Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• WolfR

Druhý díl Charlieho andílků je mnohem horší než ten první. Vůbec nechápu, proč musel vzniknout. Děj tady opět není stejně jako v prvním dílu a navíc aspoň ta akce, která byla dobrá v první dílu je tady špatná a kýčovitá. Opět je to celé pojaté jako videoklip, což je špatně. Postavy jsou všechny naprosto bez charakteru a herecké výkony jsou úděsné. Celé tomu nasadilo korunu, že ani těch pár vtípků, co tu je, není vůbec směšných, ale naopak všechny jsou trapné a dialogy jsou na tom stejně, bezduché a trapné. Hrůza a děs! Všichni, kdo na tom filmu pracovali by se měli stydět za tuhle nudnou blbost, co stvořili! Jediné co je na tom filmu zajímavé jsou tři sexy slečny (Diaz, Barrymore, Liu). 1 hvězda.(24.8.2010)

• becki_tu

Úlet bez jakéhokoliv náznaku děje a logiky . Nudná slátanina přehnaných triků a pokusů o parodie slavných filmů. Někoho možná potěší několik menších roliček známých celebrit a někoho i střeštěné ksichtíky všech tří slečen, které sice nepostrádájí sexy look, ale to je tak asi všechno. Takže jediné co stojí za řeč je solidně udělaná akce a režisérovo vyžívání se v bullet-timech.(23.9.2007)

Jeste vetsi jizda nez prvni dil, sice jeste vic nerealisticka, ale koho to sere, kdyz je film neskutecne sviznej a neni tu prakticky moment bez akce, je tu dostatecnej pribeh, skvela hudba a tri naprosto paradni kocky v hlavnich rolich, cehoz si byl McG vedomej, takze krome ruznejch paradnich bitek a honicek nesetri ani zaberama na ruzny casti jejich tel. Taky je fajn, ze se vratila vetsina hercu z jednicky, jako Wilson, LeBlanc nebo Glover a z novejch potesi hlavne John Cleese, i kdyz jeho role je fakt hodne jednoducha. Vim, ze to je jen takova akcne komedialni kravina, ale ja se fakt perfektne bavil, ze nemuzu dat nizsi hodnoceni.(28.11.2008)

Charlieho andílci jsou opět v akci. Někdo se pokouší dostat data FBI z programu Ochrany svědků, a naše agentky tomu musí zabránit. Navíc jsou všechny zmítány i osobními problémy, Natalie se stěhuje za svým oblíbeným číšníkem, Dylan zas pronásleduje stín jejího mládí a Lucy přijel navštívit její milovaný otec... V něčem lepší než první díl, v něčem horší. Akční scény jsou ještě akčnější, muzika tvrdší, andílci .. uh .. stejní jako v jedničce (škoda Billa Murraye). Navíc pan režisér přimíchal špetku humoru (vysvětlování "práce" Alex jejímu otci (John Cleese) je naprosto dokonalé).. Jinak platí to co u jedničky, moc o tom nepřemýšlejte (díry ve scénáři jsou větší než ozonová díra nad zemí), ale jen se bavte...(4.9.2004)

• Malarkey

Neskutečná kravina, která ale má něco do sebe, jenže vůbec nevim co. Snaží se to být akční, stále akční, což jim docela vychází, jenže také sází na efektivitu, která film opět jako v prvním díle sráží. Nesmyslnost filmem prochází naprosto svévolně a to je špatně. Ta prostě bije do očí neskutečně. Zase jsem ale potěšen muzikou. Občas se tam najdou pecky v podobě The Who. A nakonec ty vedlejší role, kde se objevil Joey z Přátel. Není v každým filmu a všude vypadá stejně legračně. Takže alespoň chvíle, která v celém filmu potěší. I tak Charlieho andílky nemám rád. Ty holky se tam natřásaj sem tam sem tam.....Neustále, a toho už mám celkem pokrk. Rozkošné ale naprosto tupé, stejně jako celý decentně debilní film. --- Věděl jsem, že mě najdete! Kolik s sebou máte mužů? - Jsou se mnou dvě kamarádky. - Ale tam nahoře je padesát chlapů! - Vím, není to od nás moc fér.(22.9.2007)

• - Příběh o "padlém anděli" měl být původně námět pro třetí díl. (viperblade)

• - Role Madison Lee byla nejdříve nabídnuta Courtney Love, ale ta odmítla. (viperblade)

• - Titulní píseň Feel Good Time nazpívala zpěvačka Pink. (HappySmile)