bagetka007

Asi je nejslabší z Cohenových filmů, ale je to jeden z mála stupidních filmů, na které jsem čas od času ochotna se podívat. ()

GOREGASM

Saschův celovečerní debut sice není tak vyrovnaný jako Borat, nebo Dictator, ale přesto ukazuje komikovy chutě a ambice v plné síle. Prasácké fórky mají šmrnc, navíc celkově parodický náběh směrem k pseudohiphoptvrďasům udržuje permanentně rohlíkovou grimasu a například scéna, v níž rapuje Sascha s Martinem Freemanam ve svém žlutém žihadle mě vždycky donutí frázovat "Booyaka, booyaka, jungle is massive... wicked, wicked". Od Saschy Baron Cohena aka Ali G aka Bruna aka Borata vždy čekám zatraceně neortodoxní zážitek a podobně to asi vnímají jeho herečtí kolegové, protože proč by jinak do takového scénáře šli. 70% ()

JimiH

Začátek vypadá slibně, ale je to dost slaboduchý film, kde je pár dobrých fórků a děj je neuvěřitelně tupej. To jsem si myslel Ali, že si vtipnější. ()

plagjoklas odpad!

Vážne nemusím. neznášam toho netalentovaného trápneho "rappera". je to len slabý odvar a trápny pokus o spojenie Smithových kultových postavičiek Jaya a Mlčanlivého Boba ()

fog

Proste klasika, ktera umi rozesmat a to nejen napoprve.Rozhodne to neni nejakej utok na nase "mozkovny" a humor kt. je servirovan je misty stupidni, ale ja jsem se bavil a to je u komedie to hlavni;) ()

Jeand´Boa

Jinde by se řeklo: Otřesný a laciný humor, který si někdo vycucal z toho nejodpornějšího prstu... Ale Ali G se přesto stal pověstnou - řekněme - legendou ... jakto? Těžko říci, někdy je zkrátka třeba nebrát si srevítky... ()

Kaučuk03

Nemůžu si pomoct, ale pro mě naprosto kultovní záležitost. Uznávám, že duchaplnosti ve filmu moc nenajdete, ale proč nedát 4* filmu, u kterého se pokaždě zasměju, když si ho znova pustím. A že už to bylo několikrát... ()

levente

4 kamarádi. 4 lahve vína. Hory. Večer. Ali G se řítí ulicemi, třicítkou, Incredible. Stranou komentáře, líbí se mi, jak lzeCohena milovat i nenávidět zároveň... Ten film se dívkám líbit ani nesmí... ()

-soch-

Aliho do slovenčiny nadaboval DANO DANGL. Ďalej: JURAJ PREDMERSKÝ, JÁN MISTRÍK, FRANTIŠEK KOVÁR a SLÁVKA HALČÁKOVÁ. Réžia slovenských dialógov: PAVEL GEJDOŠ ()

UniqueNett

Když jsem to viděla poprvé, dost jsem se nasmála. Na podruhé už smích výrazně ustával a třetí shlédnutí neplánuji. 50% ()

Stíba

95% vtipů se bohužel vyplácalo v prvních pěti minutách a poté už to byl jen slabý, místy i nechutný odvar. ()

candy_daze

Ali G je nejslabší z Cohenových filmů, ale to rozhodně neznamená, že je špatný. Není to tak zjevná one man show, jako Borat, ale přesto se strefuje do černého. Dělá si nehoráznou srandu ze jednoho z kulturních stereotypů a anglického maloměšťáctví (to je vtipná kapitola sama o sobě). "Hele, otoč se, je za tebou Jennifer Lopez" ()

Ondr@932

Super!!! Sacha Baron Cohen opravdu umí natočit perfektní komedie!! Tato byla jedna z nich perfektní! Hodně jsme se nasmáli:-) Takže dávám 8/10 ()