Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

OJan

Parádně natočená bitka v domě, ale to je asi tak vše, protože jinak je to celkem zmatený film. |65%| ()

marek29

Jolie s Pittem v agentské klasice. Asi doporučení pro ty co ještě neviděli a nemají co dělat. Já už si film popravdě moc nepamatuji, ale žádná zářná čtyřka to nebude :) ()

MyrnaAlec

Zápletka je tak hloupá a nelogická, že to šlo zachránit jen nasazením této dvojice, když oba byli na vrcholu popularity. Navíc jim to vyneslo i manželství a děti:D ()

PlysovyMacko

Film je založený čisto na obsadení hlavných predstaviteľov, ich chémii a aj to ako sa dali dokopy aj v reálnom živote. Dej je nelogicky, akcia je splašená a na konci film totálne stratí dych. ()

ric

To přirovnání k "Pravdivým lžím" a "Válce Roseových" je velice trefné, nicméně předpokládat, že obsadíte film takovými hvězdami a nedáte si se scénářem dost práce, se rovná tomu, čím je první větší polovina filmu. Nuda a mrak akčních nesmyslů, které by snad nebyly zábavné ani v podání Jamese Bonda. Naštěstí druhá kratší polovina zachraňuje kde co, krom třeba jejich životů a "vztahu" i můj dost nepříjemný dojem z filmu. Za tři s odřenýma, dámy a pánové. ()

MaxPower

Dobry akcni odpocinkovy film. Nicim neprekvapi ani neurazi, presne jak sem cekal. Cely film stoji a pada s Bradem a Angelinou a oba predvadeji kvalitni vykon, takze je kvalitni i film. ()

forzaroma

Brad Pitt a Angelina Jolie. Výborná kombinácia hercov. Úžasný herec, prekrásna herečka. Z ukážok som čakal viac, film sa mi zdal dost zdĺhavý a až príliš často som sa počas neho pozeral na hodinky. Soundtrack ku filmu je vynikajúci hlavne pesnička, ktorá hraje v deň keď sa budúci Smithovci zoznámili a tančia spolu exotický tanec. Skvelá scéna plná energie. Ako celok priemer. ()

Baudelaire

Od tohoto filmu jsem mnoho nečekal a musím říct, že má očekávání splnil. Slabý příběh filmu je průhledný jako sklo, akční scény naprosto nerealistické. Jistě - realistické je dnes málo co, ale tohle bylo opravdu moc. A jestli to byla záměrná nadsázka určená k pobavení, tak bych se tomu usmíval možná prvních pár minut. Liman se navíc snažil někdy až křečovitě vtisknout scénám eleganci a co nejmodernější, nejdokonalejší a nejvíc „cool“ design. Některá místa filmu působila opravdu dobře, ale bylo jich jen pár. Stejně tak tomu bylo se zábavou – opravdu vtipných scén se tam zas tak moc nenašlo. Dialogy byly na druhou stranu docela vkusné, dokonce zábavné a film trochu pozvedly. To nejtřpytivější na celém filmu byla hlavní dvojice Brad Pitt s Angelinou Jolie. Ti byli obsazeni skutečně dobře a jejich charisma film zachránilo. Takže kdo chce vidět sexy páreček věčně se popichujících manželů jak postřílí kupu speciálních jednotek a dá se znovu dohromady 2 hvězdičky za herce a za občasné pobavení. ()

LucLuc

Příjemně jsem se bavil, a to asi bylo posláním tohoto snímku. Mezi hlavními protagonisty to jiskří až to hrozí požárem (večeře, závěsy:-). Příjemným zjevením je i postava Vince Vaughna. Tenhle chlapík se mi zamlouvá čím dál víc. ()

Max Q.

Jestli to měla být komedie, tak jsem se nazasmál snad ani jednou (no dobrá, jednou - při padající pokličce z hrníčku) a jestli to měl být akční film, tak záběry na střílející zbraně mě taky nenadchly. Jedna hvězdička za Pitta, druhá za závěrečnou taneční střílečku. ()

Rajo

Skvely akcny film ktory zaujme nejedneho divaka svojou originalitou a vtipnostou. Brad a Angelina su taki mili spolu (: naozaj sa tam velmi hodia a aj ked je viac rozhovorov ako akcie, vobec to nevadi pretoze sa ohromne bavite. Velmi zaujimave je sledovat tie tvare a cakat kym sa nieco nepresvihne, ci ma nahodou neobjavi ako nema, celkovo je to take nacasovane az umele. Ale to mi nebrani v tom aby si pan a pani smithovci zasluzili plne hodnotenie. Letny trhak ktory sa urcite oplati pozriet. ()

Pangi

Vzájemná chemie obou hlavních představitelů funguje výborně...velmi dobrá hudba...pro mně trochu zmatená režie ale ten pocit jsem měl už u Agenta.Celkově průměr. ()

Efreeti

Představte si Válku Roseových kříženou s Jamesem Bondem a dostanete tohle. Kromě jiskření Pitta a Jolie nemá tenhle film nic čím by mohl zaujmout ()

Bilky

Najprv tex.poznámka: Za niektoré scény by mal byť tento film zaradený aj v žánri komix a paródia (alá METRIX) O filme: Podivný paskvil ktorý vykrádal scény ešte aj z Butch Cassidy Sundance Kid! Ale najviac to pripomínalo VOJNU ROSEOVCOV, CHARLIEHO ANJELOV a mnoho ďalších... Podľa týchto pravidiel stačí na úspex v Hollywoode dodržať len pár zásad: Hlavné úlohy obsadiť hviezdnymi tvárami, čím väčší hezouni tým lepšie, požičať si najlepšie scény z divácky úspešných krimi a dobrodružných filmov, urobiť niekoľko kotrmelcov v deji a zapliesť do toho ešte romantiku a "ftipné" slovné prestrelky hl.hrdinov. Ale najviac ma pobavil slogan na plagáte: Xytré a sexy! Uhm, asi ako náš parlament! :) ()

pasqviL

Ale proč ne vždyť je pěkný si vzít křupky a odpočinout si u filmu. Tenhle je pro to stvořený, navíc Angelina to je proste kus baby, ta mě neomrzí nikdy :) ()

Terezka

Docela nudná podívaná s předvídatelným dějem, která je postavená hlavně na tom, že lidé budou zvědaví na Brada Pitta s Angelinou Jolie. Jenže to nestaci... ()

Chladek

Film se mi nelíbil především proto, že nevypráví žádný příběh, nebo složitější děj. Film má skvělý námět, filmaři obsadili dvě velké holywoodské hvězdy, a film je natočen vyloženě pro peníze, ne proto, aby divákovi nabízel složitější zápletku. Nejde filmu však upřít, že je natočen vtipně a dobře. Brad Pitt se mi líbí mnohem víc, než A. Jolie. Dokázal skvěle zahrát uraženého ješitu. ()

Weirdman

6/10... Liman ma slušné vizuálne cítenie, Brad a Angelina si sadli viac než dosť, ale inač bohužiaľ nič interesantné... ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)