Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• Legas

Jestliže první díl byl akčně parodizující odpověď na Matrix, pak Na plný pecky je hotový Reloaded. Přeplácanost je nová hollywoodská zbraň. Něco jako: Už nás nic nenapadá, tak dejme na staré osvědčené triky a naplácejme toho tam co nejvíc. První polovina tvůrcům prošla. Opět jsem se bavil spoustou známých tváří na plátně, opět hodně povedené parodie, ale v druhé polovině už jsem to nesežral. Dobře, je to bláznivina, ale i ta má své meze.(4.9.2003)

Nahláškovaná stylová akční jízda obalená technickým hávem ala MTV, která potěší jak vysokou mírou výskytu sexy slečen (v případě nestárnoucí Demi i jedné paní), tak i nepřeberným množstvím songových koláží všech žánrů, o různých kamerových vychytávkách nemluvě. McG to měl v ruce vždy a já si tenhle biják vždy na plný pecky užiju.(17.9.2007)

• RHK

Charlieho andílci never more. To je snad inspirováno dětským animovaným seriálem Špiónky? Trailery: http://www.csfd.cz/film/16952-charlieho-andilci-na-plny-pecky-charlies-angels-full-throttle/videa/(8.9.2009)

• POMO

Akcia neprehľadná a neurotická, paródie na filmy trapné, dej prakticky žiadny - keby vám niekto poprehadzoval kotúče, vôbec si toho nevšimnete. Pokiaľ táto vec zaznamená komerčný úspech, bude to znamenať začiatok konca dobrej americkej filmovej zábavy - k natočeniu niečomu takému totiž netreba nič viac, než veľký rozpočet. Som rád, že zomriem so súčasnou generáciou a nebudem svedkom doby, kedy sa touto rovnicou bude riadiť 80% hollywoodskej produkcie.(20.6.2003)

• Wysch

Tákže zmizel příběh, kterej v jedničce byl tupej jak ostří mýho nože, ale furt tam byl; místo toho přišel Bernie Mac a padlej Anděl, teda Demi Moore, která zabila svýho exmanžela Bruce Willise (což mi přišlo i vtipný, jako jedna z mála věcí). Zmizelo volnější oblečení, přibylo upnutějšího latexu, začalo se ještě víc kroutit zadkem a lítat ve vzduchu, a tak vznikla vlastně fantasmagorická sračka videoklipovýho ražení. Kouká se na to hezky. Ale jaksi to nestačí, obzvlášť, když se na spousty věcí kouká ještě hezčejš. [TV, DVD](18.1.2011)

• - V roce 2005 se stal snímek vůbec prvním, který Sony Pictures vydala na Blu-ray. (viperblade)

• - Drew Barrymore opravdu chtěla ve své flashbackové scéně píseň od Jona Bon Joviho Living on a Prayer, jenže práva na ni byla moc drahá. Tak Drew zavolala samotnému Jonovi a vysvětlila mu, jak je pro ni důležité, aby ve filmu jeho píseň zazněla. Bon Jovi tedy udělal výjimku a píseň nakonec ve filmu zazní. (viperblade)

• - Titulní píseň Feel Good Time nazpívala zpěvačka Pink. (HappySmile)