Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiální text distributora)

Kritik007

Power Rangres jsou nejlepší jak filmy tak seriály. A tento film se doopravdy povedl! Výborně natočené a herci jsou prostě užasný! 98%! ()

DrawRubb

4* jsou čistě z nostalgie! A to proto, že se mi ten film jednoduše líbil. Hltal jsem seriál a proto mi ani film nemohl uniknout. ()

seefoo odpad!

Někdy se holt stane, že z filmový průmysl "vyplivne" takovou hovadinu. Upřímně bych přál tvůrcům, aby se na tenhle "film" museli dívat do skonání světa. ()

William_Kirk

Jedna * za výbornou hudbu od Graema Revella, druhou * za Amy Jo Johnson a posladní * za parádní kostým a masku Lorda Zedda. Škoda, že tam byl jen pár minut... ()

KaKKashi

choze: hele přirovnávat to k Mortal Kombatu je dost nefer:-) MK je podle legendární hry, a se stupidním scénařem tipu bitva tech nejlepších, dobro versus zlo, dokázal MK pobavit, napnout, no celkově dobrej filmek:-) ale power rangers??:-D ()

Tomko87 odpad!

Môžem ja písať že to je odpad, čo aj je. Faktom ale ostáva, že som to v dectve žral. Doslova. Nakoniec máme tu Del Torovský remake ...:D ()

Mrazo

I já jsem býval dítě a tohle byla modla..už jenom z tohoto důvodu nemůžu jinak než rovných 50%. Ale jedno je jisté..od svých 10ti let jsem to neviděl, momentálně na to nekoukám a už nikdy to snad neuvidím..:) ()

Whyyess

Ne, tenhle film rozhodně odpad není! Je na tom kvalitně stejně, možná i líp než seriál, který ve své době trhal rekordy ve sledovanosti ()

Voxel

Přeci jen lepší než seriál. Na rozdíl od něj aspoň o něco lepší děj a také nějaká výprava a triky, tudíž akční scény nejsou tak trapné jako v seriálu. I tak to není žádná sláva. ()

Zackk

nechápu co tu všichni děláte vy takzvaní "filmový kritici", když sem byl malej tak to byl super akční seriál, a pro malý děti to přesně je! vskutku mega dávka blahosklonosti... ()

Moredogs

Pamatam si ked som tento film videl ešte ako decko a bol som nadšeny a teraz ked sa na to pozrem tak vidim že som bol sproste decko, ale aj tak mam dobre spomienky na tento film a preto jedna hviezdička. ()

Jardys88

Jistě je to shit ale za to, že jsem tenhle film v dětství si zaslouží full hvězdičky protože jsem to miloval :-) ()

Camel91

Jako dítě jsem to miloval, když mi bylo 7 tak to bylo boží... Nechápu to negativní hodnocení, v rámci této značky to je podle mě to lepší.... ()