mak.

Jeden z těch lepších kousků v dané oblasti komedií. Celé je to šíleně přestřelené, ale tak nějak to drží pohromadě. ()

Sosak

Popkornová komedie, nic extra...snad až na zobrazení Slovenska, což musela bejt docela rána pod pás pro východní sousedy :) Jo a písnička Scotty doesn't know je taky přiměřeně poslouchatelná :) ()

HonzaMag

Celkem vtipná teenagerská komedie ve které se mihne Xena, Bratislava, Jákl ml. (to je snad jediná jeho postava, která se pravděpodobně dožije konce filmu), Táborský (u kterého ušetřili za honorář, jelikož se spokojil s niklákem).... ()

GodKnows

Jedna z tých horších amerických komédií. Proste ani raz som sa poriadne nezasmial. Jo a že sa hovorí o Bratislave je mi fuk, keďže Praha bola pre natáčanie ako stvorená :-D a aj tak dodrbávajú celú EU takže by to chcelo odplatu .....Odpad to nie je ale dve hviezdičky sú moc. ()

Lukadlo

Prostě taková ujetá komedie. Já ji viděl, když jsem byl mladší, to se mi celkem líbila, teď už bych ji asi více než tři hvězdičky nedal. ()

BDMarty007

Celkem vydařená teenagerská komedie, jak jen teenagerská komedie může být. Fakt celkem legrace, párkrát se to sice přiblížilo k hranicím trapnosti, ale vždy to nějak režisér elegantně dokázal v poslední chvíli zhoupnout do pohody. Jinak obligátní součást žánru - fekální humor - jsem dokonce vůbec nezaznamenal. Pár podařených vtípků, spousta fakt hot girls, úchvatný punker Matt Damon s oholenou hlavou a piercingem po celém ksichtě (vůbec jsem ho hned nepoznal ...), vydařená partička fanoušků Man United a kamera se nebála točit a střihač nevystřihl celkem explicitní záběry. Celkem dost se mi líbilo hraní Michelle Trachtenberg, která dokázala zkombinovat komediální roli s ženskou přitažlivostí (tak jak to uměly hérečky ve filmech pro pamětníky). Skoro nemůžu uvěřit, že jsem se na to celé koukal a ještě jsem se většinou dobře bavil, ale je to tak! Lepší 3. ()

Zuchy

Tohle je naprosto šílenej film, myšleno v tom lepším slova smyslu. Má to svý slabý místa, něco je už přehnaný (viz Táborský s niklákem, to už bylo moc přitažený za vlasy). Nevadil by mi předvídatelný konec (u obou dvojic), kdyby byl aspoň správně podaný. No a Jákl padnul do postavy blonďatýho Němce úplně perfektně:-D ()

m_a_c_a

Ikdyž se tu objevila spousta negativních komentářů, osobně můžu říct, že jsem se u Eurotripu bavil... Na pár hlášek opravdu nezapomenu. Ale sledování pro mě připadá v úvahu jedině v původním znění - dabing nic moc. ()

Design

Klasická komedie. Příběh vypráví o dospívání mladého kluka, který pojede získat dívku do Evropy, a v samotném příběhu není skoro nic co by tuto komedii dělilo od průměru. Jediný rozdíl je ale ve vykreslení evropských státu a mentality lidí a zapasování humorných scén. Povedená odpočinková komedie při které se fakt musíte zasmát. Nejvíc dokonalý je přijezd na Slovensko a setkání s chuligány ManU. :D a prostě Scotty Doesnt Know.....!!! :D ()

Nyan

Tak takhle by měla vypadat správná teenage komedie. Žádné tělní tekutiny nelítají vzduchem, našlapaná muzika, pořád se něco děje a klasická zápletka o hledání si lásky není zbytečně vulgarizovaná a odvíjí se v zajímavých kulisách. Jako komedie u mě funguje stoprocentně, nevybavuju si žádné hluché místo, . Nic hlubokého (kromě jemného rýpnutí si do amerického vnímání světa) nenajdete, film však splňuje svoji úlohu a tou je rozesmát, hodit za hlavu na hodinu a půl na všední starosti a zajistit dobrou náladu. Doporučuji pro všechny, kteří se necítí moc dospěle, chtějí se na chvíli uvolnit a vypnout, ale u sledování snímků jako Bulšit si klepou na čelo. ()

RajAthen

Tuctový náctiletý roadtrip, který dopadl spíše dobře a to v našich domácích kulisách, ale ze kterého si budete pamatovat pouze tak hudební číslo Matta Damona, jak ho neznáte, s opravdu "vhodnou" písní na oslavu... ()

OPI.

Když si tu pročítám ostatní komentáře, tak se u většiny celkem divím.. Vy jste se bavili? Tak to opravdu nechápu. Mám rád road movie, ale tohle, to už v životě vidět nechci! Dávám * za soundtrack, který nebyl až tak špatný. ()

prasklinka

trochu jsem nepochopila scénu, kde partička stojí před pražským rudolfinem, mají v ruce mapu a tvrdí že jsou v paříži.... no nevadí, když toto přejdu tak je to klasická průměrná americká komedie. ()

Pepper_x

O trochu horší než Road Trip, přesto solidní komedie. Pominu-li stupidní náměť a hlavní zápletku, tak nastalý situace dokážou rozesmát. Zobrazení Bratislavy a scény s Vinnie Jonesem fakt stojej za to. ()

balcazar

Prvotriedne vtipy striedané s podpriemernými, no tých dobrých bolo predsa len viac, takže to je nadpriemer. P.S. Vinnie Jones je pánko! ;D ()