Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

AllShallFall

Arnold se sice zas až tak hodně do komedií nehodí, ale tady mi seděl výborně. Ona celá ta bláznivá honba za Turbomanem byla bezvadná show. ()

Slartibarkfast

Vánoční rádoby komedie, ve které Arnie nahání v obchodech figurku turbomana pro svého syna. Vidím v tom jistý odraz dnešní zvrácené doby. Když z toho tedy vyškrábnu to poctivě ukryté poselství, je to vlastně celkem zajímavá vánoční záležitost. Pitvoření hlavních hrdinů a nesmyslné příhody jsou však vskutku spíše pro dětské diváky a pro mne dost nesnesitelným aspektem filmu. A to finále přímo kolosální patos. Kdyby to skončilo poučením syna, že na dárcích vlastně tolik nezáleží, dostalo by to u mne určitě víc. Takhle jen další flusanec do xichtu vánocům. 35% ()

nash.

Kdo by to byl řek, že to bude zrovna Arnold Schwarzenegger, kdo si připíše jednu z nejzábavnějších vánočních taškařic. Je to sice ptákovina, ale zábavná (a to platí nejen o zátahu na falešné Santy), utahující si s těch skutečných Vánoc, které někteří každý rok prožíváme (jako je schánění dárku na poslední chvíli) nebo bychom prožít chtěli (kdo by se pro své dítě nechtěl stát jeho vysněným superhrdinou). A pokud to má nějakou vadu (jakože má) tak závěrečná tečka, která přijde po titulcích, je všechny smaže a defitivně roztáhne pocit z filmu do úsměvu. ()

silentname

Film, ku ktorému sa cez sviatky Vianoc rád vraciam v guilty pleasure štýle. Neviem prečo, ale Arnold Schwarzenegger, ktorý sa snaží dostať hračku Turbo-mana ma vždy bere a rehocem sa na filmových nekvalitách, ktoré akosi pre mňa fungujú. Je to hlúpe, ale je to zábavne hlúpe a to mi stačí. ()

Chrustyn

Jeden z mála Arnieho výletu na tenký led rodinné komedie. Vánoční komedie, ve které Arnie mlátí soby a falešné Santa Clause aby pro svého syna sehnal vysněný dárek. Škoda trapného konce. ()

Arsenal83

Vtedy sa to dalo pozerať, normálne aj rozosmialo. To ešte Arnold dokazoval, že kamennou dementnou tvárou vie viac ako byť len Terminátor, vie byť aj komediálny typ. A potom odementnel viac a tak ostala len jedna možnosť - ísť do politiky. ()

packa

Vánoce nesnáším, dárky kupuji na poslední chvíli, takže Arnieho lapálie se sháněním synovy vysněné blboviny se mě docela osobně týkaly. Jen by snímek nemusel mít ten příšerný happyend. ()

Dr.film

Arnimu moc komedie nejdou, jeho herecký potenciál na ně prostě stačit nemůže. Zase na druhou stranu jsou Rolničky kam se podíváš to lepší, co v žánru komedie Arnie natočil. Zábavné, rodinné a srozumitelně natočené vánoční téma servírované klasicky pro Amerického rodinného křupana. ()

Bauer

Vím, že jsem asi divný když dávám plný počet hvězdiček ale mně se to prostě líbilo moc!!! Film má skvělou vánoční atmosféru.Arnolda Schwarzeneggera nemusím ale v této roli se mi líbil a hlavně dokázal být občas vtipný.Závěrečná scéna s Turbo Manem mi přišla celkem dobře provedená.Prostě komedie, která je příjemná a na Vánoce se hodí.Zruba jedna hodina a 20 minut mi krásně uplynulo!Jedna z těch lepších vánočních komedií. ()

duklak2

Tento film potvrzuje, že Arnold se na komedie nehodí. Proto jsem rád, že se natočil. Film je zaměřen spíše na mladší diváky. Pohled dospělého a dítěte je proto rozdílný a myslím si, že to je tak i u hodnocení na CSFD. ()

Lucasion

„Put that cookie down! Now!“ Arnold je úspěšný člověk. Má práci, manželku a syna. Když se mu kvůli práci podaří zklamat syna, nezbývá mu nic jiného, než se syna zeptat jak to může napravit. Odpověď je jednoduchá – super akční figurku Turbomana. Arnie ovšem zapomene a tak jde tuhle hračku shánět na Štědrý den do obchodů. Ano zápletka je mírně předviděná, ale s tím se počítalo. Jako komedie je to místy docela vtipné. Většinu času to spíš působí ujetě, než vtipně. Nicméně bych řekl, že Rolničky, kam se podíváš spíš obstojí jako vánoční komedie se vším všudy. Nutno dodat, že americká vánoční komedie. (60 %) ()

ScarPoul

Mám to rád. Ja viem, že je to blbina, ale pozerať sa na Arnolda behajúce a skákajúceho a kričiaceho - PUT DOWN THE COOKIE!!!!NOOOW! je na nezaplatenie. Pri najstresovejších scénach - hrá tá najpríjemnejšia vianočná hudba - a nebyť konca, ktorý posúva celý príbeh do neuverieľnej roviny, tak by sa jednalo o vianočnú klasiku. Chápem prečo to spravili. Nehnevám sa na nich za to. Jingle All the Way je film na ktorom som vyrastal a po dlhom čase mi príde fajn pozerať sa na niečo - čo by sa kvôli mnohých scénam nemohlo natočiť dnes. Chýba mi svet bez tej hlúpej PC. Kedy dospelí muž mohol skočiť do guličiek a napadnúť dieťa, kedy černoch mohol len tak škrtiť ženu pred hračkárstvom a kde sa dávalo päsťou nasratému sobovi. Videl som Director´s Cut. Guilty Pleasure. ()