Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Strike

Velmi příjemný mix akce(i když její zobrazení je někdy dost divný) a humoru. To vše předvádějí skvělý Pitt (ten se asi opravdu bavil) a Angelina, která dobře hraje, a slabší chvilky dožene tím, že je na plátně:-). Film by klidně šel o pár minut zkrátit, asi na dvou místech se zbytečně protahuje. Naštestí hlavní dvojce to zachrání. Jo ještě musim zmínit Vince Vaughna. Ten je taky super + to co jsem o něm napsal u Vybíjené. ()

El Loco

Presne takto si predstavujem poriadny letný blockbuster, ktorý obsahuje všetko potrebné korenie - vymakané akčné scény, skvelé efekty, nevtieravý humor a má spád. Že dej bol predvídateľný, scenár vetchý a film bol ukončený lacným happyendom? Čo na tom, keď všetko vynahradia B.Pitt s A.Jolie. Vzájomné iskrenie medzi nimi bolo očividné (zjavne sa prenieslo aj do ich súkromného života). Asi nikto sa na tieto úlohy nehodí lepšie ako oni dvaja. Vince Vaughn v úlohe komického tridsiatnika žijúceho so svojou matkou bol tiež dokonalý. Keď ešte nad všetkým drží pevne taktovku Doug Liman, niet sa čoho báť. Enjoy it! ()

hacho

Mam dojem, ze je cim dal vetsi problem natocit film, aniz by mel prekombinovany scenar, vymysleny sileny pribeh, ze ktereho ovsem stejne film nakonec nedostane to, co by mohl. Neprislo mi to ani vtipne a akcni filmy/strilecky ci automobilove honicky me vazne neberou... Nuda. ()

FunThomas

Rozhodně příjemná zábava. Angelina i Brad zahráli své role skvěle. Dobrá hudba. Jen vzpomeňme na "Válku Roseových"...:) ()

Illy

Opět jeden z filmů "vypni mozek a bav se" Občas na to mám chuť a tady to funguje. A na Agelinu se fuckt dobře kouká. ()

Andresito

Slušná oddychová komedie na způsob Války Roseových, která si bohužel až příliš uvědomuje, že má k dispozici dvě nejzářivější hvězdy současného Hollywoodu a staví na jejich konfrontacích v podstatě celý snímek. Ne že by si to nezasloužili, nebo že by diváka nebavili, ale od filmu s takovým rozpočtem by člověk čekal trochu víc než jen vzájemné popichování hlavních hrdinů a pár slušných akčních scén. 60% ()

Kratoc

Překvapivě zábavné. Tedy pokud zapomenu na poslední půlhodinu filmu. Nejzábavnější pasáž je ta, když oba tuší, že něco s tím druhým není v pořádku, ale zatím nevědí přesně co. Akční scény jsou samozřejmě nerealistické, ale tak nikdo od toho nečekal, že to bude další Bourne, že? Prostě film, který s mírnou (někdy větší) nadsázkou líčí agentské trable ústřední dvojice, která svým hereckým umem a charisma táhne celý film jako párek buldoků. ()

JK-Stinger

Opět naprosto nechápu většinu místních hodnocení, protože já se u filmu královsky bavil. Tak parádně převedené každodenní manželské problémy do špiónského života jsem ještě neviděl a smál jsem se od začátku do konce. Jistě, že je v akčních scénách spousta nesmyslnosti a že oba manželé jsou schopni pobít celé vycvičené komando je šílená nadsázka, ale koho to zajímá, když je to tak vtipné. Oba herci do role sedí výborně a těžko bych si pro daný scénář už predstavoval někoho jiného. ()

sedlo03

To jsem si velmi užíval. Brangelina v plné parádě! Je pravda, že mít jinou náladu asi hodnotím a přemýšlím jinak, ale neměl jsem. Nechtělo se mi přemýšlet nad zpracováním, her. výkony, které by the way byly velmi dobré, režíí atd. Zkrátka nášup, který jsem potřeboval. 75% ()

