Sakyvanity

Nadprůměrná komedie, která je vhodná na páteční večer, pokud nemáte lepší plány. Docela jsem se nasmála, velmi zábavné byly scénky s italem, robotem a nuda pláž. Možná si to někdy pustím znovu. 70% ()

Marty_cz

U tohohle filmu jsem se smál od začátku dokonce. Dokonalý film na zlepšení nálady nebo zahnání nudy. Určitě můžu doporučit. ()

Simo16

3,5* ale v tomto pripade sa priklanam k trojke.P.S.Romske osady na vychode vyzeraju lepsie ako Bratislava vo filme,bolo to krute,ale chvalabohu nasich Romov,ktori su ,,pychou'' Slovenska neukazali. ()

Martanecek007

Americká komedie, od které můžeme čekat vtipné scény, vtípky a kravinky. Některé absurdní, trapné vtipy tenhle film pro sice obsahuje, nicméně spousta hlášek a fact, že se film natáčel i u nás mi z filmu udělaly film vcelku oblíbený. ()

Vojtas12

"Dear sweet mother of God. We're in Eastern Europe." Když skupinka přijela do Bratislavy, nemohl jsem při pohledu na rozpadlé bytovky z dob komunistů a poslechu těch nejdepresivnějších pohřebních chorálů zadržet slzy smíchu. Kromě toho, v jakém jiném filmu uslyšíte papeže říct "What the hell?". Guilty pleasure nejvyššího stupně. ()

maxcold

Vlak ČD na pařížském nádraží? Motorový osobák na cestě z Paříže do Berlína? Za dolar padesát hotel v Bratislavě? Bratislava? Evropa je ta nejhorší země na světě? Kolik ten film stál? Dolar padesát? Letiště v Římě se jmenuje Ruzyně? Lufthansa lítá linku USA - Paríž? Jeden by řekl, že jsem detailista.... ()

lobo87

Hit mojej puberty. A presvedčil som sa, že aj po desiatich rokoch sa na tomto filme stále dobre bavím. Zábavný výlet amíkov po Európe s čarovnou bratislavskou zastávkou (neviem, či sa mám na tom smiať, alebo plakať...) a krásnou Michelle k tomu... 75% ()

Thovt

šmarjá, až teď po letech jsem zjistil, že toho zpěváka si fakt střihnul Matt Damon! bohužel musím rovnou říct, že kromě roztomilejch cameo rolí Eurotrip sotva vyniká nad průměr žánru ()

sodomex

Jasně, že 4 hvězdy jsou až moc na tento film. Jasně, že je to pubertální blbůstka, která je jen dalším výplodem USA prciček. Na tohle vše říkám no a? Nevím zda je ještě nějaký podobný film u kterého jsem se tolik smál a jeho hlášky mě budou do smrti následovat. Nezapomenutelná zábava s hlavními herci a pro mě? Dokonalý nápad na film, který dopadl skvěle. 5 hvezd už by bylo barbarství, ale za tohle hodnocení se ani za nic nestydím. ()

moviefan4

V pohode americká teen komédia, ktorá nieje vyslovene zlá ale nieje ani tak dobrá aby vyčnievala z radu tých mnoho amerických teen komédii. Eurotrip je v ramci žánru nič nové ale v rámci filmu je to príjemný chill out film. Pár krát som sa zasmial ale nudit som sa nenudil, neodporúčam ani neodradujem. ()

maestrotatum

Eurotrip alebo necenzúrovaný pohlad amíkov na takú stoku ako je Bratislava. Teraz sa to už zmenilo a Bratislava je ozajstnou metropolou Republiky, naštastie, ale asi každému pri názve filmu ako prvé napadne scéna depresívnej Bratislavy. Ved inak vo filme nie je nič čo by sme predtým nevideli. Až na tú Bratislavu, to fakt škriabe na duši, že krajina možností nás považuje za jedno veľké getto. Výlet partie bezstarostných študentov strednej školy po asi šiestich krajinách európskeho svetadielu nie je významne zaujimavy ale priemer to spĺňa. Nemôžete byť sklamaní, keď ste nemali očakávania. Nie je to komédia, ktorá sa stane vašou oblúbenou, nie je to komédia, ktorej DVD-čko bude hrdo stáť na poličke a vynímať sa v zbierke. No napriek všetkým dôkazom, ktoré potvrdzujú krutoprísny primer by ste aj tak mali tento film vidieť. Prečo ? Proste tak [60%] ()

AVP

Prijezd do Bratislavy ten film srazi o polovinu, do te doby to bylo neskutecne skvele rozjete, se spoustou dobrych forku, ktere se obesli bez fekalniho humoru. Je skoda ze tak skvele rozjeta komedie se takhle znehodnoti par zabery, ktere ukazuji Bratislavu jako zumpu Evropy. Skoda. ()

esmoke

Jedna hvezdicka za "Zelenyho skritka" jedna za to jak Praha dokaza zahrat celou evropu. Jinak Je to docela pohodova teen comedy, me prislo fajn ze neni toho nechutneho typu. Mira zabavnosi zalezi na ulitlosti. ()