Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlie's Angels: Full Throttle

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Feel Good Time - Pink/William Orbit [3:59] ,2. Saturday Night's Alright (For Fighting) - Nickelback/Kid Rock [3:45] ,3. Rebel, Rebel - David Bowie [3:09] ,4. Danger! High Voltage - Electric Six [3:35] ,5. Livin' On A Prayer - Bon Jovi [4:08] ,6. Any Way You Want It - Journey [3:24] ,7. Surfer Girl - The Beach Boys [2:26] ,8. Working for the Weekend - Loverboy [3:42] ,9. A Girl Like You - Edwyn Collins [3:56] ,10. Nas' Angels...The Flyest - Nas/Pharrell [3:45] ,11. I Just Want to be Your Everything - Andy Gibb [3:45] ,12. This Will Be (An Everlasting Love) - Natalie Cole [2:51] ,13. U Can't Touch This - MC Hammer [4:16] ,14. Last Dance - Donna Summer [3:19],(11.5.2011)

"Já už neberu příkazy od reproduktoru." Padlý andílek Madison mě zaujal víc, než ty tři mistryně světa v létání, tančení a převlékání. Nicméně musím smutně konstatovat, že druhý útok na můj rozkrok se opět podařil a scénu, kdy Natalie rozvibruje zadeček v rytmu U Can't Touch This, si jako divák nemrava troufám označit za nezapomenutelnou. Mně se na to prostě skvěle dívá, dobře se to poslouchá a mozek si u toho báječně odpočine.(28.10.2018)

• nash.

Jo, tak tohle bylo opravdu Full Trotl. Drew Barrymore sice zábavná a k sežrání kouzelná, akce zběsilá, správně ujetá a napěchovaná cool záběry, občas skvělý fór, hláška nebo odkaz na filmovou klasiku, jenže to vůbec nedrželo pohromadě. Jen se to efektně plácalo odnikud nikam, protože scénář se zřejmě ztratil a tak se jen od oka poslepovaly natočené taškařice, Diazka byla k nepřežití, humor imbecilní a výměna Billa Murraye za Bernieho Maca zkázu dokonala. Možná si někdy s chutí zopakuji některou ze scén, ale celé už bych to znovu nevydržel.(24.2.2012)

• Lima

Jo, je to strašlivá hovadina. Ale copak se můžu upřímně zlobit na film, který svoji zhovadilost v každé scéně otevřeně přiznává, nebere se vůbec vážně a je natočen ve vražedném tempu, které nedovolí se nudit? Někdy s jistou dávkou nadhledu se dá konzumovat i takováhle ptákovina. Čímž neříkám, že podobný typ zábavy vyhledávám.(29.10.2005)

• salahadin

to flanker: vsadil bych se, že za holywůdskou selebritu zaskakuje dublér i při kroucení volantem, nemůžeš po nich chtít, aby se znalecky chopily těch umělohmotných hraček od vietnamců, co jim producenti koupili na natáčení :-) Ale jinak absolutní souhlas s tebou :-) "Na plný pecky, vytáhnem cecky, dolarů budem mít - i plný kecky."(20.10.2006)

• - Helikoptéra, se kterou se andílci na začátku filmu zachrání, byla v době vzniku snímku nejmodernější ruská bojová helikoptéra Kamov Ka-52 "Alligator". V ruském letectvu slouží pouze několik kusů a kvůli špatné finanční situaci jich pravděpodobně ani víc nebude. (Foxhound#1)

• - Původně měl "nového" Bosleyho hrát Jamie Foxx. (viperblade)

• - Drew Barrymore opravdu chtěla ve své flashbackové scéně píseň od Jona Bon Joviho Living on a Prayer, jenže práva na ni byla moc drahá. Tak Drew zavolala samotnému Jonovi a vysvětlila mu, jak je pro ni důležité, aby ve filmu jeho píseň zazněla. Bon Jovi tedy udělal výjimku a píseň nakonec ve filmu zazní. (viperblade)