hroubek

Fajn komedie, která svojí přehnaností a absurditou rozesměje mnohem více, než kde jaká inteligentní komedie.Tohle je prostě film, u kterého můžete krásně vypnout a bavit nad tím, jak z pohledu Američanů vypadá Evropa, i když jí tady ve většině případů zastupuje Česko.To nejlepší na filmu jsou cameo známých herců, kteří si je prostě užívají Damon, Jones a Lawless.Komedie, která neurazí, ale naopak mnohem více překvapí tím co všechno se v ní děje. ()

VanTom

Vlastně taková roztomilá teen / párty komedie se s nechutnými vulgaritami drží nečekaně zkrátka, zatímco svižný romantický výlet po (pseudo)Evropě dovádí do úsměvných absurdit, a sympaticky nedementní obsazení z ní se zjevným nadhledem vykřesává scény s kultovním potenciálem (amsterdamské koláčky, tričko zdarma; kdyby nic, tak zastávka v Bratislavě musí Čechoslováka poslat do kolen :)). ()

Steve_Zissou

Pro nase uzivatele ze Slovenska to asi nebude to prave. Vykresleni Bratislavy je fakt srandovni, kdo bude brat film s nadhledem, tak si u nej dobre pobavi. Necekejte, ale opravdu necekejte seriozni podivanou. ()

Scar

Čo na tom že si tam niekto robí srandu zo Slovenska? Určite to neovplivní moje hodnotenie, pretože soms a pri tom bavil. Veď aj čo sa týka New Yorku, vo filmoch dávajú jeden záber dookola, keby ukázali niektoré štvrte čo tam majú oni, bolo by to horšie.Je to nadštandard amerických teen komédií. Najväčšiu srandu si aj tak robia sami zo seba, lebo je pre nich dôležitejší pôžitok pred európskou históriou, vedomosťami, poznaním a vzdelaním. Inak moc vtipných hlášok a pár dobrých scén. Dobrý nápad! Trápnosti obmedzené na minimum. ()

smolicek04 odpad!

Tak také dielo sa nevidí tak často. Miestami hnusné nemecké pesničky ktoré absolútne nezapadajú do filmu, Úplne blbá a trápna úchylka z penismy. Ešte k tomu aj David Hasselhoff, ktorý to všetko dobabral. Bratislava ktorá vobec nevyzerá tak ako v skutočnosti a samozrejme naša mena oproti USD, tak to ma dostalo najviac. Len hlúpi Američania sa dokážu povišovať nad ostatné krajiny a pri tom si myslia že sú svetová veľmoc. 5cent a postaviť si hotel? To je dosť úbohé. Byť pápežom za 5 min, totálna hanba kto napísal takéto dielo. ()

JKL

Jako hrdého evropana mě tento film trochu zklamal. A to tím, že přesně ukazuje, jak se na nás povrchní američané dívají. Jako na ksindl z východní Evropy. Všechny do jednoho pytle! Alespoň, že zde byli terčem naši 'východnější bratři', kteří se někteří neuvěřitelně vztekají, což je asi na tomto filmům nejpřínosnější. Češi+USA vs. Slováci 1:0... :) ()

Warsheek odpad!

Praha vydávaná mimo jiné i za Amsterdam? To u mě nemůže projít. Navíc jsem se u téhle roadmovie ani jednou neuchechtnul a to je pro tenhle žánr jediné měřítko. ()

ghatos

Jsem překvapený. Pozitiva převažují...některé věci byli velmi podařené. Někdy je to naopak katastrofa. Celkově v žánru teenegerská komedie je to nadprůměr. Upřímně nevím jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky, ale bratr od hlavního protagonisty vytáhl tento snímek na takřka neuvěřitelné 3 hvězdičky :) . 60%. ()

drackula

Jedna z mála teenage komédií, o ktorých môžem povedať že ich mám rád a vyslovene ma nevytáčajú svojou stupiditou. Hostelovský pohľad na zvyšok neamerického sveta je síce evidentný, ale v tomto prípade som sa nad tým dokázal povzniesť a ako celok ma film určite viac bavil ako urážal. 65 % ()

