Fat'Fatal

Tohle je jedna z těch bláznivých komedií, co můžu sledovat vždycky. Příběh o ničem, ale jde o ty situace, jako třeba souboj robotů, líbačka dvojčat nebo SCOTTY DOESN'T KNOW! Pořád se u toho směju, nehledě na krásnou Michelle, která to jen dokresluje do čtyřhvězdičkového hodnocení. Přemožitele Ace Ventury 2 ale stále hledám :) . Nedá se určit, kdo z nich je nejlepší, každý je svým způsobem krutej, jako jízda autobusem s anglickýma rowdies, kde Cooper kouká na toho zoufalce vyprávějícího o "vchodu do jejího chrámu", nebo již zmíněný Scottyho souboj s robotem či Jamieho Průvodce po Evropě. Prostě tahle partička rocks a ty nepovedený a vystřižený scénky na konci jsou jen takovou malou třešňičkou na klasické třešni na dortu vtipnosti :) // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

ganjoman

Pro mě jako čecha to byl nehorázný zážitek. Veškeré scény se natáčeli v Praze a bylo fajne je všechny poznávat. Skvěle jsem se bavil. ()

Porp

Človek by v návale hnevu za tú Bratislavu hneď a zaraz rozdával odpady, ale keď si nechá trochu schladiť hlavu, uvedomí si, že Američania vlastne porciu sarkazmu rozdelili pre všetkých Európanov rovnako, takže nikto neostal zvýhodnený. ()

Mukunda

Pro mě skvělý odpočinkový film. Člověk se u toho baví, není po něm vyžadováno přílišné přemýšlení a na odpočinek je to tedy jak dělané. A ač bych tomu nevěřil, odpustím-li ty Paříže, Londýny a Berlíny, které všechny znám, neboť chodím denně kolem, tak je to skvělý film. ()

Joppo88

Možno priveľa hviezd ale... ja som sa fakt skvele bavil... Jednoducho povedané bláznivá cestovateľská komédia - ach, tí anglickí fans :-))) Škoda len, že opäť zhovadili Slovensko a Bratislavu. ()

bararich8

Tohle je prostě tak super film, že musím dlabat na názory ostatních a dát alespoň 4*(wtf proč má tak málo?)... bavila jsem se od začátku do konce, skvělá komedie:-) ()

poli00

Tak hlavní co mě tak napadá, že vlastně neznám moc fanklubů Manchasteru v Londýně, ale zase přesto, že nesnášim Manshits tak mě hooligens pobavili. Tento film sem shlédl už několikrát za posledních asi tak 7let a můžu říct, že mezi Americkejma komediema je to jedna z mála co mám rád. Ta hvězdička za Slovensko (přesto, že naše bratia moc neobdivuju) musí jít dolu. 80% ()

IPajule

Opravdu komedie u které se člověk zasměje v každé vtipné scéně. Pohled na Bratislavu mě opravdu rozesmál. Každá romantická komedie končí šťastně a to se mi na nich líbí. Na druhou stranu už je podobný děj jako tady dosti ohraný. ()

kluzo

Já se bavil. Chuligáni v Londýně mně fakt dostali :-) Užijte si Bratislavu. Je fajn, že jste přijeli v létě. V zimě je to tady hrozně depresivní :-) ()

Drom

Takhle si Bohem požehnaný národ nejsvobodnější a nejsprávnější demokracie světa představuje Evropu? Jasně, že ne. To jen tvůrci filmu byli moc líní, aby napsali a natočili komedii založenou na evropských reáliích a hodnotách. Obalili tedy notoricky známá klišé o Evropanech do amerických hodnot a meřítek a předešli tak nutnosti ze strany diváka cokoliv o Evropě vědět. Nebylo to tedy nakonec tak tragické, pokud se s výše uvedeným smíříte, průměrná a nijak originální komedie spíše pro mladé. Atraktivně natočeno a zpracováno, však bez vyšších požadavků na mozkové buňky. ()

sackrebleu

Totálna guilty pleasure! Komédia je to vlastne maximálne tak priemerná, ale scény ako Vandersexxx v Amsterdame, berlínsky miniHitler a najmä apokalyptická Bratislava ma vždy dostanú. Furt nechápem, ako sa tvorcom podarilo upísať Matta Damona či Lucy Lawless, ale ich úlohy sú proste výborné a ako fanynka Vinnieho Jonesa a Rade Šerbedžiju som si, čo sa týka tých slávnejších, mien skutočne prišla na svoje. Netreba zabudnúť ani na vynikajúci soundtrack (Scotty doesn't know :-)) a Davida Hasselhoffa, ktorého "Duuuu" sa človek len tak nezbaví. ()

Kingjiri

Ujetá crazy teen komedie, která ale zbytečně nesklouzává do trapnosti nebo vulgarity a je zábavná od začátku do konce. Obsahuje spoustu cameo roliček americkejch (Matt Damon a Vinie Jones vládnou) i českejch (Miroslav Táborský nebo Jakub Kohák) herců a některý scény už jsou dneska kultovní (Vandersexxx). Uplně nejvtipnější ale bylo, jak se většina evropskejch scén odehrávala v Česku, přičemž sem vůbec hlavní postavy vůbec nejeli. Čtvrtá hvězda za evropskou (resp. českou) výpravu, dvoucifernej počet polonahejch holek, závěrečný titulky a místama příkladný dohrávání nebo využívání veškerýho potenciálu gagů (Scotty doesn´t know!). ()

moviechecker

Ak by sa dalo dám tejto komédii aj 6 hviezdičiek. Pozrel som si ju znovu po 14 rokoch a stále dokázala pobaviť aj keď som ju videl už aspoň 5 krát :-). škoda, že tie novodobé komédii už toto nedokážu vyprodukovať. skvelé frky a vynikajúca hudba. ()