Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

marleyy

30% Ukrutně vtipně udělaná replika Anakundy. Občasně dusná amosféra džungle a slušný výkon Jona Voighta mi dovolili dát alespoň 2 hvězdy. ()

Aleee89

Film jsem viděla jen proto, že ho dávali v televizi, jinak bych na něj třeba do kina nikdy nešla. Jennifer Lopez "rádoby herečka" filmu určitě nepřidá. Námět je také stokrát omílaný, když se objeví nějaká příšera a ta zabíjí a zabíjí... Navíc se mi v konečných scénách vůbec nelíbilo, jak udělali anakondu, byla až moc umělá a málo realistická. No, tenhle film zkrátka nic moc, možná některé scény byly dobré, ale jinak ne. ()

radomiil

+šikovná,okouzlující J.LO/stupňované napětí v tajemně drsném prostředí/povedené triky...beru ještě pokračování o sedm let déle v Honbě za krvavou orchidejí-ovšem následné, přiživující se zhovadilosti by nepozřela ani maxianakunda ()

lekr

Náhodou..já se celkem jsem se bavil...trocha dobré akce, vtipných momentů, lekaček, vizuálně dobře zpracované anakondy a hlavně sexy Jennifer Lopez....Luis Llosa není tak hrozný režisér jak se o něm povídá.... ()

rakovnik

J Lo opravdu není pěkná a proto jsem moc přál anakondě, aby se dobře najedla, obzvláště díky jejímu tučnému zadku by měla vystaráno na pěkně dlouho. No, dá se na to koukat, pozdě v noci, když nic jiného nedávají, aby se člověku lépe spalo. Bez napětí, bez atmosféry, bez strachu, oddychovka. Btw: Digitální anakonda nešla zabít skoro nijak, zato na tu gumovou stačila sekyra :-) ()

SallyZen

Je to podprůměrný film, jenže, když jsem byl menší, tak jsem žral, jak anakonda žere jednoho po druhým a jak jí to šlo. Teď je to moje vzpomínka na dětství, které bylo občas proseděné u televize. Když se ale podívám na herecké obsazení, tak je pro mě šok, kde Llosa nabral tolik známých jmen. Divím se, že do takové blbosti vůbec šli. Až na Welkera všechny odněkud znám. No každopádně mi tenhle "horror" nevadí, protože vím, že jsou mraky horších filmů o hadech. 55% ()

Martin741

Tak Amazonia je plna kadejakej havede a veruze verim tomu, ze aj nejaka vyse 10 metrova anakonda tam kludne zije. Tento film je vsak ako -tak kvalitny, tocil ho totiz Luis Llosa /Specialista/, a tak sa pekne pohral s reziou. Scenar je na urovni : dokumentarna vyprava do Amazonie sa meni v boj o zivot. Herci teda nic moc, akurat Jon Voight sa tu objavil /otec Angeliny Jolie/, ale par dost nechutnych scen potesi hororoveho fandu. 69 % ()

Figu

Ale jo, s odstupem času přihazuju o hvězdu navíc, asi taky trochu skrz nostalgii. I když teda ten had v té době devadesátek nebyl ještě tak úplně top počítačově vymazlenej, kdy jednou je dlouhej, jak tejden před vejplatou, jindy zase stěží velikost užovky, tak to není zase takovej propadák, jak procenta naznačujou. Obsazení těžce béčkový, každopádně se anakondě nedivím, že šla po Jennifer, jelikož ta byla opravdu doslova k sežrání. 55% ()

cariada

Průměrný hadí horor. o obří anakondě kdesi v Amazonce kde se výprava chystá filmovat indiány, ale jak už to bývá jeden z nich má poněkud jiné plány a předhazuje je obří hadici jednoho podruhém. Je to spíš víc dobrodružné než hororové. Ale na podívání to je, obsazení je hvězdné, výsledek průměrný. ()

Attta

Kdo neviděl v 90. letech, jako by neviděl... Moje apartní vzpomínka z děctví na tenhle film je nepopsatelná, jinak je to docela odpad. ()

DruidKarel

Tak tomu říkám krok vedle, spíš než krok, tak je to přímo veleskok o tyči... Odporný příběh a naprosto nicotný pocit z atmosféry pro mě z tohohle braku dělá odpad... Ale Jennifer Lopez je kus (i když v tomhle filmu mi nepřišla snad ani sexy), a proto dávám 1*... ()

starbrejkr

No, je to sice nebeská pí*****a, ale mě to já se na to po delší době teď klidně kouknul podruhý a zase jsem se bavil, i když pohříchu tak, tak bych se u toho filmu asi bavit neměl. Digitální anakonda je opravdu dost špatná a nerealistická, ale i díky tomu se člověk baví. Velkým plus je pak Jon Voight, který je i v šedesáti ve formě a já mu to žeru. Naopak Jennifer Lopez se mi tu moc nelíbila, víc jí to sekne v pozdějších filmech:-) ()

C0r0ner

Když mi bylo asi 10 let, tak to byla totální paráda. V dospělosti z pěkných vzpomínek zbyla jenom parodie na film. Neuvěřitelné obsazení (na takový počin) se absolutně míjí účinkem a celý scénář je průhledný od první do poslední minuty. A k tomu samozřejmě obří had s IQ větším, než celý tým lidí. 25% ()

Fallen_One

Slušný koukatelný průměr, kterému ale nemůžu dát 3 hvězdy, kvůli příšerně "počítačovému" hadovi. Jinak jde o film, který má slušnou zápletku, vesměs našlapaný děj a sem tam i herecké výkony, pokud to tak lze říct. ()

gabin(a) odpad!

Slogan na plakátě nelže. To mi teda fakt ten dech vyrazilo! Chtěla jsem si dokázat, že dokážu překonat svou fobii z hadů, obzvláště tlustých a vlastně se mi to i povedlo. Anakondě jsem fandila, byla tam nejlepší. Škoda, že nesežrala Lopezovou. Nebo jo? Já jsem to totiž nedokoukala, takový masochista zase nejsem. ()

AD P

Jeden z mala titulov, z velkej skupiny tych vseliakych MEGA....( hadov,slimakov,pavukov,krokodilov,mravcov,chobotnic,zralokov......),ktory naozaj stoji za pozretie ! ()