Po jednom ze svých typicky rázných zásahů je inspektor sanfranciské policie Harry Callahan přeložen z oddělení vražd do personálního. Na scéně se však objeví pětičlenné komando vyhozeného vojáka Bobbyho, které přepadne armádní sklad a odcizí zbraně, dynamit, a dokonce i rakety. Jsou sice překvapeni inspektorem DiGeorgiem a jeho kolegou, v přestřelce však oba policisty smrtelně postřelí a zmizí. Harry se v nemocnici dozví od umírajícího přítele DiGeorgia důležitou informaci, než ji však stačí využít, vrazi se sami ozvou. Ohrožují město ukradeným arzenálem a požadují milion dolarů výkupného. Je čas, aby Drsný Harry znovu vyrazil do akce. (TV Nova)

Miller

Velmi mi to připomíná první díl. Velmi jsem si film užil, byli zde velice zajímaví ostentohippie záporáci, skvělá hudba a kamera a též skvělě antifeministickické scény, či Mustafa. Fakt super atmosféra. Prostě pohodový film, který nenudí. ()

Ripley

Tak nám s třetího Harryho udělali komediální buddy movie a tím tu sérii pohřbili.Některé scény a celá banda záporáků působí směšně.Scénář je podprůměrný a hudba v některých momentech vyloženě nevhodná.Herecké výkony krom Eastwooda hrozné.Fakt jsem byl otrávenej.Čtvrtého a pátého Callahana již riskovat nebudu,už jen kvůli těm recenzím. ()

peetriss

Třetí film o drsném Harrym Callahanovi bohužel za svými předchůdci poněkud pokulhává, protože se částečně a nechtíc přetáčí ke krkolomné akční komedii průměrných proporcí a poněkud vymizela ta drsná atmosféra a přesné Harryho hlášky, které byly ozdobou předchozích filmů. Navíc ani samotná zápletka není bůhvíjak poutavá. ()

Lefty86

Vemte si ten sedmihranej čípek a strčte si ho do řiti!! Drsnej Harry se vrací potom co mu oddělaj parťáka (opět) a tentokrát k sobě dostane buchtu, parťačku. Z prvních tří dílů jasně nejslabší i když je tam pár dobrejch hlodů a Harry zase přitvrdil, tak zápletka je slaboučká nic moc zajímavá a střed filmu je moc hluchej. 65% ()

willis

Mně se tenhle díl jeví jako jeden z nejslabších. I když Eeastwood je zase drsný, tak samotná zápletka je neslaná nemastná. ()

Mikino00

Drsný Harry je ještě drsnější a musí překonávat své předsudky vůči ženám, to vše ale bohužel na úkor děje. Vtip to ale neztratilo ani v nejmenším a akční scény rovněž nejsou k zahození. ()

Garch

Dnešní divák by při sledování mohl nabýt dojmu, že vznikne další z oblíbených nesourodých policejních dvojic. Ale je to drsný Harry Callahan. A ten bude i dál vlk samotář. ()

Klajnik

Trojka je už dost vyčerpaná. Neuspokojí po stránce akčních sekvencí ani kvalit příběhu. Sice se na ni furt snadno a dobře kouká, ale obávám se, že si z ní za pár týdnů už nevybavím takřka nic (edit o pět měsíců později: ano, nevybavuji). Snad jenom našedivělého Eastwooda, jak nahání černého padoucha vycházkovým tempem a stejně ho je schopen dohnat... ()

bolan

Super pecka. Ve 3.díle nejen že je Harry Callahan dirty, ale je i neuvěřitelně vtipnej. Klasickej nasranej Eastwood, tak jak ho mám rád. Nelze si nevšimnout i obskurní, časem ztrouchnivělé sedmdesátkové muziky, která provází celým filmem a která se už snad ani dnes napodobit nedá. ()

waits

Harryho Callahana by si by i po třetí většina diváků pravděpodobně z fleku zvolila za šéfa svého policejního okrsku A není se co divit, zločinci je místo pohodového vězení nabídnut jen krátký pohled do hlavně Magnum těsně před výstřelem, úplatky se neberou, vraždy a krádeže jsou trestány. Krásný filmový svět:) Nezdá se mi, že by byl Harry méně drsný, méně cynický nebo probůh více politicky korektní. Přeřazení na osobní oddělení je zábavné, ponižovaná inspektorka do příběhu sedne. Prostě důstojný díl série. ()

Grafito

Klasickej drsnej Harry.. pokud si navíc vzpomínám tak okořeněnej výbornou hudbou.. a finále, kdy je padouch odstřelen pancéřovkou miluju.. :-) .. Jinak padouchy si Eastwood patrně půjčoval navzájem s Charlie Bronsonem z Přání smrti I až XIX. .. člověk by si pomalu myslel, že v US žijou jen samý nezvladatelný sociopati, který jak ráno vstanou, musí okamžitě někoho znásilnit, zabít, nebo rovnou sežrat.. :-) ()

sandinista

Clint 'Bang Bang' Eastwood jako 'Dirty' Harry Callahan. Každej, kdo má rád velké bouchačky, napínavé detektivky s ne úplně blbou zápletkou nebo akci ve městě, neprohloupí, když po tomto filmu sáhne. 1080p ()

warrenur

Pobavila scenka na prijimacom pohovore. Nieco v zmysle zastupeni zien u policajnych vysetrovatelov.. :) Way ahead of its time. :)) Harryho partaci/-cky, kto uz by ich len chcel robit. Opat znacne citit viac ako 40rocny zub casu. ()

pend

Pro někoho nejlepší ze série, pro jiného nejslabší. Velká část filmu je jedna velká akce, na dnešní poměry poměrně zdlouhavá, ale takhle se v 70. točily americké krimi a tenhle film tuhle atmosféru prostě má. ()

strikeman

Třetí Callahan se sice vrátil k původní příjemné hodince a půl "drsné" zábavy, nicméně sklouznul už víc, než je zdrávo, do béčkových vod a schematismu. Harryho parťačka navíc nebyla kdovíjak sympatická figurka... 55% ()

helloween93

Podle mého názoru nejslabší Dirty Harry, který je po všech stránkách průměrnou záležitostí, samozřejmě až na Harryho Callahana, ten je drsný jako vždycky. Z filmu je nadprůměrná jen závěrečná přestřelka v Alcatrazu. Magnum Force nebo čtyřka se mi líbily víc. ()