Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Rodin

Všichni už všechno popsali takřka kompletně. Já se strašně nudil a jen jsem si po zhlédnutí tohoto kousku říkal - Brade, to máš za všechno (míněna Angelina a její bruntální pysky). Sakfra, téhle babě by v českém filmu pšenka opravdu nekvetla. Jedině snad v nějakém sitcomu. ()

Bastinka

Takovou kabelku jako tam má Angelina bych chtěla taky :) občas je to trochu přitažené za vlasy, ale stejně je to luxusní filmeček :) ()

Taffey

Tohle že je film romantický a sríler k tomu? Páni, to asi fakt máme na film úplně jiné pohledy. Tak přehnaně afektované dialogy, to může vzniknout jen v Holywoodu. Pro mě blbina největší. Jakmile vidím v akčním filmu rádobyvtipné dialogy, jeden za druhým, chytám k němu odpor. V pravdivých lžích, zde několikrát vzpomenutých, to fungovalo, protože Arnimu to, s jeho kamenným ksichtem, sedí. Ale tihle dva? ()

peace.man.xd

Snad první akční film, který jsem viděl! a na konci jsem řekl jen: Páni!!! Do teď mě žádný tak neuchvátil jako tenhle. Brad a Angelina se k sobe dokonale hodí a naprosto zahltili scénu... proto má tento film ode mě 5 hvězd! ()

Izz

Na Pana a Paní Smithovi nedám dopustit.Jsou to sympaťáci,jejich vzájemné špičkování pomocí brokovnice má grády,jiskří to mezi nimi jedna radost a tak nějak se mi zdá,že spojení dvou sexy megahvězd v hollywoodksém filmu ještě nedopadlo lépe.Jasně,druhá půlka občas trochu skřípe a závěrečná akce je podivně odfláknutá,ale vzpomínky na první půlku a hlavně bitku v domě pořád tahají celkový dojem výrazně nahoru.Čistý popkorn jak má být. ()

smajly

Taková oddechová konina s jasně čitelným příběhem a průměrnou akčností. Brangelině to spolu docela šlo, ale jinak není nic, co by na mě nějak více zapůsobilo 60%. ()

SpikeX6

Do titulu filmu bych také přidal Komedie, protože tento, mnou velmi zbožňovaný film, opravdu pobaví. Nechybí akce ani spousta černého humoru, tvůrci se nebáli pořádných zbraní a tak to má být. ()

Čiban

Vypráví o dvou manželech, kteří jsou oba nájemní vrazi a pokud chtějí přežít, musí proti sobě bojovat. Nakonec však vše dopadne jinak, než se původně zdálo… Skvělé hercké obsazení, hodně akce a především je to pořádná střílečka!!!!! ()

Rimer545

Boží....Brangelina ukázala, jaká jsou pravá rodina. Ne vážně hodně dobré obsazení, dobrá akce a celkem dobrého vtipu. ()

Miro_CZ

Sice budete od začátku tušit (vědět) kam se film ubírá a jak dopadne. Ale i tak je to dobrej film pokud ho hodnotím jako akční a možná i romantický. Některý akční scény jsou hrozný blbosti, ale některý se mi zase líbily. Dal bych 3*, ale díky mé oblíbené Angelině dávám 4* ()

Snathoras

Takovýto styl filmů je jedním z mých nejoblibenějších. Nechápu tady ty 1*-2*, film splnil vše co se od něho očekávalo. Mezi hlavní dvojicí to jiskří od začátku do konce a film ani na minutu nenudí. Jasná 5* :) ()

kyLuke

Angelina Jolie ve své nejlelší roli,ale Brad Pitt hrát bohužel v lepších filmech.Nicméně je to výborná Akční "komedie" plná výborných akčních scén a celkem povedeným scénářem. ()

Godhaj

,,Máme problém." ,,Problém? Ten mají feťáci. Vy dva jste v loji, až po krk." Tak toto se mi nelíbilo. Celý film je hrozně nucený a hrozně křečovitý. Zápletka a děj sou veskrze primitivní, takže nezaujmou. Vtipy a parodování žánru mě nechávalo úplně chladným, možná proto, že přechody mezi vážnými a nevážnými sekvencemi jsou velmi rychlé a koneckonců herectví Angeliny ani Bradda tomu moc nepomáhají. Lepší už je to s akčními scénami, i když i ty jsou často nepřehledné. A k hlavní dvojici, ne že by jim to na plátně neslušelo, ale jejich postavy byly naprosto neprokreslené, takže oba dva vlastně neměli ani co hrát. ()

fantomas19

Akčná komédia z roku 2005 v réžii Douga Limana predstavuje manželský pár Smithovcov (Angelina jolie, Brad Pitt) v milej hre o problémoch manželstva a udržania životu nebezpečných tajomstiev o svojich pravých povolaniach. Rutinnosť nájomných zabijakov a túžba po bezpečnom a dôvernom zázemí rodinného života po piatich rokoch spolužitia vnesie do manželstva menšiu krízu. Jej riešenie u psychoanalytika strieda rozťatie gordického uzla - balíčka vzájomných lží a nastane snaha o vzájomnú adrenalínovú likvidáciu. Chémia B. Pitta a A. Jolie vo filme funguje, ľahká oddychovka na spríjemnenie večera. ()

Evii.B

Pěkná komedie opravdu jsem se smála, dobré vtipy a jejich věčné popichování nemá chybu. Hlavní dvojice paráda, oni k sobě prostě patří! Díky tomu, že mají tisíce životů se po neskutěčně rychle ubíhajících dvou hodinách dostaneme k zaslouženému happy endu. Zdá se mi to nebo byla Angelina vždycky lepší než on? ()

vZeč

Po letech a televizních reprízách zvedám na 4 hvězdy, oddechovka je to vynikající a John Powell je král ()

HarqAlAda

Malo to coollooking efekt, zopár nezabudnuteľných gagov, umiestňovanie Tissot produktov, ale úplne najviac je nájomný vrah žijúci so svojou matkou. Tak tomu už naozaj ne-ve-rím... Medzi Smithovcami to patrične iskrí, takže Pitt a Jolie udržali hodnotenie na 3 hviezdach. Príjemná zábava pri chrúmaní čipsov, drsnú akciu ála smrtonostná pasca však nečakajte... ()

Lavinia

Dávné doby, kdy tito dva byli koukatelní a fungovali. Prototyp špiónsko-manželské komedie, silně parodické a rozhodně zdařilé. ()

Bube1

Spíše podprůměrná akční podívaná, kterou drží nad vodou opravdu jen ''Branjelina''. Díky nim měl snímek obrovskou reklamní kampaň a kdyby jste tam místo nich dali kohokoliv jiného, tak film skoro nemá šanci uspět. Další věc, co Pana a paní Smithovi dost sráží je přepálená stopáž. Moji pozornost udržela víceméně pouze povedená humorná stránka. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)