Krásné agentky Natalie, Dylan a Alex se snaží získat zpět dva ukradené prsteny. Osvobodí v Mongolsku ze zajetí federálního šerifa, ale jeho prsten se jim nepodaří získat. Samotné prsteny jsou bezcenné, ale pohromadě se stávají cenným artiklem všech zločineckých gangů. S jejich pomocí lze odhalit novou identitu všech osob zařazených do národního programu pro ochranu svědků. Když začínají svědkové umírat, musí odvážné krásky zdolat celou řadu nepřátel a vzít na sebe mnoho převleků, než se jim podaří případ vyřešit. A není to rozhodně snadné, protože proti nim stojí i legendární Madison, která kdysi také patřila k Charlieho andílkům. Průběh akce nečekaně naruší Dylan, která je přinucena postavit se tváří v tvář tajemství ze své minulosti. To může ohrozit životy jejích dvou kamarádek… (TV Nova)

Trailer 1

POMO odpad!

Akcia neprehľadná a neurotická, paródie na filmy trapné, dej prakticky žiadny - keby vám niekto poprehadzoval kotúče, vôbec si toho nevšimnete. Pokiaľ táto vec zaznamená komerčný úspech, bude to znamenať začiatok konca dobrej americkej filmovej zábavy - k natočeniu niečomu takému totiž netreba nič viac, než veľký rozpočet. Som rád, že zomriem so súčasnou generáciou a nebudem svedkom doby, kedy sa touto rovnicou bude riadiť 80% hollywoodskej produkcie. ()

kOCOUR

Pomalejší bullet-time, přiléhavější latex, vypilovanější vibrace jistých nejmenovaných partií, ještě ztřeštenější, rychlejší, hlasitější, to jsou noví Andílci. Videoklipový nářez je oproti jedničce ochuzen o jakékoliv příběhové těžiště a (pravděpodobně správně) sází na to, že tohle léto vysuší naše mozky a degradovaný zbytek těl bude zírat na omáčku bez knedlíků naprosto pobaveně. Nevím, osobně jsem tímto downgradem zklamán a Andílci se v mých očích už bez debat dají označit jako bezmyšlenkovitá popcornová jízda, přesto jsem se ještě pořád královsky bavil. Film neztrácí tempo, vizuálně je nabroušený jako břitva, hodně nahlas tam hrají Prodigy a holkám... těm to sekne pořád. Pokud se někdy dočkáme trojky a ta poběží ve stejném tempu, mozek už nechte stoprocentně doma. Teď Andílci kolidují přesně na hranici stravitelnosti... ()

Lima

Jo, je to strašlivá hovadina. Ale copak se můžu upřímně zlobit na film, který svoji zhovadilost v každé scéně otevřeně přiznává, nebere se vůbec vážně a je natočen ve vražedném tempu, které nedovolí se nudit? Někdy s jistou dávkou nadhledu se dá konzumovat i takováhle ptákovina. Čímž neříkám, že podobný typ zábavy vyhledávám. ()

Gemini

Co můžete čekat od filmu, jehož originální název mluví o úplných trotlech?;) Spoustu akce, žádný smysl čehokoliv, děsně cool postavičky, a abych nezapomněl, pěkné roštěnky. A k nim ještě Demi Moore, jejíž scény jsou tím nejlepším, co druhý díl andělských mršek nabízí. Billa Murraye, skvělého znuděného zmatkáře se stylem nahradil neskvělý nudný pablb původu exotičneho, a jeho scény jsou pro mě (a tím pádem i pro film;)) naopak tím největším záporem. Z lasičky sice možná umřete a MC Hammer je taky pořádná šupa, ale celkově to prostě je slabší než jednička - a tak dám (vzhledem k obsahu) slušných 50%. ()

golfista

V podstatě je to stejná "blbost" jako první díl. Ale - zatímco u jedničky jsem nevěděl do čeho jdu a byl jsem docela příjemně překvapen, tak teď jsem to věděl a překvapen jsem byl taky :( Možná je to líp natočené, ale absence jakéhokoli příběhu začne ve druhé půli dost vadit. Když jednička byla "za tři", tak tady musím o dost níž. ()

• Podle srazu absolventů Pete (Luke Wilson) absolvoval Rydell High School. Na Rydell High School se odehrává děj filmů Pomáda (1978) a Pomáda 2 (1982). (gug)
  • Motorkářské závody byly natočeny u uhelného dolu v San Pedru, kde byla trať pro motorky umělě vytvořena. (The.r.y)
  • Sirotčinec, kam jdou Andílci oblečeny jako jeptišky, je ve skutečnosti Playboy Mansion. (The.r.y)