Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• Momo_desu

Nedávno to išlo v telke, tak si vravím, že si to pozriem keď teda nič iné nebolo a aj keď som to už videla. Už po pár minútach som si začala uvedomovať, čo za strašnú debilnosť som to kedysi dávno videla. Zaujímalo by ma akým spôsobom úžasná Lucy Liu, ktorá bola napchatá v bedni a riťou otrčená k hornej časti tej bedni, odšróbovala 4 šróby naraz. Bravúrne premyslené, kto robil mimochodom scenár epileptik ho asi písal pri epileptickom záchvate keď pozeral jednotku! Ďalej helikoptéra... tak toto čo predviedli tieto úžasne trénované ženské by nedokázal ani ozajstný anjel s krídlami pretože zadná resp. horná vrtuľa by ho nasekala na anjelie nugetky, ktoré by už stačilo len vysmažiť. A keby tie tri akože agentky idú na mňa robiť tie husté chmaty a kopy tak sa im vysmejem lebo v reále špagáty z oblohy nevysia takže neviem ako by v opätkoch robili tie úžasné premety saltá a skoky. A chcem aby ma Drew naučila ten hustý trik kde saprešmykla pod ten stôl. Husté! Lara Croft sa musí ešte veľa hustiarní ako toto naučiť. Rada by som aj spomenula toho chlapa, ktorý vyskočil z lode a dopadol nohami na betón. Tak to by ani sám úžasný Terminátor nedokázal. Proste nejdem to tu rozoberať lebo pri každej scéne bola nezmyselná kokotina, pri ktorej som mala dávivý reflex a mala som chuť ozvracať televízor.(3.2.2013)

Nahláškovaná stylová akční jízda obalená technickým hávem ala MTV, která potěší jak vysokou mírou výskytu sexy slečen (v případě nestárnoucí Demi i jedné paní), tak i nepřeberným množstvím songových koláží všech žánrů, o různých kamerových vychytávkách nemluvě. McG to měl v ruce vždy a já si tenhle biják vždy na plný pecky užiju.(17.9.2007)

• WolfR

Druhý díl Charlieho andílků je mnohem horší než ten první. Vůbec nechápu, proč musel vzniknout. Děj tady opět není stejně jako v prvním dílu a navíc aspoň ta akce, která byla dobrá v první dílu je tady špatná a kýčovitá. Opět je to celé pojaté jako videoklip, což je špatně. Postavy jsou všechny naprosto bez charakteru a herecké výkony jsou úděsné. Celé tomu nasadilo korunu, že ani těch pár vtípků, co tu je, není vůbec směšných, ale naopak všechny jsou trapné a dialogy jsou na tom stejně, bezduché a trapné. Hrůza a děs! Všichni, kdo na tom filmu pracovali by se měli stydět za tuhle nudnou blbost, co stvořili! Jediné co je na tom filmu zajímavé jsou tři sexy slečny (Diaz, Barrymore, Liu). 1 hvězda.(24.8.2010)

Prvních deset minut filmu "utře" všechny poslední bondovky a navíc zřejmě vytváří nový světový rekord v "zahušťování" děje. Od skončení úvodních titulků jde bohužel zábava hodinu a půl směrem dolů, pouze John Cleese jako vždy neomylně boduje, ale film to nezachrání. "Drsná" Demi Moore humor definitivně pohřbívá a při závěrečných nepovedených záběrech se už smáli jen andílci na plátně. V kině nikdo.(7.9.2003)

• Gilmour93

Rudou mašlí se stříbrným lemem ovázaná krabice z mahagonového dřeva, na ní z ryzího zlata ukuté obrovské logo MTV posázené blyštivými diamanty a uvnitř ranní stolice mistra McG nastříkaná sprejem na růžovo.. Z vlastní zkušenosti vím, že u pokračování příběhů Liščí trojky se dá báječně žehlit. Já byl dokonce tak zažraný, že když zazvonil telefon, přiložil jsem si k uchu žehličku místo sluchátka a pak jsem si spálil i to druhé při pokusu přivolat záchranku. Pokud budete žehlit i vy, nezapomeňte zase trošku přejet i ksicht růžovému snu plastických chirurgů Demi Moore (bez napařování - zničil by se make-up!) a hlavně, až budete schovávat prkno, nestrčte omylem do skříně nebohou Lucy Liu..(17.1.2011)

• Lucy Liu

• - Drew Barrymore opravdu chtěla ve své flashbackové scéně píseň od Jona Bon Joviho Living on a Prayer, jenže práva na ni byla moc drahá. Tak Drew zavolala samotnému Jonovi a vysvětlila mu, jak je pro ni důležité, aby ve filmu jeho píseň zazněla. Bon Jovi tedy udělal výjimku a píseň nakonec ve filmu zazní. (viperblade)

• - Pracovní název filmu byl "Halo". (viperblade)

• - Titulní píseň Feel Good Time nazpívala zpěvačka Pink. (HappySmile)