DjMetal

Vyborna teenegerska komedia. Bavilo ma to. Ten mini Aďo(hitler) bol podareny. Slovensko potopili husto,ale neslo mi to do hlavy ze akoze uplna diera a mame tu Luxusny hotel a špičkovú diskoteku. a nakoniec: ty?? ty si dobry kamarat s dlhymi vlasmi:D:D.......Vinnie Jones do toho:D:D:D ()

KdG

Celkem povedená roadmovie komedie. Všechny procestované evropské země jsou typicky americky zkreslené. Většina vtipů byla celkem povedená. A co musím ocenit je poměrně velký počet nude scén ve kreých převážně figurovali češky. ()

danielwanderer

A ako som si myslel, že to bude hovadina... Nejaká lacná napodobenina Road Tripu, ktorý pobavil hlavne podarenými hercami... No máme tu Eurotrip s hercami zo začiatku nesympatickými, no akonáhle sa Scott vydupe zo stoličky keď mailuje so svojím nemeckým kamošom, ktorý je vlastne... No holka! Napíše jej kravinu čo je predzvesťou cesty do Európy! Za Londýnskymi hools, za neviazaným európskym sexom, za hašišovými koláčikmi bez hašišu či za najuje*anejším kurzom dolára prosím pekne V BRATISLAVE! Proste ku koncu som plakal od smiechu, hlášky, situácie... Zvolenie za pápeža... Malý heilujúci chlapčiak... Uff... Prekvapenie ako hovado :) :) :). Ja neviem, nechcem vyzerať ako debil, ale hodnotím veľmi veľmi kladne ;). ()

dogma97

Lehkou rukou napsané, velmi vtipné, svižně nastříhané - není proč se omlouvat, že se člověk u této teen komedie královsky baví. A navíc neodolatelná Michelle Trachtenberg s půvabem Scarlett Johansson... Po druhém shlédnutí 23.5.2011 upgrade z 4 na 5* - tohle je v žánru opravdu výjimečný film! ()

SKreyn odpad!

Klasická "tínedžerská" komédia, v českom dabingu to bolo celkom pozerateľné ale slovenský dabing to riadne "zabil"! Inak tá Bratislava, ako ju prezentujú vo filme, tak to fakt neviem, kde našli taký bordel, ak to bolo naozaj niekde na Slovensku, tak jedine v Košiciach - Luník 9, tam to vyzerá dosť podobne. Potom riadna hovadina bola, že za jeden dolár a osemdesiat aj niečo centov sa mali ako "prasa v žite", chcel by som vedieť, kde to boli, rád by som tam prežil zbytok života. Ešte ma dostal "Slabý bratislavský Absinth", to čo za kokota to natočil, resp. napísal scenár? Zase jeden z típkov, čo si myslí, že keď sa povie "východná európa", tak si hneď predstaví "zapadákov". Píííčovina jak mraky nad Saharou. ()

ToJaNe

Jednu hvězdu za malého Adolfa, ten se fakt povedl. Zbytek filmu totální kravina, ale čekal snad od toho někdo víc? ()

dydl1

na začátku v bazénu pěkný prsa,uprostřed na pláži pěkný prsa,německá přítelkyně pěkný prsa.třikrát pěkný prsa,tři hvězdy. ()

rottik-cb

Hlášku „MI SCUSI“, absintovou vílu, klub Vandersex i ohlasy na vybydlenou Bratislavu jsem znala už před zhlédnutím Eurotripu, a upřímně mě překvapilo, že všechno patří do jednoho filmu. Snímek sám mi totiž nějak kultovní rozhodně nepřišel, a zmíněné scény tam prolétly jen tak mimo. Ač se za to stydím, sama sebe jsem slyšela smát se dvakrát- při bitvě robotů a při scéně v obýváku otce Mike, kde jen tam mimochodem na pozadí vidíme jejího mladšího bratra… Protože jsem se k tomu navíc i párkrát usmála, zaháním pocit trapnosti, který mě přepadl u některých scén, a hlásím: Ano, Eurotrip je dobrá parodie, u které příjemně ubíhá čas. Nic víc, ale ani nic míň. ()

predsedajs

V žánru teenagerská komedie je to jednoznačný nadprůměr, bylo tam sice pár jalových scén, ale jako celek by to vyšlo tak na 75%. Jo, je zajímavý, že v každé evropské metropoli je kus Prahy. :) ()

