Pomalejší bullet-time, přiléhavější latex, vypilovanější vibrace jistých nejmenovaných partií, ještě ztřeštenější, rychlejší, hlasitější, to jsou noví Andílci. Videoklipový nářez je oproti jedničce ochuzen o jakékoliv příběhové těžiště a (pravděpodobně správně) sází na to, že tohle léto vysuší naše mozky a degradovaný zbytek těl bude zírat na omáčku bez knedlíků naprosto pobaveně. Nevím, osobně jsem tímto downgradem zklamán a Andílci se v mých očích už bez debat dají označit jako bezmyšlenkovitá popcornová jízda, přesto jsem se ještě pořád královsky bavil. Film neztrácí tempo, vizuálně je nabroušený jako břitva, hodně nahlas tam hrají Prodigy a holkám... těm to sekne pořád. Pokud se někdy dočkáme trojky a ta poběží ve stejném tempu, mozek už nechte stoprocentně doma. Teď Andílci kolidují přesně na hranici stravitelnosti...(1.7.2003)

Fakt ukrutně svižná akční jízda s mojí oblíbenou Cameron Diaz, ale ani Barrymore s Liu nejsou k zahození a režisér McG toho dokáže fakt plně využít, bohužel horší to už je s příběhem a se scénářem a bohužel ani ta akce neni zrovna výstavní, sice je fakt ukrutně famózně nabušená, ale je i na mě, což je teda co říct, dost přehnaná, ty lítací komba byly holt i na mě moc, krom toho triky nic moc. Ale díky fakt suprový ultra svižný a dokonale sedící hudbě to je pohodová koukatelná akční podívaná s fakt rozkošným obsazením(22.9.2007)

• Wysch

Tákže zmizel příběh, kterej v jedničce byl tupej jak ostří mýho nože, ale furt tam byl; místo toho přišel Bernie Mac a padlej Anděl, teda Demi Moore, která zabila svýho exmanžela Bruce Willise (což mi přišlo i vtipný, jako jedna z mála věcí). Zmizelo volnější oblečení, přibylo upnutějšího latexu, začalo se ještě víc kroutit zadkem a lítat ve vzduchu, a tak vznikla vlastně fantasmagorická sračka videoklipovýho ražení. Kouká se na to hezky. Ale jaksi to nestačí, obzvlášť, když se na spousty věcí kouká ještě hezčejš. [TV, DVD](18.1.2011)

• golfista

V podstatě je to stejná "blbost" jako první díl. Ale - zatímco u jedničky jsem nevěděl do čeho jdu a byl jsem docela příjemně překvapen, tak teď jsem to věděl a překvapen jsem byl taky :( Možná je to líp natočené, ale absence jakéhokoli příběhu začne ve druhé půli dost vadit. Když jednička byla "za tři", tak tady musím o dost níž.(25.11.2003)

Táta: ,,Na co koukáš?" Já: ,,Na Charlieho andílky." Táta: ,,To je děsná blbost, ne?" Já: ,,Jo to je, ale jsou tam hezký holky." Táta: ,,Jó to jó." a v ten moment seděl vedle mě a sledoval dění na obrazovce. A přesně o tomhle druhý díl Charlieho andílku je. Tenhle barevný, hodinu a čtyřicet minut dlouhý videoklip vás přinutí zírat na křivky hlavních představitelek a na všechnu tu šílenou akci, kde se surfuje na laně, přeskakuje z hořící motorky na jinou atd. a ani se nebudete moc zamýšlet nad tím, že je to hrozná blbost. Scénář= nula. To nebudu řešit, protože film je od začátku do konce nadupaný akcí, pěknýma holkama a mašinama a zajímavým hereckým obsazením ve vedlejších rolích (Robert Forster, John Cleese, Robert Patrick, cameo Bruce Willise, mladý LaBeouf, nutno také dodat, že Demi Moore je stále neskutečná kočka) a k tomu všemu hraje super hudba. Takže dávám 3*, protože Charlieho andílci: Na plný pecky je slušná, akční zábava jako stvořená pro relaxování.(24.9.2007)

• - Ve scéně, kdy Andílci tancují v klubu, můžete v pozadí zahlédnout jednu z členek Pussycat Dolls, Carmit Bachar. (viperblade)

• - Ve filmu se v úvodu dvakrát objeví motiv České republiky. Poprvé, když Alex (Lucy Liu) reprezentuje v gymnastice, je možné zahlédnout u poroty českou vlajku. Podruhé během šachového zápasu je za mladým šachistou na zdi nápis "Czech republic" (Metal Lord)

• - Tyler Hoechlin byl zvažován do role Maxe. (viperblade)