Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

Estrecha

Řekl bych, že ze ságy Futurama filmů zatím nejlepší. Místama nabyté vtipem, svých 15 minut slávy si užijou snad všichni staří známí ze seriálu....takže každý se může těšit na svého oblíbence - ať už je to kapitán Brannigan, herecká hvězda Calculon, nebo malý Tinny Tim:) Ale úrovni seriálu se to bohužel nevyrovná, zklamání to není, ale očekával jsem víc. Přesto doporučuji, z filmů FUTURAMA the best. ()

SG_ever

Asi nejlepší Futurama celovečerní snímek, nevím z jakého důvodu, ale zkrátka se mi to líbilo nejvíc... Ne snad kvůli předvídatelnému "velkému" závěrečnému odhalení, ale tak celkově to pasovalo dle mého názoru nejvíc ze všech 4 filmů... Tak jak tak by bývalo bylo rozumnější udělat z těchto čtyř snímku 10 dílů seriálu. Pravda, autoři by nevyinkasovali těch dobrých 20 milionů, které se vždycky hodí. (70%) ()

Lachtaan

Nemiluju Futuramu tolik jako Simpsonovi, i když je už delší dobu mým plánovaným cílem se na ni vrhnout v okamžiku, kdy konečně dojedu všechny díly žluté rodinky. Ovšem veškeré "video kompilace" či filmová podání příběhů Planet Express jsem si nemohl nechat ujít, protože jsou všechny do jednoho extrémně zábavné a já jim nemohu naprosto nic vytknout. ()

Jazzzz

Je to jako s hraným filmem. Stále stejní opakující se herci jsou důvodem pro kritiku... V animovaném seriálu jsou stálé STEJNÍ herci a to se nám konzumním divákům právě libí... V tomto filmu však zůstává stejná jen animace. Bender je skoro celý film pod nějakým virem, takže se chová jak idiot místo jak Bender... Fryi není o moc rozumější... Tvůrcům dle mě došli nápady - i když seriál kde animáči doručují zásilky po celém vesmíru má nevyčerpatelné možnosti, tak oni je asi vyčerpali. Místo zabýváním se doručováním zásilek, je hned ze začátku znovu vznikla firma prodána a o doručování nelze ani mluvit. Mutani vypadají skoro jako Zoiberg, když se svlékne z krunýře a Leela si zase něco začne s "Fryem" ale neskončí s ním. Prostě děj je vystavěný jak už tu někdo psal na mnoha nudných vycpávkách. A nestačila jím ani jedna dějová linie a tak je to podobná spatlanina Cestování v čase, kde vznikne během filmu mnoho nelogických slepých uliček a kliček... Prostě za to, že jsem si připoměl tuhle serii a tuhle animaci, tak ty dvě hvězdy, ale za vše ostatní odpad! ()

Redswif

Od filmu Futurama.. jsem prostě čekal hodně a dostal přiměřeně. být to jeden díl tak je to perfekt, ale jelikož je to film tak tomu něco chybí. Přesto jako zarytý Futrama-fan ho musím hodnotit pouze jako skvělý ;-) Je tu plno perfektních ftípků pokud se další filmy udrží aspon na této úrovní tak to vidím na další bezesné noci při sledovaní Futuramy!!!! ()

kurcatovium

Pěkný další díl série. Bohužel, místy působí poněkud natahovaně... Zato nešetří spoustou a spoustou odkazů na dosavadní díly série, což kvituji s povděkem. ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] První direct-to-dvd Futurama dopadla jak nejlépe mohla (a také výrazně lépe než ty následující). Příběhy, kterých je zde požehnaně by fungovaly určitě lépe jednotlivě, ale i tak je to pěkné rozehřátí před opravdovým návratem staré bandy z Planet Expressu. (Snad až příliš) časté pomrkávání na fanoušky původní série a oblíbené cestování časem jistě bylo nejlepším tahem se kterým se mohl Groening vytasit. 80 % ()

T-pack

Takhle nějak jsem si televizní film Futuramy představoval a dopadl podle mých očekávání. Nic moc. Možná mám přehnané nároky, nicméně bych chtěl od filmu něco víc. Lépe promyšlenou zápletku, méně takového toho odkazovitého humoru nebo alespoň vylepšenou animaci. Takhle byly ale obsah snímku schopny utáhnout čtyři episody seriálu, což se potvrdilo, když ho Prima rozsekala. ()

Moviemaker

Klasika Matta Groeninga, kterou si okamzite oblibite pokud milujete Simpsonovi. Temer v celem filmu jsem byl v kreci smichu mozna i casteji nez u noveho filmu Simpsons The movie. Bender a Dr. Zoiberg to jsou proste bozi postavy =) ()

Timak

Film je oproti seriálu poměrně slabý. Už to není taková legrace. Nějak se nám to všechno nepovedlo řekl bych ... ale pořád stojí za to se na to aspoň jednou podívat ... ()

Master19

Začátek je smršť, která graduje příletem gangu nudistických vetřelců (to vymyslel fakt vtipálek) a pak už začíná velká časoprostorová jízda ve stylu "Návratu do budoucnosti". Bohužel místy poněkud dochází dech a zběsilé přepínání časových rovin začne ke konci trošku unavovat. ()

R1CH1E

No ty krávo, tak tomu říkám totální masakr! Cestování v čase ještě nikdy nebyla taková prdel jako teď! Bender valí hlášky jako nikdy, Fry mě nutil brečet smíchy a konečné rozuzlení příběhu bylo taky celkem fajn. Královsky jsem se pobavil, jak už dlouho ne. ()

NDroo

Navzdory mým obavám mě dlouho očekávaný filmík nezklamal, právě naopak. Nedosahuje sice hodnot nejlepších dílu seriálu, ale přesto má opravdu hodně co nabídnout. ()

Ludivitto

Kiss my shiny metall ass! (screw word "Bite"). Tuhle hlášku jsem bohužel ve "filmu" nezaznamenal, ale i přesto je to stará dobrá Futurama. Tvůrci trošku opisovali u konkurence (South Park film atd.), ale koho to zajímá?:) ()

Philoun1

Tak nerad dávám ,,jen" 4*, ale bohužel musím. Možná sem neměl čekat, že se potrhám smíchy, ale prostě sem čekal něco víc. Přesto sem rád, že je Futurama zpátky. ()