cab

Americane a jejich predstava o Evrope je velmi zkreslena. Kdyz se film vezme s nadsazkou, zabava nizke kvality je servirovana. Nic vic, nic min. 30% ()

Hopper

Ťažko podpriemerná kravina na ktorú som bol zvedavý len kvôli časti o Slovensku. Čo dodať ? Vtipy sú úbohé (a to myslím celý film, bez ohľadu na "krajinu"), herci (?) nesympatickí, jedna-dve scény stoja za pousmiatie, inak oko diváka potešia len odhalené teenagerky. Aj v rámci žánru existuje kvantum filmov ďaleko zábavnejších. ()

1860

Výborná komedia, aneb jak si američani představují nás evropany.. Hodně vtipných momentů, nadsázky a nezapomenutelné slovenské sídliště.. Velmi vydařená nenáročná zábava za 4 hvězdy.. ()

kery-

Takhle dlouho jsem se u komedie snad ještě nezasmál...Začnete se smát už po prvních minutách a smích vás přejde až po chvilce dokoukání filmu. Tohle se často nepovede. Stupidní scénář, který z tohoto filmu dělá to, co je... Jo a kašlete na ty slovenský kokoty co neunesou satiru na svojí zem... Mi scusi ()

zbysik

Nepochopil jsem. Myslel jsem si o sobe, ze jsem majitelem obycejneho smyslu pro humor, ktery tento produkt s radosti zpracuje, ale misto toho se mi dostalo "neceho", o cem bych se nerad dlouzeji rozpravoval. Ty zamyslene vtipne momenty, ne ze by vyznivaly nejak trapne, ale spise absolutne nevtipne, kdy se me koutky ani nezachvely. ()

JOKERHAHAH

Slušná komedie, v ramci žánru Teenagerovská komedie jde přímo o skvost. Hne na začátku mě odzbrojil plešatej a popiercingovanej Matt Damon, pak Vinnie Jones a dokonce i Miroslav Táborský. Nachází se zde jeden opravdu dokonylý joke a to zobrazení Bratislavy, ke konci ale film notně ubral na plynu, vše vyvrcholí absolutně trapným vtipem s papežem, celkový dojem ale je slušný ()

Anicka182

Výborná teen komedie, nejvíc se mi líbilo, že v Praze před Cinestar na Andělu najdete Berlín, na nábřeží máme za rohem Louvre a máme v Praze i Řím a nakonec i na vrcholu Václaváku Vatikán :D ()

wosho

Film sice pobaví a nenudí moc často. Ale doopravdy jsem se zasmál jen jednou a to asi první minutou v Bratislavě, to jsem se smál, až jsem zbudil přítelkyni a psa. Celkově se však jedná bezcenný příspěvek k teen komedií, kterým dávno došel dech a točí se v kruhu jak ekonomie KLDR. PS.: Nechápu poměr jedny pěkný mlaďounký prsíčka k pěti starým, bimbajícím ptákům z nuda pláže. ()

Earl10

Vesměs přehlídka promarněného potenciálu a zkreslených amerických představ o Evropě. Některé nápady dobré, ovšem provedení slabé. Většina scén šustí papírem a nevyzní prakticky vůbec vtipně. Ale na druhou stranu pár scén mě pobavilo, například fanoušci Manchesteru v čele s Vinnie Jonesem (ale vážne nechápu co dělá manchesterskej bar v Londýně) nebo úchylnej Ital ve vlaku či chytlavej song v podání Damona. Na druhou stranu scény s papežem, výstup Hasselhoffa či nuda pláž jsou ukrutně trapné. A zvláštní kategorií je zesměšnění Slovenska, kde se ukazuje americká omezenost v tom nejjasnějším světle. Režisérské trio nedokázalo ukočírovat některé slušné nápady a s pomocí nevýrazných herců se tak dostaví velké zklamání! [40%] ()