Evii.B

Celkem povedená komedie, některé scény byly vážně skvělé a moc jsem se zasmála. A jiné zse možná trochu trapné, ale tolik jich nebylo, takže se to dalo směle přehlédnout. Opravdu mě bavilo pozorovat Evropu očima Američanů. Musím uznat, že téměř všem zemím to vážně „natřeli“ a opravdu si smlsli na Slovensku. Nutno také pochválit celkem známé herecké obsazení, několik českých herců a jejich skvělé výkony. Jediné co tvůrci tak trochu nezvládli, byly asi jazyky v cizích zemích, protože samozřejmě převahovala angličtina, ale ono se to asi ani jinak udělat nedalo. ()

Čiban

Dobrá teenagerovská komedie která mě fakt natchla. Scott se rozhodne jet do evropy (Berlína) za svou holkou přes e-mail aby zachránil jejich vztah. Při cestě se jim stane fakt dost věcí(zasunou) až na jeho kamaráda Coopra který si to pak rozdá s Jenny v letadle ještě než opustní Evropu :D .Takže skvělá komedie. ()

Judy24

Ten film jsem viděla třikrát. Jednou se slovenským dabingem v mizerné kvalitě a odsoudila ho k odpadu, podruhé s českým dabingem a dala mu jednu hvězdičku a končím po titulkované originální verzi na dvou. Ten film si na nic nehraje a je to jeho největší klad. Od začátku víte, že to mělo být šílené a místy dost puberťácky hloupé, tak to takové prostě je. Já jsem asi citlivka a dámička, ale mě osobně Bratislava trochu urazila. Stejně tak jako Amsterodam/Čertovka, Paříž/Rudolfinum, Pařížské nádraží/Hlavák nebo Conecticut airport/Ruzyně. Prostě mi to přišlo stupidní a levné. Z teenagerovských vtipů už jsem zdárně vyrostla (i-když podle některých reakcí se tohle období vrací), takže jsem se jenom tak uchechtávala a nebo znechuceně odvracela. Bylo to lepší, než mnohé díly American Pie. Ale ne o moc. ()

xenopus

Jedna z komedií, která je schopná zůstat v divákovi dlouho, speciálně divákovi slovenském ;-). Zápletka kdovíjak světoborná (podobných už tu pár bylo), ale zpracování kvalitní a humoru přehršle. Film zpodobňující odvěkou touhu mladých Američanů po cestě po "kulturní a historické Evropě" i jejich úhel pohledu na možnosti vyžití v jednotlivých evropských metropolích. Amsterdam v Čertovce, Paříž před Rudolfinem, Berlín na hlaváku nebo Řím v Národním muzeu je pro našince k pousmání, ale situační komika je na vysoké úrovni, takže se určitě začnete smát dříve než byste vyslovili fluggegecheimen. Nadprůměrná komedie, kterou ale rozhodně nemusí mít všichni rádi zejména díky americkému pohledu na Evropu a pochopitelně sexistickému humoru. ()

Oudee33

Tak to je alespoň pořádná blbost :D Na tohle by měl mít člověk myslim náladu, a koukat na to ve 4 ráno po prokaleným víkendu je tím pravým rozpoložením. Fakt úlet! 80% ()

Ashnobe

Tohle je přesně film, který spadá do kategorie "guilty pleasure". Nedává to smysl, je to děsná blbost, filmová Paříž je z části Praha, ale většinu filmu jsem se výborně bavil. ()