Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

Dale

Mizerný scenár, mizerné efekty vymykajúce sa všetkým zákonom fyziky aj zdravému rozumu a mizerné herecké výkony známych hercov „zdobia“ tento film. Ešte že tá Jennifer tak dobre vyzerá, lebo inak by sa nebolo na čo pozerať. Takže hlavne vďaka nej za **. ()

Terva

Když jsem to viděl poprvé, musel jsem se smát těm vý...tvorům, kteří se plazí po obrazovce. Dal bych -odpad-. Ale něco se zlomilo, odstupem času jsem film viděl znova a už bych hodnotil víc. Jon Voight už mi nepřipadal jak Indianajones a Jennifer Lopez se zas nechovala tak špatně. Možná jedna hvězda. Po dalších asi dvou letech jsem zjistil, že na tento film myslím a že si ho musím pustit. To už jsem znal i herce, který "skape" hned na začátku (Danny /Machette/ Trejo).A z přimhouřenýma očima ,abych neviděl ty hady, jsem hodnotil za dvě hvězdy. Pak jsem viděl Anakondu 2 Honba za krvavou orchidejí, a bylo rozhodnuto.Jednička dostává tři hvězdy!!!! SSSSSŠŠŠŠTTTicho. Dnes 3.8.2011 po shlédnutí dokumentu Nigela Marvena jsem přidal další hvězdu. ()

m.krudenc

Zajímavý příběh. Hezká podívaná pro nudné večery. Žádné velké filmařské umění to není ale není to zas taková katastrofa. ()

corpsy

Ach jaj! A opäť tá nostalgia. Klasika kino béčka 90. rokov, keď ešte Jennifer Lopez nebola otrepanou témou - a prepáči mi, ale mňa vo filme oveľa viac priťahovala sladučká Kari Wuhrer, Ice Cube hrával vo filmoch len sporadicky, Owen Wilson ešte nebol hviezdou, Danny Trejo bol len hercom na pár záberov a Jon Voight bol známejší ako jeho dcéra Angelinka. Mňam mňam zábava. ()

Kryton

Blbé béčko s motorickým hadem, které vás vyděsí díky hereckým kreacím Ice Cuba a Jennifer Lopez. Celou dobu jsem fandil hadovi. ()

draggo

Čistokrevné béčko, které si na nic nehraje. Pokud při sledování vypneme mozek, čeká nás skvělá zábava. Já holt na filmy tohoto typu mám trošku úchylku. Hadi, jo to je moje :) 75% a 4* ()

mis-ko odpad!

Tento hnoj by nezachránila ani nahá Jennifer Lopez, ale aspoň by bol dôvod pozerať to. Takto je to len príšerné béčko, plné digitálne humornej anakondy, rádoby desivých scén (detail kričiacej tváre pod kožou anakondy), prehmatov proti fyzike aj bioloógii, a vôbec celé je to príšerná zlátanina. ()

Historik

Je myslím scestné od tohoto filmu očekávat nějaké umění nebo nějakou revoluční filmařinu. Je to rutinní horor, na nic jiného si nehraje. A je to dobrý horor. Napínavý, děsivý. Samozřejmě i trochu předvídatelný. Ale pokud na tohle není divák ochoten přistoupit, ať se dívá na něco jiného. ()

Vyrida

Pamatuju si, že jsem na Anacondu chtěl jít dokonce i do kina, ale neměl jsem ještě ony povolené dospělacké roky, takže jsem měl k mému vzteku útrum. Po několika letech se film objevil na obrazovkách komerční televize a já si film mohl konečně vychutnat plnými doušky. Opravdu na mě tehda udělal kladný dojem a líbil se mi, jak nenáročný scénář, tak hlavně animace plaza, které když se ohlédnu za následujicími pokračovaními jsou jasně nejlepší. Z hereckého obsazení přísně vyčnívá Jon Voight a pokaždé když uslyším jeho jméno vybavím si právě jeho roli drsného lovce v tomto filmu. Ostatní máničky by se daly naházet do jednoho pytle a hodit hadovi k snídani, protože od toho tam vlastně taky jsou. Z dnešního pohledu film vnímám jako další z řad průměrných zvířecích vyvražďovaček, kterých najdeme už stovky, ale pokud hledáte něco koukatelného o plazech, tento film vám směle poslouží. ()

Vojcl

Špatný film se špatnými hereckými výkony, špatným scénářem a špatnými efekty.. Na dvojku jsem raději ani nešel, škoda času a peněz... ()

Makky

Večne drsňácky Ice Cube, vrcholne "akčný" Jon Voight a krásna Jennifer. K tomu pekné prostredie a vznikne nám naivná vyvražďovačka s gumenou / digitálnou potvorou inteligentnejšou ako väčšina hlavných postáv ()

Bat55

,,Anakonda Vám vyrazí dech"..... jasnééé. Ono Anakonda sa hrá na niečo viac, ale v skutočnosti je to tupý, primitívne postavený film, bez žiadnej zaujimavej postavy (len John Voight mal daaký charakter). Opäť som dopozeral tento film, už ale po 10. krát a musím uznať, že to bolo pozerateľné!!! Ale žiadne veľdielo to nie je a nikdy nebude. Jennifer Lopez podáva zlý výkon a ostatný herci tiež. Anakonda je priemerne urobená a vôbec nesúhlasím s názvom "Horor". Klišé za klišém, béčko, možno céčko, ale nostalgia mi nedovolí dať nižšie hodnotenie. /50%/ ()

Žralok

Solidní oddechovka v hlavní roli s obrovskym a hodně nasranym hadem. Pro mě jeden z top zvířecích hororů. Skupinka mladejch filmařů se vydává na Amazonku aby našli Lidi z mlhy. Bájnej domorodej kmen jehož existenci ještě nikdo neprokázal. Po záchraně trosečníka však události nabírají spád když na ně zaútočí obrovská anakonda a domnělý zachráněný se jí chce pokusit chytit. Živou. Pozdě zjišťujou že se jedná o šílenýho lovce hadů kterej je zavedl do jejího teritoria jenž si tahle potvora hlídá. Podaří se jim přežít a splnit svůj cíl nebo se stanou obětí obřího škrtiče ? Film se dočkal dalších 3 pokračování. Bohužel silně pochybných kvalit. ()

MATADOR odpad!

No prosim, známých tváří a ty se bojí nějaké počítačové (gumové), dlouhé zrůdy s názvem Anakonda. A ještě k tomu se to někdo opováží dát v hlavním vysílacím čase. Potěž pánbůh ! ()

AlistairMir

V hlavní roli zadek J-Lo do kterého se celej film bude snažit zakousnout gigantická anakonda mimochodem velmi dobře udělaná. Známých herců je tu na horor poměrně dost a křivdil bych jim, kdybych neřekl že hrají v pohodě. Jon Voight hraje slizkého mizeru opravdu dobře a celej film jsem si přál , aby si ho anakonda dala k obědu. Had má bohužel asi jinej názor na to koho sežrat protože si vybírá všechny kolem ale nakonec se měření sil dočkáme. Když jsem to viděl poprvé bylo mi 12 let a film mě bavil, teď po letech musím uznat, že mě baví méně, ale stále to je slušná porce zábavy s několika dobrýma scénama. Akorát už by lidem někdo mohl vysvětlit že had opravdu hystericky neřve ani když mu hoří kebule. ()

marleyy

30% Ukrutně vtipně udělaná replika Anakundy. Občasně dusná amosféra džungle a slušný výkon Jona Voighta mi dovolili dát alespoň 2 hvězdy. ()