Takhle měla vypadat už jednička. Všechno v tomhle filmu mi prostě sedí a je to klasická zábava. Scénář je celkem slušnej a natočený je to výborně. Některý gagy jsou dovedený k dokonalosti a musim tady vyzdvihnout tyto tři postavy. Demi Moore je prostě kočka a v tom "ferárku" strčí do kapsy všechny andílky, ten bejvalej přítel Dylan, ten irskej pankáč, je přímo archetyp zluducha a jeho přízvuk a chování mě prostě dostalo. A na závěr John Cleese v roli otce Lucy Liu je bombastickej.(31.10.2010)

Již během „jakože mongolského“ prologu jsem si říkal, že tohle není normální, že musí jít o nějakou videohru, kterou hrají hlavní hrdinky. Nešlo. A s přibývajícími minutami to bylo ještě víc over the top. Nic jako příběh zde neexistuje, jsou to jenom autonomní akční výstupy tří pekelně sexy dam. Akce, naprosto přestřelená akce, sestává z neskutečných akrobatických kousků, při nichž i mistři wu-xia musí blednout závistí. Několikametrové skoky, přemety, kopy s výskokem, dlouhé skoky do auta bez střechy – nevypadá to ani trochu reálně, hrdinky téměř nikdy neutrží ani škrábanec (teprve po finálním souboji vypadají trošku sedřeně) a pokud začnete mít připomínky typu „vždyť tohle nemohla přežít“, doprovázené nezvyklým tikem v oku, promptně film zastavte a pusťte si nějakou relaxační hudbu. Spousta situací připomíná již viděné z jedničky (tančící Andílci, Dylan a její osobní problémy), humor je stejně přiblblý, způsob zabírání tří ústředních krásek stejně lascivní. Navíc je tady Demi Moore s její vyzrálou krásou, Shia LaBeouf s ďábelským účesem a John Cleese s hláškou „Ukaž mi bobra“. Cameo Bruce Willise, použití hudby z CSI, filmový plakát připomínající M:I 2 a parafrázování Mysu hrůzy, nenadchne, ale potěší a umenší váš pocit viny ze sledování něčeho takového. 55% Zajímavé komentáře: k0C0UR, Tyler, PALINO(21.9.2007)

Nahláškovaná stylová akční jízda obalená technickým hávem ala MTV, která potěší jak vysokou mírou výskytu sexy slečen (v případě nestárnoucí Demi i jedné paní), tak i nepřeberným množstvím songových koláží všech žánrů, o různých kamerových vychytávkách nemluvě. McG to měl v ruce vždy a já si tenhle biják vždy na plný pecky užiju.(17.9.2007)

• Wysch

Tákže zmizel příběh, kterej v jedničce byl tupej jak ostří mýho nože, ale furt tam byl; místo toho přišel Bernie Mac a padlej Anděl, teda Demi Moore, která zabila svýho exmanžela Bruce Willise (což mi přišlo i vtipný, jako jedna z mála věcí). Zmizelo volnější oblečení, přibylo upnutějšího latexu, začalo se ještě víc kroutit zadkem a lítat ve vzduchu, a tak vznikla vlastně fantasmagorická sračka videoklipovýho ražení. Kouká se na to hezky. Ale jaksi to nestačí, obzvlášť, když se na spousty věcí kouká ještě hezčejš. [TV, DVD](18.1.2011)

• imf

Holky už by si měly najít jinou zábavu, protože napodruhé se ukazuje, že první pokus nebyl jen nezávaznou hříčkou, ale vážným začátkem zběsilé série. Ovšem zatímco první film se dal díky mé neznalosti předlohy přetrpět, se dvojkou už přestává veškerá legrace. Jenom hezké exteriéry nestačí, pokud chybí všechno ostatní...(26.12.2003)

• Lucy Liu

• - Podle srazu absolventů Pete (Luke Wilson) absolvoval Rydell High School. Na Rydell High School se odehrává děj filmů Pomáda (1978) a Pomáda 2 (1982). (gug)

• - Helikoptéra, se kterou se andílci na začátku filmu zachrání, byla v době vzniku snímku nejmodernější ruská bojová helikoptéra Kamov Ka-52 "Alligator". V ruském letectvu slouží pouze několik kusů a kvůli špatné finanční situaci jich pravděpodobně ani víc nebude. (Foxhound#1)

• - Role Madison Lee byla nejdříve nabídnuta Courtney Love, ale ta odmítla. (viperblade)