masw

Sacha Baron Cohen válí, je to šílené, vtipné a můžete na to koukat do zblbnutí, potěší i Martin Freeman z The Office, ikdyž hraje buznu... ()

Krosmen

Filmy jako Ali G a Zoolander mají paradoxně nizké hodnocení. A přitom, když si uvědomíte, jak ohromná je to nadsázka, přijde Vám to víc než vtipné. Pokud jde o Aliho G, vzpomenu si na něj vždycky když někde vidím bandu ultrahustejch týpků s o 2 čísla větší mikinou a kalhotama u kolen a musím se smát. Cohen dokazuje, že je skvělý šoumen a že má jejich myšleni zmáknutý - respekt :-). Těším se na něj i ve vážnější roli, jestli taková někdy přijde. A já věřím, že přijde. ()

silent cut

East Side is di best!!! West side is di best!!! Sacha Baron Cohen je člověk, který se Davida Spice Beckhama s odzbroujujícím úsměvem zeptal: how´s your bitch? Parodie černošských pozérů si dohnání za bod ad absurdum zaslouží a pokud slevíte ze svých nároků na estetično a technické finesy, budete se moci nepokrytě bavit. Fungující soundtrack provařených hitů a kulometné tempo scének a gagů sice trochu shodí akční finále, které bych si dokázal představit trochu jinak, ale i tak to svou zábavností předčí oba fotry lotry a další rádobykultivované komedie, které si nakonec v nouzi nejvyšší stejně pomáhají průjmem a různými druhy tělních tekutin... RESTECPAH!!! ()

P1tr

Kam se hrabe Kazachstánský moderátor, Ali G je plný zapamatováníhodných momentů. Je plný výborných, i méně povedených vtipů, jako celek ovšem drží pohromadě a nebere se ani trochu vážně, což je jednoznačně plus. Smích od začátku do konce. Wicked! ()

BuryGol

R E S T E C P! You know, what I spell?? Tohle je prostě úžasná komedie o hiphopících. Sacha Baron Cohen nenechal na týhle kultuře nit suchou. Bere si do huby úplně všechno a žádný téma není tabu. Já se u toho skvěle bavil a je fakt, že nejvíc hlášek si asi pamatuju z tohohle filmu. ()

Specs

Hlášky: David Carlton: - "Řekni mi, Ali, jsi zaměstnán?" Ali G: - "Bohužel jsem nedávno začal pobírat podporu." David Carlton: - "Ano? A kdypak to bylo?" Ali G: - "Přesně osm let a tři měsíce." David Carlton: - "Pobíráš i invalidní důchod, jsi nějak..." Ali G: - "Ano, vlastně jsem ochrnul. Trpím dýdžejovskou chorobou a ještě teď nemůžu pořádně hejbat mixovacím prstem. Ovšem tam dole všechno pracuje naprosto spolehlivě." & David Carlton: - "Swane? Můžete mi říct, proč tomu napůl nahému, k plotu připoutanému muži honí starý a slepý pracovník úklidové čety péro?" & Ali G: - "Chceme lepší zemi? Jednoduché! Dvě slova - Realita nade vše." Cabinet M.P.: - "To jsou tři slova." Ali G: - "Seš snad idiot? "Nade" přece není pořádný slovo." & Ali G: - "Promiňte, že jdu pozdě. V televizi dávali pořad o opicích." ()

Vercinix

Zdejší komentáře jsem si jen v rychlosti prošel, ale vysvítají z nich dvě věci. 1) Je to rozporuplný film. 2) Je to film s typickým prvoplánovitým primitivním humorem, který z nějakého lidstvu záhadného důvodu pobaví i ty kteří si na něj zrovna nepotrpí. Co se týče mě chápu oba vyhraněné postoje k tomuto snímku, tj. jak osouzení jako výblitku perverzní doby, tak i názor, že sejedná o přesně cílený a promyšlený humor, který má tak pouze působit. Říci mohu jen to, že já osobně jsem se ku svému podivu bavil až královsky a doporučil bych shlédnout každému, jelikož z komentářů si vlastní názor neuděláte!:):):) ()

