Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

L_O_U_S odpad!

Hnusná kravina, která mě svého času neskutečně srala. Občas jsem měl chuť Natalii Oreiro (a vůbec všechny (s)tvůrce) něčím praštit. Kdo se dopočítá toho, kolikrát se Milagros s Ivem rozešli a zase dali do kupy, má u mě bod v oblíbené dvacítce. (62.) ()

Chrysopras

Za pana BATISTUTU ani míň nemůžu! A velkou slabost jsem měl pro Florencii - Paola Krum - a nejen proto, že tam Batigol hrál :-) ()

GILLWANDER odpad!

Hlúposť a naivita nevysloviteľných rozmerov. Zápletky, intrigy, všetci herci proste všetko vhodné do žumpového dna. 0% ()

Nuala

No jo, jako malé a hloupé dítě jsem se tím celkem bavila... asi jsem tehdy ještě nevěděla, co je dobré a co ne. Naštěstí už jsem starší :). ()

Hees

No Divoký anjel nie je celkom tipická telenovela ale je trocha viac pojašená preto sa asi dá občas aj pozerať.Natalia Oreiro to tam celé zachraňuje aj keď je speváčka.Okrem toho ale nič zaujímavé na tejto telenovele nie je. ()

Jonash87

Pěkná Natalie Oreiro, jináč seriál naprostý propadák. Viděl jsem sice vždy jen útržky, ale při pohledu na postavy, děj a dialogy jsem si i během krátké chvíle utvořil jasný názor. Jediná hvězda je právě za Natalí... ()

cariada

Tohle bylo docela pěkné Milagros a spol byli k popukání . Hlavně šofér Rocky a zahradník Ramon a pak ten mladý. Telenovela hodně střižená s komedií ,proto to bylo oblíbené a já to sledoval s napětím. ()

MrPierc odpad!

Natalia Oreiro - tak tuhle herečku opravdu z hloubi duše nenávidííííííííííííím. Typická představitelka těchto telenovel a hrála v tolika, že by ji měli odsoudit za zločin vůči celému obyvatelstvu planety. ()

Flaxik

Ta jedna hvězdička je za Natálii, u které jsem kdysi míval převelice prznitelské představy. Nedávno jsem to zahlédl zase a zjevně stárnu, už to nefungovalo. ()

ad odpad!

Ano, jsou horší, což ale neznamená, že tahle není totální sra... Určitě jsou lidé, kteří to žerou, ale takové lidi tento seriál jen oblbuje a dělá z nich jistá známá zvířátka... děkuji, nechci. ()

JohnRambo

Túto ,,ptákovinu,, som pozeral s mamou každý deň. To, že telenovely sú úbohé a trápne nemusím hovoriť ale toto bola celkom sranda. Ale keby som to pozeral teraz tak.....to by sa asi ani nikdy nestalo. Takže aspoň 20%. ()

carly

prvá hviezdička je za charaktery a obsadenie. toľko týpkov po kope človek len tak niekde nevidí a hercov vybrali naozaj skvele. nemohli ste si ich neobľúbiť, aj keď občas vám poriadne liezli na nervy. a záporaci boli správne odporní, ale predsa mali v sebe niečo charizmatické. druhá hviezdička je za humor. niektoré scény by si našli svoje miesto aj v dobrom sitcome. a pritom sa neskĺzávalo do výsmechu. tretia hviezdička je za scenár. áno, miestami to haprovalo, ale keď vymyslíte 120 dielov a nakoniec máte vyrozprávať 270, tak niekde musíte chytiť druhý dych. a aj tretí. a tomuto scenáru sa to podarilo. štvrtá hviezdička je za kameru. neviem koho to bol nápad, ale pohľady do kamery, niektoré pohyby kamery, ktoré napomáhali komičnu, alebo dramatičnosti, či romantike, boli úžasné. možno to nebolo na Oscara, ale na nomináciu určite. a piata hviezdička - alebo lepšie povedané 5 hviezdičiek, je za Facunda a Nataliu. lebo každý dobrý ľúbostný príbeh stojí a padá na svojich hrdinoch a títo dvaja ako pár sú ako z príručky a ešte o trochu lepší. ()

Fallen_One

Mladičká Natalia Oreiro byla v tom seriálu nehorázně sexy a roztomilá 8-) Kdo je argentincem, ať si přidá čtyři hvězdy. ()

messiah

Další bráček co maminka pravidelně sledovala a tak jsem měl na výběr, buď budu místo McGyvera koukat na tohle a nebo se na TV koukat nebudu. Občas jsem z nudy skutečně absolvoval tu první volbu a tak se odvažuji hodnotit. Za nevinnou ucházející fasádu hl. představitelky jedna hvězda. ()