Siri69

Já si nemůžu pomoct,ale mě se to líbilo. A moc !!! Je to povedená teenagerská komedie u které jsem opravdu dost nasmál... Překvapila mě minirole Matta Deamona který si zahrál zpěváka skupiny na začátku filmu (tohle bych od něj nečekal)... :-)) A moc se mi líbil Vinnie Jones v roli fotbalového chuligána (jeho hlášky - perfektní)... K tomu film doprovázelo pár dobrých písniček (např. http://www.youtube.com/watch?v=fZWE4thApfE)... A když k tomu přidám dobré nepovedené záběry na konci filmu,tak mi to vychází na 4* ()

šerminator

V rámci teenagerovských road move jeden z nejlepších snímků. Velmi zábavné jak američani parodují Evrpou, hodně vtipných scének - angličtí chuligáni, ital ve vlaku, robotí bitka, nebo volba papeže ("What the hell?"). Nejlepší je stejně návštěva Bratislavy - "mám niklák koupím si hotel ! ". ()

mkubalikova

Tenhle film je supervtipný, ale řekla bych, že se bavím hlavně proto, že film představuje zhmotněné představy američanů o Evropě. Takhle jsou ti amíci omezení! :-D Praha a ČD jsou už jen třešničky na již tak dobře vypečeném dortu. Bratislava (in summer) rulezzzz!! 70% ()

Autogram

Veľmi príjemná tínedžerská komédia, ktorá si robí srandu z celej Európy od Londýna až po pápeža. Tak jej ani nemožno mať za zlé, že z Bratislavy urobili mesto s vizážou z oblasti Černobyľu a chudobou ako v Zimbabwe, kde sa dá za dolár prehýriť noc plná chlastu a žien. Dobre som sa pobavil. ()

Jaro.Krafcik

Ako poznamenal užívatel Arsenal83, už to nemalo ten efekt ako pred rokmi keď to bola jedna z najlepších komédii. Zároveň tak ako tvorcovia zosmiešnoli Slovensko, konkrétne Bratislavu nemalo chybu. Fakt sme už boli na smiech v roku 2004? Ale inak stále dobrá komédia, aj som ju pozrel v originalnom znení. Záver vo vatikáne mi teda vtipný neprišiel4* ()

Kaja

Teenagerovská komedie, která mě už na začátku urazila tím, že na mapě nebyla Česká republika, posléze jsem si uvědomila, že je to jen dobře, protože s ukázkou Bratislavy jako toho největšího squatu světa, nevím nevím jak by vypadala krásná Praha. Docela humorné na druhou stranu takže průměr ()

Philoun1

No kam se hrabou prcičky. Zasmál sem se a hlavně nelítaly vzduchem žádný fekálie. Navíc bylo příjemný sledovat některé české skvosty a herce. ()

Specs

Hlášky: Scott: - "Co tím myslíš, že mě podvádíš?" Fiona: - "Nemůžu vystát ty lži a podvádění navzájem." Scott: - "O čem to mluvíš? Zlatíčko, nikdy jsem tě nepodváděl." Fiona: - "Já vím. O to je to těžší." & Cooper: - "Přinesl jsi si průvodce na párty?" Jamie: - "Chceš vidět moji cestovní trasu?" Cooper: - "Chceš vidět moje koule?" & Jenny: - "Wow, nemůžu uvěřit, že jste absolvovali celou tu cestu do Evropy kvůli jediné holce." Cooper: - "Počkej, není to ledajaká holka. Scotty, ukaž jí tu fotku." (Scott vytáhne fotku.) Cooper: - "Všechny holky na střední vypadají ve srovnání s ní jako mroži." Jenny: - "Já jsem holka z tvé střední." Cooper: - "Ne, myslím 'holčičí' holky." & Cooper: - "Zkontrolujme to. Evropská prdelka." (Jenny se otočí.) Jenny: - "Co je?" Cooper: - "Ježiš, Jenny. Myslel jsem, že jsi nějaké... děvče. Pojď. Nástupiště 4." Jenny: - "Díky." & Cooper: (k Thomasovi a Jenny) - "Dost už o Fioně. Rozhlídni se. Je tu na sto opilých koček. Můžeme se pokusit vyspat s každou z nich." Jenny: - "Haló? Smíšená společnost?" Cooper: - "Co?" Jenny: - "Jsem děvče!" Scott: - "Ne, nejsi." Cooper: - "Jsi jen super týpek s dlouhými vlasy." ()