Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach

• Česko Policejní akademie 5: Nasazení v Miami Beach (více)

Vtipálek Mahoney sice starou partu z akademie opustil, mnozí další však zůstali, a tak se můžete znovu setkat s mohutným černochem Mosesem Hightowerem, háklivým na každou narážku týkající se barvy kůže, lehce trhlým imitátorem zvuků Larvellem Jonesem, drobnou a nesmělou černoškou Laverne Hooksovou, která dokáže svůj tichounký dětský hlásek nahradit v případě potřeby hurónským řevem. Nechybí samozřejmě ani fanatický pistolník Tackleberry, energická Debbie Callahanová, roztržitý velitel Lassard a na druhé straně ambiciózní blb kapitán Harris se svým vlezlým poskokem Proctorem. Všichni se tentokrát vydávají na prázdniny do Miami Beach, kde se koná kongres policejních náčelníků. Zatímco Lassard tu má před svým odchodem do důchodu být vyhlášen policistou století, Harris se chce postarat, aby byl místo něj zvolen velitelem policejní akademie. Ostatní chtějí svého velitele podpořit - znemožní Harrise, Lassardovi zajistí další službu v čele akademie a ještě přitom stihnou dopadnout bandu zlodějů diamantů. (TV Nova)

PTuranyi

Policajná akadémia sa piaty krát stretáva na Miami kde má byť comandant Lassard vyznamenaný ako najlepší veliteľ desaťročia. Kapitán Harris nesmie chýbať, aby sa dostal na jeho miesto posiela ho do dôchodku. Už cestou na miesto konania sa spúšťa kaskáda bláznivých nehôd, vďaka ktorým sa do celej akcie zapletie skupina zlodejov diamantov ukrývajúcich svoj lup v kamere. Žiaľ Mahonyho nahrádza Lassardov synovec Nick, ktorý však nedosahuje jeho úroveň. Takže to musí zachraňovať Harris/Proctor a Lassard. Celkovo tak mierne nadpriemerná zábava. 60% ()

Voxel

Možná lepší než 4ka, ale ztráta Mahoneyho je prostě příliš citelná. Když jsem před lety viděl tento díl poprvé a jméno Steva Guttenberga se neobjevilo v úvodních titulcích skoro mě to zabilo. Jinak dost vtipných scén i hlášek a dějová linka s Lassardem a mafiány nemá chybu. ()

mcamino

O hodně lepší než čtvrtý díl, což je nevídané. Mě se to prostě líbí, vtip, vše jak má být a nic mi nepřijde zbytečné. chybí mi Mahoney, kterého ale, byť v menší roli nahradil Lassardův synovec. Takže mi nic nebrání dát tomuto filmu 5*. ()

enoemis13

5. diel série, ktorá mala skončiť dielom druhým ... aspoň že už Guttenberg prestal šaškovať ... ale oproti štvorke je tu maličký posun vpred ... 25% ()

soukyd33

Harris zde opět nechybí, a opět zde roztočí dokonalou jízdu. A sebou má pochopitelně policistu Proctora. Náčelník Eric Lassard má zde těžký úkol, který zvládá na jedničku. Jsou zde nové scény, které sem dokonale pasují. Herecké výkony průměrné. Herecké obsazení dobré. Humor zde opravdu nechybí. 😄 Ale nejspíše vše drží dialogy (český dabing TV Nova). 😄 Poznámka: Zde bohužel chybí Mahony, ale do značné míry ho nahradí jiní. Poznámka: Od druhé poloviny filmu, jde humor značně dolů. Hvězdiček 3 ()

bax

Narozdiel od neskoršej cesty do Moskvy, v tomto diely zmena prostredia nebola zlou voľbou a aspoň trochu tento diel môže oživiť zašlú slávu série. Bohužiaľ to nestačí na viac ak 2*. Recyklovať sa (aspoň pri filmoch) nedá do nekonečna. Prečo to tvorcovia tejto série pochopili tak neskoro? Mohla to byť celkom pekná séria s dobrou povesťou, ale tieto pokračovania na silu jej ju strašne kazia. ()

Drakon

Mahoney starou partu opustil a tím v podstatě pohřbil celou sérii. Zbylé postavy ani nesympatický Lassardův synovec to nezachrání. Celkově pár dobrých vtipů a zbytek nuda, šed´, průměr. ()

LukasCL

Poprvé bez Mahoneyho a výsledek není až tak tragický. Vše zachraňuje "šílenej dědek" Lassard a banda neschopných gangsterů. Trochu lepší než předchozí 2 díly, nicméně není to žádný zázrak. Lepší průměr. ()

Ejvi

Škoda jen, že v tomhle pokračování už zmizel můj favorit Mahoney.. :( Nicméně pořád nová dobrodružství komandanta Lassarda a jeho party stojí za to :) ()

macherano

Bolo to ešte lepšie ako trojka A štvorka viac som sa zasmial škoda že také hodnotenie to tu má A škoda že mahoney tam už nehrá ()

topol999

Velmi příjemné osvěžení celé série. Miami se skutečně povedla. Pro mě 2. nejlepší epizoda. Hl. postavou tentokrát Lassard a Tony (skvělý Michal Pavlata). ()