Charlieho andílci: Na plný pecky

Charlieho anjeli 2: Na plný plyn

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 2003, 105 min

• POMO

Akcia neprehľadná a neurotická, paródie na filmy trapné, dej prakticky žiadny - keby vám niekto poprehadzoval kotúče, vôbec si toho nevšimnete. Pokiaľ táto vec zaznamená komerčný úspech, bude to znamenať začiatok konca dobrej americkej filmovej zábavy - k natočeniu niečomu takému totiž netreba nič viac, než veľký rozpočet. Som rád, že zomriem so súčasnou generáciou a nebudem svedkom doby, kedy sa touto rovnicou bude riadiť 80% hollywoodskej produkcie.(20.6.2003)

• nash.

Jo, tak tohle bylo opravdu Full Trotl. Drew Barrymore sice zábavná a k sežrání kouzelná, akce zběsilá, správně ujetá a napěchovaná cool záběry, občas skvělý fór, hláška nebo odkaz na filmovou klasiku, jenže to vůbec nedrželo pohromadě. Jen se to efektně plácalo odnikud nikam, protože scénář se zřejmě ztratil a tak se jen od oka poslepovaly natočené taškařice, Diazka byla k nepřežití, humor imbecilní a výměna Billa Murraye za Bernieho Maca zkázu dokonala. Možná si někdy s chutí zopakuji některou ze scén, ale celé už bych to znovu nevydržel.(24.2.2012)

u tohodle filmu jsem byl připravenej, že se zde nebude nacházet moc inteligentní příběh, ale zato plno srandy a pár pěkných efektů. První půlka filmu je skvělá, jeden gag střídá dráhý a to vše je doplněno zvláštními efekty a akčními scénami. Bohužel uprostřed filmu se autoři snaží o jakousi zápletku a viditelně to filmu nesvědčí. Takže je z toho zase "jenom" průměrná komedie. Nelze ale upřít, že Diazová je hezčí a hezčí a má pěkný kalhotky se Spider-manem:-))) Ideální film pro podzimní večer, který mě celkem potěší...(11.11.2003)

• RHK

Charlieho andílci never more. To je snad inspirováno dětským animovaným seriálem Špiónky? Trailery: http://www.csfd.cz/film/16952-charlieho-andilci-na-plny-pecky-charlies-angels-full-throttle/videa/(8.9.2009)

• becki_tu

Úlet bez jakéhokoliv náznaku děje a logiky . Nudná slátanina přehnaných triků a pokusů o parodie slavných filmů. Někoho možná potěší několik menších roliček známých celebrit a někoho i střeštěné ksichtíky všech tří slečen, které sice nepostrádájí sexy look, ale to je tak asi všechno. Takže jediné co stojí za řeč je solidně udělaná akce a režisérovo vyžívání se v bullet-timech.(23.9.2007)

• - Helikoptéra, se kterou se andílci na začátku filmu zachrání, byla v době vzniku snímku nejmodernější ruská bojová helikoptéra Kamov Ka-52 "Alligator". V ruském letectvu slouží pouze několik kusů a kvůli špatné finanční situaci jich pravděpodobně ani víc nebude. (Foxhound#1)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 39. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Titulní píseň Feel Good Time nazpívala zpěvačka Pink. (HappySmile)