M1k9

Hvězdný pár v akci. Oba ve 100% formě. Výsledek je bohužel o několik tříd jinde. Nevadí, zábava to byla. 5.5/10 ()

Hepy13

Já vím že chyby tam jsou a celý je to naprosto absurdní, film není ani v nejmenším dokonalý. Ale od první chvíle co jsem ho viděl, tak se mi hodně líbil a dnes už na něj nedám dopustit. Emoce jsou někdy až příliš umělé, určitě by to chtělo přitlačit zejména v situacích kdy už to vypadá že je jeden z Smithových mrtvý. Ale u filmů se má člověk především bavit, a tady to funguje parádně. Výborné hlášky, cool akce, Angelina je zase jednou zatraceně sexy a Brad Pitt to hraje na to svoje charisma. Pro většinu lidí popcornová trapná záležitost. Pro mě, skvělá zábava u které není žádné hluché místo. Vždycky se rád znovu na tenhle film podívám, vypnu mozek a jen si to užívám. ()

Bukk

Pro mě to nešlapalo tak, jak by asi mělo a proto jsem nemohla jít s hodnocením výš. Pokaždé, co film dávají v televizi ho nedokážu vidět úplně celý znova a to by se stávat asi nemělo. Jediné, co člověku hned zpestří večer je "ta" scéna, která je prostě hot a rozhodně to člověka nenechá chladným. Joo tam to funguje, jak má. ()

Santino7

Aj keď sa tu pochopiteľne nejedná o nič svetoborné, predsalen si myslím, že svoj účel to dokonale splnilo. Vcelku slušne zabavilo. Prečo nie, na oddychový večer je to ako stvorené. Dokonca som to videl tuším nie raz, ale dva (či možno aj tri, neviem presne). A to je na film z takéhoto súdka pomerne úspech. A čo je na tom vlastne tak fajn? Asi to bude tá prvoplánovosť, ktorá z toho vanie na míle ďaleko, a je jedno, či sa na plátne práve odohráva milostná scéna alebo naopak gradujúca a dynamická prestrelka. Je vidieť, že tvorcovia si z toho príliš ťažkú hlavu nerobili, je to proste popcornovka "se vším všudy". To, že je aj väčšinu času aj vcelku zábavná považujem za obrovské plus. A ďalším z výrazných faktorov úspechu je samozrejme aj skvelá súhra Brada Pitta a Angeliny Jolie, ktorí takto spolu na pľaci pôsobili veľmi príjemne a charizmaticky. Potešil aj Vince Vaughn, i keď on toho priestoru tentokrát zas tak veľa nedostal, mohli mu dať aj viac, rozhodne sa popri ústrednej dvojici nestratil. Takto spätne to moje trojhviezdičkové ohodnotenie začínam aj zvažovať, možno tú jednu ešte časom pridám, uvidíme. Každopádne Smithovcov pokladám za jeden z tých lepších komerčných filmov. Jeden z tých, ktorých pozretie mi nespôsobuje žiadnu psychickú, duševnú či hocijakú inú ujmu. A to sa cení. 3/5 ()

Lilloos

Takhle vypadá správný sadomasochistický vztah, kam se na to hrabe Padesát odstínů čehokoliv! Přesto však odcházím nepoznamenaná a bez potřeby návratu. Klasická jednorázovka. ()

Blueeyes

Pan a paní Smithovi si pouštím vždycky když, no zkrátka když je toho třeba. Tak jim to sluší, jsou prostě sexy, jiskří to až běda a mě to prostě baví. Scéna u večeře je skvostná a moc se mi líbí Angelinin komediálni minimalismus. Je vtipná jakoby jen tak mimochodem. A když Brad řekne: "Míříš hůř než vaříš, miláčku, a to už je co říct..." pokaždé se musím smát, a to jsem to viděla xkrát. A závěrečná střílečka ve žlutých brýlích za tónů písně Mondo Bongo je pro mě sama o sobě na pár hvězd. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)