venca163

Viděl jsem to už (teprv?) podruhý a mělo to zhruba stejný průběh jako poprvý. Nejdřív to tam Saša pořádně nakopnul ve velkym stylu, ale ve druhý polovině jsem poprvý odešel (ne z nudy, měl jsem prostě něco na práci=) a podruhý jsem ve druhý polovině usnul. Ještě jsem si řikal, že to byla moje chyba, tak jsem si tu 2. půlku pustil znova, ale něco ji bolestně chybí, asi sranda. Myslim si, že Borat byl o dost lepší a Bruno beztak taky, i když toho už si tolika nepamatuju. Celkem se to drží na hranici 4*, a pokud zkouknu další věci od něj a bude to lepší, tak mu tu jednu * ještě seberu. Halé, spravedlnost musí občas bejt! (70%) ()

karry

East side is the best, westside is the best... Kdo říká nebo píše, že se u tohoto filmu nesmál, LŽE!!! Smál, co smál, tlemil jsem se od začátku do konce! Od vypadnutí čehosi z nohavice na začátku, přes jízdu v úžasnym fiátku, Tyrona z prostříhaným obočím na x-té úrovni, scénu s anglickou královnou, leštění zábradlí slepcem, rozhovor v tv, summit a prezidenti :D A to není zdaleka vše.. Kdybych chtěl vyjmenovat všechny vtipné scény, tak bych tu popsal celý film a to by byla škoda, protože tuhle komedii by měl vidět každý! RESTEKP! Je mi upřímně líto všech těch kritiků (odpad, 1*,2*), kteří Aliho sledovali pohledem zatrpklých, oscarovými filmy zblbých rádoby odborníků, neschopných odprostit se od hodnocení kvality výkonu jednotlivých herců, místo sledování bez přemýšlení a užívání si této extrémně vtipné komedie! Zkuste to a určitě se pobavíte! Bujakasa ()

Lukoboss

A tak tenhle styl humoru zrovna nemusím. Pár vtípků bylo opravdu dobrých, ale celkově ten film vyšel (alespoň pro mě) dost naprázdno. Bohužel.... Ještě pořád přemýšlím, jestli ty dvě hvězdy nejsou moc. ()

sedm.1

Parádní úlet.5* je 100% moc,ale já se fakt neuvěřitelně bavil,ačkoliv jde na rovinu jen o směs vulgarit,obscéním gest,scén a narážek.Sacha Baron Cohen se fakt z ničím a nikým nepáře,rve to do všech a do všeho a stejně jako u Borata na nějakou cenzuru z vysoka kálí.Jde sice naprosto o primitivní zábavu,ale on vše umí podat tak,že i ty nejtrapnější scény v jeho podání jsou fakt nářezy.Já ho žeru se vším všudy,nestydím se za to a fandím mu! ()

LadyVader

Hrozná blbost, ale zábavná :-). Jak rappery a podobny existence nesnáším, tady mi to nevadilo ani trošku. Pěkně jim to Sacha nandal :-). Už aby natočil další film!! ()

Cejny

Hodně zajímavých scén, ale v porovnání s Boratem, který šokoval tím, že vlastně jedinými herci byl Cohen a ten jeho kazachstánskej kamarád, a ostatní byli jen kolemjdoucí nešťastníci, je Ali G o dost slabším. ()

Kejdlo

Oproti Boratovi je to o dost slabší, i tak jsem se u téhle praštěné ptákoviny slušně pobavil. Nejlepší je asi začátek a zvuky při lízání koulí. Zbytek je sem tam skvělý a sem tam nudný. Domyslím li si Cohenuv hlas, musím rozhodně dát čtvrtou hvězdičku. 7/10 ()

kenkaku

Aliho jsem viděl až po Boratovi (a teď možná budu lhát když řeknu že dokonce i po Brunovi) když jsem náhodou pustil telku a běželo tam tohle. Cohene... Respekt. Tohle nemůže vymyslet nikdo jiný než ty :). I když je to "jen film", tedy jede se s herci a podle scénáře od začátku do konce = jiná podívaná nežli jiné Cohenovi výše jmenované dva filmy tak stejně respekt nad tím jak se dokážeš do své role ponořit a blbnout všem okolo hlavu jen aby jsi udělal to správné promo (kdo neviděl Aliho ve videoklipu Madonny ať si klidně jednu hvězdičku odmaže). ()

solskjaer

Asi nejslabší film s Cohenem. říkám-li nejslabší film s Cohenem stále to znamená, že se jedná o vysoce nadprůměrnou jízdu plnou neskutečné zábavy, které se vyrovná malokterá komedie. Cohen prostě umí a je nesmírně přesvědčivý jako Kazach, módní ikona i neskutečně tvrdej raper. ()