Student medicíny David je zpočátku štěstím bez sebe, když je přijat jako laboratorní asistent proslulého hadího experta – doktora Stonera. Brzy ale zjišťuje, že za zavřenými dveřmi ordinace se odehrávají prapodivné experimenty, jejichž cílem je přeměnit člověka ve vládce hadů – kobru královskou. A Davidovi rychle dochází, kdo má být další obětí šílené vědcovy mysli. Pod režijní taktovkou velezkušeného režiséra Bernarda L. Kowalského (hlavní tvůrce seriálů Mission: Impossible, Wild Wild West a Columbo) a v produkci oscarového Richarda D. Zanucka (Čelisti, Rozsudek, Planeta opic) vznikl sci-fi horor, který patří ke kultovním kouskům daného žánru. (Řitka video)

JesterKruger

A tímto můžu poděkovat filmům Saw a Curse od the puppet master, že si vypůjčili scénáře scén z tohoto filmu!!! A hlavně chci poděkovat Curse od the puppet master! Je to kopie! Akorát, že místo hadech tam jsou vražedné loutky!!! Děj je skoro úplně stejný! Verze Sssssss: mladý student je štěstím bez sebe, že se stane asistentem doktora Stonera, který se vyzná v hadech. Ten měl dřívěji asistenta, nyní ho hledají dva policajti. Chlap vleze dívce do okna, had na něj skočí, a on hada rozšlape, a Stoner dá jiného hada do kufru. Verze Curse of the puppet master: Mladý hoch je štěstím bez sebe, že se stane asistentem doktora Magrewa, který se vyzná v loutkářství. Ten měl dřívěji asistenta, nyní ho hledají dva policajti. Chlap vleze dívce do okna, loutka na něj skočí, a on loutku rozšlape, a Magrew dá jiné loutky do kufru. Mohl bych pokračovat do nekonečna. Co vše tam najdete stejného. A co děj filmu? Ten je samozřejmě inspirací jiného existujícího filmu. A to Willard z roku 1971, ale aspoň narozdíl od Curse of the puppet master tady není okopírovaný děj. Pouze inspirace. Samozřejmě vám řeknu, že Willard (spíše bych to nazval Thrillerem s nádechem hororu) byl lepší. Samozřejmě Sssssss není mistrovské dílo, ale baví mě to. Herci jsou super. Jediné mínus je to, že konečné scéně chybělo velké napětí, což tento film měl. Nyní si uvědomuji, že od hororů: Willard, Sssssss, Texaský masakr, se rozvinulo spoustu jiných hororů, a originalita těm jiným hororům chybí. 4*. ()

Phillippus

Príjemný štýlový biják, na ktorý zrejme dúhové deti chodili autom do kina. Premena Davida na hada je pekna, ale koniec autori poriadne posrali. Cakal som, ze sa premeni na nejakeho obrieho hada a oni tam strcia obycajnu kobru, ktoru aj tak SPOILER zozerie fretka. Musim vsak uznat, ze stretnutie s hadim muzom bolo super, az mi liezol mraz po chrbte. Priemer, ale malo to na vyrazny nadpriemer. ()

MATO13a31

No čekal bych něco zajímavějšího - had je sice vděčný nástroj strachu, ale ten konec už sem fakt nepobral. Proměna v klasického hada? Nebudeme hatit staré možnosti triků, ale toto nemá logiku...snad jen za milostné cosi *. ()

Zavi

Sssssssssslabota.  Chalan do seba nechá pichať injekcie, na ktoré má určité reakcie, ale jemu a jeho frajerke je to úplne jedno. xD som v polovičke a je mi jasné jak to skončí.  Každopádne strašne nesympatické postavy tomu tiež nepomáhajú. ()