Paity

Americký road trip měl alespoň nějakou atmosféru, Eurotrip už je spíše jen o trapnosti a sexuálních narážkách. ()

reditelka

Jako nenáročná komedie docela dobré, ale no teda... To, co chlapci předváděli ve Vatikánu, to už bylo i na ujetou road movie trochu přitažené za vlasy. A to, že tvůrci zařadili Slovensko do východní Evropy a myslí si, že v Bratislavě můžete za dolar osmdesát hýřit celý víkend, to mi hlava nebere. ()

Moskoe

Jedna za chytlavej song o Scottym (+vyparáděnej Damon) a druhá za hoolies v čele s Vinniem. Jinak si nezaslouží nic. ____(S odstupem času koukám, že jsem byl docela přísnej :-) no uvidíme, jestli to ještě někdy uvidim.)____OK, tak.. 3 a půl... zaokrouhleno nahoru (dvě za Damona a dvě za hoolies :D) ()

jasiska

Neviem (ale dúfam), že to chcelo byť paródiou. Sranda to bola miestami bohovská. Postapokalyptická Bratislava alias Novosibirsk a pes s rukou - tak som sa rehotala, až mi slzy tiekli. Dosť zaujímavo hustý výskyt slávnych mien ako Matt Damon, David Hasselhoff či Lucy Lawless v neskutočných úlohách. A typický americko-ignorantský výrok: "Európa je veľká asi ako naše obchodné centrum. Z Londýna do Berlína dojdeme aj pešo." "Ale Anglicko je ostrov." "Tak preplávame." ()

peetriss

Parta přitroublých, věčně nadržených teenagerů na cestě za svými sny, krásné holky, sporadicky odhalená mladá prsa, které jsou občas vystřídány pánskými zadky všech věkových kategorií, šílený kontinent jménem Evropa, blázniví angličtí fotbaloví chuligáni, evropské železnice plné úchylných individuí, "marijánkový nemarijánkový" a notně perverzní Amsterdam, Bratislava jako coby jakýsi hybrid mezi kosovskými, sibiřskými a afghánskými ghetty, kde má dolar zatraceně vysokou cenu a kde mají rádi absinth, náckovské Německo a zneuctěný Vatikán, tak by se ve zkratce dal popsat Eurotrip. Prostě další z řady teenagerovských ptákovin a výsměch celé Evropě v jednom. Ano, svým způsobem je to volovina s velkým V, ale překvapivě jsem se u tohoto filmu občas i celkem pobavil. Pokud Eurotrip berete s velkým nadhledem a nerozčiluje vás americký výsměch Evropanům (ostatně my si také často s Amíky servítky nebereme) a hodíte za hlavu několik trapných pasáží (např. Vatikán a papež), film je i celkem koukatelný. Sympatické byly i miniroličky Vinnieho Jonese, Matta Damona, Lucy Lawless či Miroslava Táborského. Asi jsem se zbláznil, ale dám Eurotripu tři hvězdičky! P.S.: Milí Amíci, já jako Evropan vzkazuji, také vás miluji! :D ()

Haymar

Až se trochu stydím, jak náramně sem se u toho bavil aneb výjimečně vtipná, svěží (i když telecí) roadmovie balancující na hraně teenagerské komedie a sebeparodie. Díky velkému nadhledu a odlehčené atmosféře určitě lehce nadprůměrná záležitost. Čtvrtou * za hromadu vtipných cameo roliček (Vinnie Jones, Petr Jákl jr., Mirda Táborský, Matt Damon, Lucy "Xena" Lawlessová, "Boris The Blade" Šerbedžija, David Hasselhoff)... Btw: zdálo se mi to, nebo tu Praha supovala půlku Evropy (Berlín = smíchovská pasáž Village Cinema, Benátky = pražská Kampa, Paříž = Palachovo nám., Louvre = nábřeží ap.) ? ()

Darik

Musim říct, že jsem se na tenhle film nějak extra dříve kouknout nechtěl, ale ted toho vůbec nelituji. Tenhle film je vtipnej až až takže dávám 4*. Mimochodem - scéna ve Vatikánu je nejlepší:D ()