jane Smith). (Specs)

Související novinky

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Studio Lionsgate najalo režiséra hororů Smrt ve tmě a Lesní duch Federica Álvareze, aby dohlédnul na přetáčky chystaného sci-fi blockbusteru Chaos Walking s Tomem Hollandem (Spider-Man: Daleko od… (více)

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)

Reklama

Reklama