Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Tomco

Dnes Road Trip vnímam tak trochu s vekovou rezervou, ale v čase distribúcie do našich kín to bola pre mňa poriadna pecka, hodná hádam aj piatich hviezdičiek. Treba však uznať, že narozdiel od iných teen filmov, ktorých začiatkom milénia vznikalo na mraky, je práve tento tým lepším z daného žánru. ()

korbitch22

ze všech těchle pubertálních komedií,které nás stále a stále zaplavují,je tahle nejzdařilejší.opravdu solidní i když trošku nahlavu postavený příběh a svižné tempo,ani trošku nenudí.za ka za ka! ()

mcb

Nevím, co se mi na téhle přiblblé komedii líbí....Ano, je to opravdu hloupé a jednoduché. Ale taky velice koukatelné a připomíná mi, jak je občas život fajn. Bezstarostný a zábavný. Total teenage guilty pleasure no.1. ()

Ivoshek

Celkem sranda, které ke čtvrté hvězdě chybělo vidět to v původní anglické verzi (a ne s debilním levným dabingem). Jinak fór se slepeckým autobusem a hlavně konverzace s nevidomou recepční patří k vrcholům filmu. "Nekrmte mi toho psa!" "Já ho nekrmil." "Nelžete. A netvařte se na mně takhle!". Jo - a Tom Green je psychopat. ()

TheEvilTwin

Na co Todd Phillips sáhne, to se mu povede a je to vždycky strašná prdel. A Road Trip se jeho standartům rozhodně nevymyká. Je to místy správně ulítlé a už jak název napovídá, jde o trip, který se tak trochu zvrtne a který přinese víc než dost zábavy. Vidět Stiflera potěší vždycky, všechny hlavní postavičky jsou solidně "své" a úsměvné a ikdyž to rozhodně není žádná převratná komedie a řadí se do toho žánru tuctových, ne až tak zapamatovatelných 90minutovek, u kterých člověk jen vypne a baví se, tak jsem si ji užil. Fajn oddechovka. ()

HellFire

Ano, pribeh je jen na okraj, ale ty situace, ktere se kolem toho dely me hodne rozesmali. Preskok mostu, setkani se slepou holkou, vecirek cernochu, dedecek a mluvici pes, nesmrtelna myska... :) ()

eraserhead666

Taková milá záživná sranda, s nádechem absurdna (Tom Green) a nechutna (vždy skvělý DJ Qualls), která pobaví a rozhodně neurazí. ()

Ištván87

Nevím jak vy, ale já se pobavil. Seann William Scott tu podává asi nejlepší herecký výkon své kariéry a celkově se jedná o takový ostřejší prcičky. A to tím, že je tu jeden degen vedle druhýho a všechno je to dost ovlivněný tím, že to vypráví největší mamlas na světě, jménem Barry. Jinak je to docela příjemná jízda. ()

kajda.l

Po prvních prcičkách má nejoblíbenější "teenage" komedie. Ani nevím proč, ale humor Seana Williama Scotta mám rád. A pozitivní je, že i 9 let po prvním zhlédnutí se mi to líbilo skoro stejně, zasloužené 4 hvězdy. ()

ARI50

Road trip je bombová komedie kde se musíte smát nahlas protože vidět v akci DJ Quallse se nebudete rozhodně nudit a ne jen to spousta dobrých tváři tomu taky napomáhá. ()

Necrotongue

Tak jsem byl dnes už podruhé na tripu, ale tenhle byl pro mě jaksi horší. Když jsem film viděl poprvé, byl jsem podstatně mladší než dnes, a jedině to může omluvit mé původní hodnocení. Dnes jsem se u filmu po většinu času hlavně nudil, chvílemi jsem se za tvůrce i styděl, a protože od komedie očekávám hlavně humor a zábavu, měl bych snímek správně zodpadovat, hvězdičku ale ponechávám za Amy Smart. ()

mm13

Tak takúto hovadinu ja môžem, aj doktor mi dovolil! ...inak teenage komédie sú popri paródiách môj najmenej obľúbený žáner. Asi som mal tú správnu náladu. ()

prome

Prumerna komedie o jizde kvuli spatne kazete. to bylo strucne k pribehu a prejdu k memu hodnoceni Tom Green je ve filmu navic a zadny jiny herec,krome Seanna Williama Scota ktery byl lehce nadprumerny, nepodal aspon prumerny vykon a vse zachranuje scenar, ve kterem je mnoho dobrych vtipu a celkem dobra rezie ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“